reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ja zaliczylam zakupki do lodowki
Laura juz spi :-) Nadrabia bo w Polsce jakos malo spala:baffled: wazniejsze byly zabawy no i to zrozumiale

Lidka nastepnym razem to nim wyjade ustalimy spotkanko:tak:
Beata korzystaj korzystaj. No i oby do konca tygodnia:happy:
Iwcik a jaki ty to sajgon masz. Posprzatane a ze meble z kurzu trzeba codziennie sprzatac to inna brocha:-D:-D I fakt Lencia cudnie gaworzy:tak::tak:
Patrysia czasem i nam sie to zdarza wiec wybaczamy:tak:;-)
 
reklama
Hej hej hej:-)
wstałąm sobie wcześnie rano, wyszykowałam siebie, młoda i Piciu nas porozwoził. Usiadłam sobei w pracy, robie i robie i tel z przedszkola-ja przerazona
Zapomniała nam Pani powiedzieć, ze dizś o 9.30 pasowanie na przedszkolaka. Szok. Dzwonię do Picia, przyjechłą po mnie, ja do domu po strój galowy-szczęscie, ze w ogóle taki miałam, do przedszkola przebrać młodą, a ta płacz jakiś dziwny. Pasowanie było super, ładnie mówiły wierszyki i śiewały i tańczyły, a nasza Witusia u nas na kolanach:sorry::sorry::sorry:TYlk na dyplom wstałą i podeszła i spowrotem w ramiona. Jakąs taka dziwna była. Na koniec okazało się , ze prawie wszystkie dzieci ida z rodzicami do domu. Zostały tylko 3 dziewczynki i 1 chłopczyk. Nasza w płącz, że też chce. biedny Piotruś po 12 h nocki zabrał ja do domu. I tym sposobem spał dziś 40 minut. I znów na 12h na nockę.
Miałą wpaść tesciówka, ale coś ją rozbiera.

Ana stronka fajna, można się pośmiac, oj możan. Dobrze, żeś zdrowa. Jak Weronika w przedszkolu??? Fajnie, ze rybka już oki, pamiętasz o czym masz mi przypomnieć jak skonczyci e2 kurację??? No-to pamiętaj:-D

O, włąśnie Piciu dzwonił, ze dopiero we wtroek do pracy pójdzie-ale ma dobrze:-)

Kamcia brzanki sa rózne-nie koniecznie musisz mieć tę rekinią-ja je miałąm i dlatego pierwsze mi do głowy przyszły, aż e śię po 2h na dobę ( dziś 3:-D ) to trochę wolno myślę.Sorki.Obserwuj rybki, sprawdż ich diety-zobacz czym powinny być karmione. Po tym, co ci sprzedali wnioskuję, że rady sprzedawcy ów powinnas puścić w niepamięc.


Malinuś, no łaskawie wrzuciło Twojego posta na stronkę. Witaj pracusiu.


Nic mi się dziś nie chcę. Przed kompem też nie posiedzę bo od siedzenia to mi się w robocie zaraz odleżyny porobia:-D.
 
Hej laseczki .Dawno do was nie zaglądałam ,jakoś nie potrafię sie przemóc do pisania ,ale jak widzicie się staram ,juz mnie nawet Anabuba ściga:eek:

W pracy znośnie ,ale szału nie ma ,koleżanki z pracy to zło konieczne:rofl2:

W sobotę zepsuł sie nam tv,wyłączał się za każdym razem gdy go włączaliśmy,a telewizor 10 letni ,porzadny 26 calowy grundig,cóż było robić ,postawiliśmy mały 16 calowy telewizorek,a kiedy dziś przyszedł mechanik do naprawy ,za skarby nie chciał sie wyłączyć:-Dno cud ,sam sie naprawił:-Dale rozkręcił go ,wyczyściuł i coś tam lutował będzie:-)
 
Hej Madziula, no rzadko wpadasz, ale co zrobić...hehe...
Mam nadzieje, ze tv już nie bedzie szwankował a gość z was za niego nie zedrze.
 
