reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam, mamy sobotę, zapowiedzieli piękną pogodę wiec na nią czekam:-)
Familia śpi, co niektórzy nawet chrapą. Byłam u młodej, oddycha juz przez nosek, czyli coraz lepiej. Wczoraj cos mi chrypiała, ale może tylko tak chwiliowo, bo później było oki. No liczę, że w końcu wyzdrowieje.



LUNKA
A o co chodzi z tym ze Twoja Wikusia tez znowu pierwszy raz idzie do przedszkola?Bo albo nie doczytalam albo zupelnie zapomnialam o co kaman:zawstydzona/y:
Bo młoda była 3 dni w przedszkolu a teraz 9 w domu, więc jakby pójdzie tam na nowo. Oj boję się co z tego będzie, hehe.

Wierszem mogłabym pisać, ale obawiam sie, że mało która by mnie zrozumiała.


Mąż wczoraj starał się mnie podleczyć, no musze przyznać, że lekarstwo stare jak świat pomaga!:-D

Prowadzimy 3 tysiącami głosów:tak:
 
reklama
Witam w słoneczną sobotę :-D my w trakcie śniadania Kuba oczywiście znowu musi mi pół śniadania zjeść :-) dzisiaj muszę się wziąć za sprzątanie :sorry2: a nie chce mi się jak cholera :sorry2: mam tylko nadzieję że jak pojadę do teściowej to będzie super pogoda chociaz jak dzisiaj to będę siedzieć na dworze z Kubą a nie z nią w domu :tak: do potem Laseczki ;-)
 
Witam sobotnio.
Dziś udało mi się nieco dłużej pospać tzn pojęcie względne co to jest dłużej w moim przypadku.:-D:-D:-D:-D
Położyłam się z małym przed 23 a mąż mnie obudził jak przyjechał z pracy czyli ok.3 w nocy .
Potem zjedliśmy sobie zupkę :rofl2::rofl2:i położyliśmy się spać ,ale nie usnęliśmy ,bo nam było strasznie gorąco i trzeba było to wykorzystać.:-D:-D:-D:-D:-D
Misiek poszedł spać ok.5 a ja już nie spałam - robiłam sobie obraz.;-):-):-):-)

Idę zaraz na bazarek małemu resztę rzeczy jakichś z ubrania do szkoły kupić .
Potem zamierzam pozmieniać pościele,ogarnąć chałupkę :rofl2::rofl2: ,ugotować obiadek ,a potem się zobaczy.
Dziś na obiadek potrawka z kurczaka z brązowym ryżem.
mniammmmm:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Witam w sobote z kawką my dospalismy dzisiaj do 9:00 :-) juz dawno do tej godziny nie spałam dzieci mleczko piją a j kawke i na farmerame wpadłam jak zawsze :-).\
Jutro bede miła gości wiedz jakąs sałatke musze zrobic i posprzątac ciastko mam bo piekłam wczoraj.
A u nas pogoda do bani całą noc lało i lało teraz tak za chmurkami jest,a wczoraj zjadłam rybe z nad morza ale mi było po niej niedobrze.

Widac ze sobota bo żadnej nie ma WSTAWAC juz 10:00

Witaj As
 
Witam sobotnio
U nas od rana piekna pogoda:tak::tak::tak:Od razu lepiej sie wstalo:tak::tak::tak:Dzeiciaki sie bawia a ja zaraz ide robic sniadanko:tak::tak::tak:Wczoraj znowu szlam spac kolo 22 :tak::tak::tak::tak:
Na arzie nie mam zadnych planow na dzisiaj ,ale juz napisalam do siory i moze zrobimy sobie jakis wypad:-)No i moze zaliczke solke bo juz tak daaawno nie bylam:szok:

LUNKA
A to rzeczywiscie bedzie "drugi pierwszy raz".Oby mala nie plakala:tak::tak:Trzymam kciuki &&&

WIKI
NO a ja myslalam ze Martynka cos o wiele gorszego wywinela:tak:
 
Witam sobotnio

ja dziś jak królowa pospałam do 7:-Dm mnie obudził na kawkę i śniadanko ,a dzisiaj serwował jajecznice z grzybami ,bo wczoraj po południu był na grzybkach,mniam....

Ja wróciłam już na starą ścieżkę i znowu chodzę na siłownię ,ano jakoś muszę o siebie dbać ,potrzebuję tego,nie ma nic lepszego niż jak sie prządnie zmęczyć:-D a ,że byłam z kolezanką ,to czas na rowerku i na plotkach zleciał....:rofl2:

Rano powiedziałam moim dzieciom ,że wolę być w pracy niz ich wrzasków słuchać ,przykre ,ale są chwile,że nie wytrzymuję nerwowo,Klaudia skarży i musztruje,a Ksawier sie drze ,tak to wygląda:baffled:
 
Witam sobotnio

ja dziś jak królowa pospałam do 7:-Dm mnie obudził na kawkę i śniadanko ,a dzisiaj serwował jajecznice z grzybami ,bo wczoraj po południu był na grzybkach,mniam....

Ja wróciłam już na starą ścieżkę i znowu chodzę na siłownię ,ano jakoś muszę o siebie dbać ,potrzebuję tego,nie ma nic lepszego niż jak sie prządnie zmęczyć:-D a ,że byłam z kolezanką ,to czas na rowerku i na plotkach zleciał....:rofl2:

Rano powiedziałam moim dzieciom ,że wolę być w pracy niz ich wrzasków słuchać ,przykre ,ale są chwile,że nie wytrzymuję nerwowo,Klaudia skarży i musztruje,a Ksawier sie drze ,tak to wygląda:baffled:

Też bym sie na siłke przeszła ale u nas nie ma . A co do wrzasków dzieci ja mam to na codzien i też mam dość
 
hej hej poczytalam ale nie podpisuje bo nie mam weny
m z mlodym poszedl na spacer ale widze juz przez okno ze wraca wiec zaraz znikam bo mialam kokardki robic:-p:-D:-D
dzi porobie porobie jutro bede miec spokoj
a co;-)


dziewczyny przed chwila zaczelam krwawic tzn zauwazylam krew na matach tak jakbym miesiaczki dostala ale nie bardzo obfitej takiej normalniej, plamienie to tez nie jest na pewno czytalam ze moze to byc czop odklejajacy sie ale tez łozysko tyle ze mnie to nie boli
prosze napiszcie miala ktoras z was taka sytuacje?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry