reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

AS o dzięki wielkie ,bo mi wcieło przepis:wściekła/y:a mięsko pycha wychodzi:tak:
Sęk w tym ,ze nie ma tego przepisu w ksiązce kucharskiej:no:
Tak Malina podczytuję bez litości ,ale pisać mi sie nie chce:zawstydzona/y:

MH no ty masz ewidentny talent do załatwiania niemożliwego:-D
 
reklama
czesc mamuski!!!

po 1 bardzo dziekuje za życzenia-jestescie kochane!!!!!:tak:

a ja teraz bo od samego rana mialam super dzien:tak:.mój m mnie tak zaskakuje ze szok.:szok::szok:rano kawka i sniadanie do lóżka,po południu jak z krystianem ze szkoły wrócil to dostałam w prezecie kwiatki,pierscionek złoty i torta nawet zamówił.:tak:obiadek pyszny zrobił,dziecmi sie dzis zajmuje no normalnie ja mam dzisiaj luz bluz.:-Da i oczywiscie super wieczór sie szykuje.;-)
pogoda dzis u nas fajna,sloneczko swiecilo i było w miare ciepło.
prace w koło domu dalej trwają ale widze już swiatelko w tunelu:tak: mam nadzieje ze do piątku skonczą.

edit.kochane chciałam wam wkleic fotke tortu i pierscionka ale nie mam pojecia co sie stało i nie :no:moge wrzucic.:wściekła/y:
wiecie moze o co chodzi???????:confused::confused::confused:


anabuba-dużo zdrówka życze!!!

malinka-widze ze adam daje Ci niezle popalic.
cierpliwosci i wytrwalosci w wychowaniu adama.
dacie rade.:tak:

dowikla-super ze wyniki dominika są ok.:tak:


nie moge wkleic zdiecia ale znalazłam na allegro taki jaki dostalam....
http://allegro.pl/zloty-pierscionek-585-bardzo-szeroki-poznan-i1244229972.html
 
Ostatnia edycja:
Lidka śliczny pierscionek a mężus no cudo swiata ja tez tak chce ale u mnie to nie realne niestety.


A ja normalnie wysiadam dzisiaj dobrze ze juz dzieci spią bo mam spokuj tak mnie dzisiaj wnerwiali ze az sił mi brakowało.Dosc ze ledwo chodziłam to jeszcze oni tacy nie grzeczni byli..
 
Bubka fajnie że się układa :tak: no i znowu coś u Ciebie kręcili :-D No to zadupie Twoje sławne :-D klockami to on już się wcale nie interesuje :dry:
Malinka ja nie wiem czym, on jest na etapie bakugan :sorry2: a mnie nie stać na te zabawki :dry: jak zobaczyłam ostatnio cenę małej figurki to koparę zbierałam z podłogi :no: właśnie nie mam pojęcia co mu kupić :sorry2: chyba coś z ciuchów mu kupie to zawsze się przyda tym bardziej że do przedszkola chodzi :tak: wezmę go do sklepu i będzie tyle :tak:
Lidka ale Ci zazdroszczę :-) pierścionek piękny :tak: ja to nie mam na co liczyć od mojego bo on czym innym myśli ostatnio :dry: a ja już siły na niego nie mam więc się może pocałować tam gdzie słońce nie dociera tym bardziej że ostatnio co drugi dzień mi bug przykrość robi :-(

Witam wieczorem :tak: ja już po kąpieli, posiedziałam sobie w ciepłej wodzie i spać mi się zachciało :tak: M się teraz kąpie a Kuba ogląda bajkę na dobranoc :-) dzisiaj spać idzie o 21,00 bo mało spał w dzień :tak: jutro muszę tłuc się do żar po samochód :sorry2: chyba pojadę sobie po południu :-) a nie chce mi się jak cholera :-p i pójdzie 250zł jak nie więcej i 200zł do końca miesiąca :dry: jakie to życie jest piękne :dry: a jeszcze urodziny taty i siostrzeńca i M :shocked2: no chyba na bank napadnę która się pisze :-D:-D:-D jutro M na poligon jedzie na trzy tygodnie :tak: oby mi chory nie wrócił i cały :tak: przynajmniej się zaoszczędzi na dojazdach do pracy :tak: idę zjeść kolacyjkę i lulu bo padam :tak: do juterka Laseczki :-D
 