witam sie i ja
dzionek zalatny trcohe
rano poszlysmy do przedszkola-dzis juz lepije
na poacztaku Weronika nadla na dystans do dzieci a pozniej juz ladnie zabwki posptrztala i krzyczy ze obiad chce:-D:-D:-D:-D:-D
no to panie zezwolily na zupke bo ta bez limitu
wiec ladnie raczki sama umyla,zjadla i krzczy ze chcekotleta bo byl na drugie
no ale jej powiedzialam ze w domu bedzie i jakso wyszla:-)
pozniej do dziecikai do szkoly,w dmu obiad i wzielam sie za myscie okien skoro pogoda byla a dzieczyny dostaly eksmisje na dwor:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
mam tyle planow na sprztanie ale jakos sie przybrac nie moge
jutro planuje wywyalic dywany jak wroce z redszkola i poszorowac i napastowac podlgi i troche zabawki posegregowac bo juz wszedzie sa

w piatek kurze i reszte balaganu
mam nadzeje ze mi sie uda


Witam

Anabuba ja czytam na bierzaco wiec nie jest zle:-D:-DDobrze ze wykonalas ten telefon, dopoczywaj;-)

Jak widac dotarlismy do domku torby juz rozpakowane wiec czas zaczac pranie:-D
Laura w przedszkolu to moge na spokojnie wziasc sie za robote:tak:
Nie bardzo mi sie chce bo jakos niewyspana jestem:eek:
Corka z rana pomarudzila ze nie chce isc do przedszkola ale jak juz tam zaszlysmy to szybko mnie oddelegowala do domu:-D na szczescie obylo sie bez placzu:-)

W samolocie chwilke potrzepalo nami ale nie bylo groznie.Laurze strasznie sie podobalo. Mi mniej bo uszy strasznie zatykalo. Ogolnie latamy z przodu a wczoraj 1 raz usiedlismy z tylu:baffled: nie polecam:no: w przodzie ciszej:happy:

Obiad juz mam gotowy wiec ide prac

no fajnie
oj ja to predko nidzie nie polece

wczoraj bylismy w miescie zakupilismy akumulator i juz jestem zmotoryzowana:tak::-D
no ale o 250 zl jestem lzejsza:sorry::confused2:


bubka weszłam na chwile zeby zobaczec co to za stronka i zostalam na godzine:-D:-D:-D
świetne kurcze rzeczywisie studenci to maja łeb:-D

dobrze ze tylko kaumulatorale wydaket spory
a student potrafi oj potrafi:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Witajcie :-D ja tylko na momencik póki Kuba jeszcze śpi :tak: pogoda się ładna zrobiła, więc jak mój syn wstanie to pójdziemy na spacer :tak: M mi pisał że do końca tygodnia powinien być w domu :tak: na reszcie :-) ale co z tego jak zaraz do pracy będzie szedł :sorry: no cóż trudno się mówi i się żyje dalej :-D idę zjeść obiadek póki mogę na spokojnie usiąść ;-) zajrzę jak będę miała chwilę :-D

stesknilas sie za mezem?????????????????:rofl2:

hej laski

chrzciny przezylam wiec jest dobrze :-D:-D:-Dświniak był pyszny jedlismy go trzy dni:-D:-D:-DLenka zaczela pieknie gaworzyc :tak::tak:czasami to az sie usmieje bo tak slicznie chce cos powiedziec:tak::tak::tak:
Jak ogarne chałupe to poczytam bo mam sajgon w domu:-D:-D:eek::eek::eek:
wczoraj czasu nie bylo na sprzatnie bo siostre trzeba bylo odwiezc na lotnisko a mój juz niesety nie miał urlopu wiec do krakowa i spowrotem troche mam:tak::tak::tak:przyjechalam i byłam zmeczona poszlam spać:eek:
Pozdrawiam was serdecznie :-):-)