wpadlam na chwile bo p mnie wnerwil....
to mam pretekst:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Anabubka a powiedz ty mi choć raz jeszcze że ty na zadupiu mieszkasz no cholero ty jedna jak nie Gesler robi w kuchni rewolucje to ranczo kręca no zadupie tere fere kuku :-D:-D:-D a twój post jest taki wesoły ,ze jak go czytałam to mi sie gęba sama śmiała :-D:-D:-D:-D tere fere kuku strzela bab z łuku a dziad z pistoletu strzela do klozetu:-D:-D:-D:-Dno i kto powie mi z jakiej książki albo choc jakiego autor to cytat ???????????????????????????????????????????????????????????

a czy ja mowiałm ze Mrozy to zadupie????????????????
mowie ze ja mieszkam na zadupiu bo a samym koncu Mrozow,albo na poczatku
spytajcie MH jaki kawal mam do cywilizacji:-D:-D:-D:-D:-D
a Gesler i szola to prawei w centrum:tak::tak::tak::tak:

a tej rymwanki to nie slyszalam:no::no::no::-)


AS o dzięki wielkie ,bo mi wcieło przepis:wściekła/y:a mięsko pycha wychodzi:tak:
Sęk w tym ,ze nie ma tego przepisu w ksiązce kucharskiej:no:
Tak Malina podczytuję bez litości ,ale pisać mi sie nie chce:zawstydzona/y:

MH no ty masz ewidentny talent do załatwiania niemożliwego:-D

Madziua popraw sie bo klapsa przyrzne:tak::tak::tak::tak::tak:
a wez sobie prze[is gdzies do notatnka skopiuj albo wydrukuj d razu:tak::tak::tak:
no i pozdro dla Jadwigi:-D:-D:-D:-D:-D

Hehe! Madziula, to dokładnie tak jak ja! :-D:-D:-D:-D Też czytam, ale na pisanie lenia mam! ;-)
)

nastepna nalac???????????????????????????


[

a ja teraz bo od samego rana mialam super dzien:tak:.mój m mnie tak zaskakuje ze szok.:szok::szok:rano kawka i sniadanie do lóżka,po południu jak z krystianem ze szkoły wrócil to dostałam w prezecie kwiatki,pierscionek złoty i torta nawet zamówił.:tak:obiadek pyszny zrobił,dziecmi sie dzis zajmuje no normalnie ja mam dzisiaj luz bluz.:-Da i oczywiscie super wieczór sie szykuje.;-)
pogoda dzis u nas fajna,sloneczko swiecilo i było w miare ciepło.
prace w koło domu dalej trwają ale widze już swiatelko w tunelu:tak: mam nadzieje ze do piątku skonczą.

edit.kochane chciałam wam wkleic fotke tortu i pierscionka ale nie mam pojecia co sie stało i nie :no:moge wrzucic.:wściekła/y:
wiecie moze o co chodzi???????:confused::confused::confused:

no zazdroszcze ytakiego dnia
ja zawszemam przesrane:sorry:

Bubka fajnie że się układa :tak: no i znowu coś u
Malinka ja nie wiem czym, on jest na etapie bakugan :sorry2: a mnie nie stać na te zabawki :dry: jak zobaczyłam ostatnio cenę małej figurki to koparę zbierałam z podłogi :no: właśnie nie mam pojęcia co mu kupić :sorry2: chyba coś z ciuchów mu kupie to zawsze się przyda tym bardziej że do przedszkola chodzi :tak: wezmę go do sklepu i będzie tyle :tak:

o wydatkach to ja nie mowie po trzecia wyplata mi potrzebna:-):-):-)
Beata a moze taka gra?
JUNIOR_elektroniczna gra edukacyjna__WIEM WSZYSTKO (1249300119) - Aukcje internetowe Allegro

ide laski
do jutra
 
hej laski

dzisiaj sie wyspalam wkoncu za wszyskie nocki nieprzespane razem z Lenka spalysmy do 11 :-):-)tyko na cyca sie budzilysmy no i ja rano szybko wyszykowalam maksia do szkoły i tesciowej szybko sniadanko zrobilam :tak: same w domu bo mezus w opolu wiec nie bylo co rozbic pozniej po maksia do szkoły i do tescia do caritasu go odwiedzic znów narzeka na bóle glowy i zawroty:-(on twierdzi ze jemu juz to nie przejdzie:confused:
po 16 przyjechala sasiadka na kawe z ekspresu:-Dbo twierdzi ze u nikogo na wsi nie ma takiej dobrej kawy jak u mnie :-Ddobrze ze w poniedziałek byłam w rzeszowie i kupiłam kapsułki bo byłoby po kawie:-D:-D:-D

Lidka 100 LAT PICIA 200 ŻYCIA:-):-):-)

Natali ja tez wybieram sie do fryzjera bo juz nie moge patrzec na moje odrosty:-D

Joasiu trzymam kciuki zebys wkoncu dostala ten cały etat a syn to ma bujną wyobraznie ...... fiu.......fiu......

Malinka ja tto znam ale kto to napisał to nie mam zielonego pojecia:confused::confused:

Anabubka to u ciebie ciekawe rzeczy sie dzieja na wsi:tak::tak:

Beata ja bym kupiła gre zreszta ja ostatnio jestem na etapie kupowania własnie gier dzieciom przynajmniej maja zajecie i moga sie czegos przy okazji nauczyć:tak::tak:
 
reklama
witam sie i ja
oj kobitki cos marn frekwencja tu ostatnio
poprawcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
no i wstala,Paulina w szkole,młoda lezy w lozeczku i cos gada.chcilaa wylezc ale kazałam jej sie polozyc z nadzieja ze usnie.nieusnela ale lezy:tak::tak::tak:
chlop pojechal do roboty wlasnie
pogoda good.o 7 bylo 2 stopnie na plusie,piekne slonce i jz tak nie wieje cociaz

zeby ne ten basen to bym wcale nie wstawala do Pauliny.to nic,jutro sobie to odbije i p wkrece:tak::tak::tak::tak:
a dlatego wstalam bo wiedzialam ze jak teraz nie wtsane to bede spala znow do 9 albo dalje i sie nie wyrobie:-D:-D:-D:-D


hej laski

dzisiaj sie wyspalam wkoncu za wszyskie nocki nieprzespane razem z Lenka spalysmy do 11 :-):-)tyko na cyca sie budzilysmy no i ja rano szybko wyszykowalam maksia do szkoły i tesciowej szybko sniadanko zrobilam :tak: same w domu bo mezus w opolu wiec nie bylo co rozbic pozniej po maksia do szkoły i do tescia do caritasu go odwiedzic znów narzeka na bóle glowy i zawroty:-(on twierdzi ze jemu juz to nie przejdzie:confused:
po 16 przyjechala sasiadka na kawe z ekspresu:-Dbo twierdzi ze u nikogo na wsi nie ma takiej dobrej kawy jak u mnie :-Ddobrze ze w poniedziałek byłam w rzeszowie i kupiłam kapsułki bo byłoby po kawie:-D:-D:-D

noto faktycznie pospalas
:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

Witam z rana.

Iwcik zazdroszcze wyspania :tak: Ja maiałam dzisaj pobudkę znowu przed 6 :no:

Szpitala w domu ciąg dlaszy, jeszcze mi się chłop rozkłada do tego :eek:

ło matko!!!!!!!!!!
nie ma chyba nic gorszego niz chory pracoholik w domu:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
a tak szczerez-wspolczuje
 
Do góry