kawal drogi
fajnei ze chrzciny udane no i macie juz zza soba

Hej hej hej:-)
wstałąm sobie wcześnie rano, wyszykowałam siebie, młoda i Piciu nas porozwoził. Usiadłam sobei w pracy, robie i robie i tel z przedszkola-ja przerazona
Zapomniała nam Pani powiedzieć, ze dizś o 9.30 pasowanie na przedszkolaka. Szok. Dzwonię do Picia, przyjechłą po mnie, ja do domu po strój galowy-szczęscie, ze w ogóle taki miałam, do przedszkola przebrać młodą, a ta płacz jakiś dziwny. Pasowanie było super, ładnie mówiły wierszyki i śiewały i tańczyły, a nasza Witusia u nas na kolanach:sorry::sorry::sorry:TYlk na dyplom wstałą i podeszła i spowrotem w ramiona. Jakąs taka dziwna była. Na koniec okazało się , ze prawie wszystkie dzieci ida z rodzicami do domu. Zostały tylko 3 dziewczynki i 1 chłopczyk. Nasza w płącz, że też chce. biedny Piotruś po 12 h nocki zabrał ja do domu. I tym sposobem spał dziś 40 minut. I znów na 12h na nockę.
Miałą wpaść tesciówka, ale coś ją rozbiera.

Ana stronka fajna, można się pośmiac, oj możan. Dobrze, żeś zdrowa. Jak Weronika w przedszkolu??? Fajnie, ze rybka już oki, pamiętasz o czym masz mi przypomnieć jak skonczyci e2 kurację??? No-to pamiętaj:-D
.

no paietam:tak::tak::tak::tak::tak:
dobrze ze do was zadzwonila

Hej laseczki .Dawno do was nie zaglądałam ,jakoś nie potrafię sie przemóc do pisania ,ale jak widzicie się staram ,juz mnie nawet Anabuba ściga:eek:

W pracy znośnie ,ale szału nie ma ,koleżanki z pracy to zło konieczne:rofl2:

W sobotę zepsuł sie nam tv,wyłączał się za każdym razem gdy go włączaliśmy,a telewizor 10 letni ,porzadny 26 calowy grundig,cóż było robić ,postawiliśmy mały 16 calowy telewizorek,a kiedy dziś przyszedł mechanik do naprawy ,za skarby nie chciał sie wyłączyć:-Dno cud ,sam sie naprawił:-Dale rozkręcił go ,wyczyściuł i coś tam lutował będzie:-)

no w koncu kobieto sie pojawilas:-)
 
uuuuuu a tu co sie stalo:szok::szok:

Hej babulce kochane a Wy co dzis tak slabiutko:szok:
Ja po slatce z gyrosem i po martini wchodze poczytac a tu nie ma bardzo co:szok:
Madziula zagladaj czesciej bo zaczne i ja Ciebie gonic. Juz dzis na nk mialam pisac:sorry::rofl2:
Luna no to babka miala miazge dobrze ze chociaz zadzwonila:tak:Lepiej pozno niz wcale:-D
 
Dzień dobry! :-)

Hej laseczki .Dawno do was nie zaglądałam ,jakoś nie potrafię sie przemóc do pisania ,ale jak widzicie się staram ,juz mnie nawet Anabuba ściga:eek:
...
Mnie też kiedyś Anabuba ścigała :-D A jak już ona ściga to trzeba się poprawić, ojjj trzeba ;-):-D:-D:-D:-D
Hej.
Wpadam i wypadam, bo humor mam taki, że...:baffled:
Medea, głowa do góry, uśmiech na buzię przywołaj i będzie lepiej! :tak::tak::tak:






A ja nie mam co pisać, bo u nas nic nowego. No może oprócz tego, że mamy z m prawdziwy rozkwit uczuć. :-p Prawie jak w okresie polowań :-p:-D:-D:-D:-D
 
dzien dobry moje kochane

uuuuuu slabiutko slabiutko
ale to pewnie ta pogoda tak dziala....
jestem ogolnie jakas do dupy, nic mi sie nie chce, nie wiem chyba jakas deprecha...
ok nie przynudzam :D
bye bye :)
 
reklama
hej laski

chrzciny przezylam wiec jest dobrze :-D:-D:-Dświniak był pyszny jedlismy go trzy dni:-D:-D:-DLenka zaczela pieknie gaworzyc :tak::tak:czasami to az sie usmieje bo tak slicznie chce cos powiedziec:tak::tak::tak:
Jak ogarne chałupe to poczytam bo mam sajgon w domu:-D:-D:eek::eek::eek:
wczoraj czasu nie bylo na sprzatnie bo siostre trzeba bylo odwiezc na lotnisko a mój juz niesety nie miał urlopu wiec do krakowa i spowrotem troche mam:tak::tak::tak:przyjechalam i byłam zmeczona poszlam spać:eek:
Pozdrawiam was serdecznie :-):-)
super że chrzinki sie udały i że świniaczek smakował:tak::tak:
ja uwielbiam słuchc ja tak maluchy gaworzą takie smieszne dzwieki wydaja czasem ze hoho:tak:
a moja narazie sie nie pali:-D
czasem cos do telewizora steknie:-D:-D
Hej laseczki .Dawno do was nie zaglądałam ,jakoś nie potrafię sie przemóc do pisania ,ale jak widzicie się staram ,juz mnie nawet Anabuba ściga:eek:

W pracy znośnie ,ale szału nie ma ,koleżanki z pracy to zło konieczne:rofl2:

W sobotę zepsuł sie nam tv,wyłączał się za każdym razem gdy go włączaliśmy,a telewizor 10 letni ,porzadny 26 calowy grundig,cóż było robić ,postawiliśmy mały 16 calowy telewizorek,a kiedy dziś przyszedł mechanik do naprawy ,za skarby nie chciał sie wyłączyć:-Dno cud ,sam sie naprawił:-Dale rozkręcił go ,wyczyściuł i coś tam lutował będzie:-)
a to na gwarancji mieliscie czy mechanik tak o wolny:eek:
u nas tak sie cenia ze zazwyczaj bardziej sie oplaca nowy tv kupic:sorry::tak:
witam sie i ja
dzionek zalatny trcohe
rano poszlysmy do przedszkola-dzis juz lepije
na poacztaku Weronika nadla na dystans do dzieci a pozniej juz ladnie zabwki posptrztala i krzyczy ze obiad chce:-D:-D:-D:-D:-D
no to panie zezwolily na zupke bo ta bez limitu
wiec ladnie raczki sama umyla,zjadla i krzczy ze chcekotleta bo byl na drugie
no ale jej powiedzialam ze w domu bedzie i jakso wyszla:-)
pozniej do dziecikai do szkoly,w dmu obiad i wzielam sie za myscie okien skoro pogoda byla a dzieczyny dostaly eksmisje na dwor:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
mam tyle planow na sprztanie ale jakos sie przybrac nie moge
jutro planuje wywyalic dywany jak wroce z redszkola i poszorowac i napastowac podlgi i troche zabawki posegregowac bo juz wszedzie sa
o i mnie segregacja zabawek czeka trza tych popsutych sie pozbyc bo i tak sie nowe kupuje a w pokoju graciarnia :sorry:
moze mnie kiedys kopnie:-p:-D:-D
a jak taki zapal do roboty masz to do mnie zapraszam;-):-D
Hej.
Wpadam i wypadam, bo humor mam taki, że...:baffled:
humor jak pogoda, jesienny?
wspoczuje ale dawaj do na bedzie lepiej;-):tak:
Dzień dobry! :-)


Mnie też kiedyś Anabuba ścigała :-D A jak już ona ściga to trzeba się poprawić, ojjj trzeba ;-):-D:-D:-D:-D

Medea, głowa do góry, uśmiech na buzię przywołaj i będzie lepiej! :tak::tak::tak:






A ja nie mam co pisać, bo u nas nic nowego. No może oprócz tego, że mamy z m prawdziwy rozkwit uczuć. :-p Prawie jak w okresie polowań :-p:-D:-D:-D:-D
no to na sie polujecie;-)


witojcie babiska
mlody szaleje w pokoju :sorry:
maa narzie spi a ja nie wiem za co mam sie zabrac zaraz musze wstac i poscielic lozko i posciel pozmieniac, z mluchami na spacer trza sie wybrac kokardek porobic by sie zdało bo w nocy do 3 zasówałam i do tego z m sie poprztykalismy:cool:
no i musze sie wam pochwalic mieszcze sie do swoich spodni z przed ciązy:tak::tak::-):-):-)
ino jeszcze musze ten worek co mi wisi na brzuchu w jakis cudowny sposob zlikwidowac:sorry:
znacie jakies cwiczenia na to czy wogole mozna si tego pozbyc:eek:
 
Do góry