reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ha ,ha ja też zamiast spędu rozwrzeszczanej dzieciarni w domu wolałabym ugościć ich gdzieś indziej:tak:
Jeszcze nigdy nie organizowałam dzieciom urodzin ,zeby kolezanki i kolegów zapraszali,a bardzo moi by chcieli:tak:
 
reklama
Natali ty nadal z kokardkami szalejesz:-D:-D
no wlasnie juz drugi dzien nie szaleje bo miala mi wczoraj przywiezc nowe a sie małpa nie pojawila:sorry2::cool:
nie wiem czy zapomniala:eek:
zaraz do niej zadzwonie:tak:
" life is brutal and full of zasadzkas":-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
MADZIULKA
Ale mi narobilas smaka na herbatke z cytrynka:tak::tak::tak:Musze sobie cytryne dzisiaj kupic bo nawet nie mam:szok:
A te urodziny to dla kolegow i kolezanek no i kuzynostwa:tak::tak::tak:Kawke i torta dla ciotek robie w domku:tak::tak::tak:
dzieki za przypomnienie trza cytrynki nakupic i mlodemu herbatke z cytrynka bede robic na wzmocnienie:tak::tak:

o wreszcie od wczoraj nta nie bylo dopiero jak przyszlismy ze spacerku to byl:tak:
zaraz trza jakas zupe wstawic na obiadek
m pojechal dzis o 6:-(
narazie jest spokój zobaczymy co bedzie dalej a dzis podwojny test maminej sprawnosci bo musze sie na jakies zakupy z dzieckami wybrac oczywiscie zalicze same dyskonty bo tam ich do wozka wsadze i bedzie spokój:tak:
chyba:sorry2::eek:
mam nadzieje:tak:
mala zaczyna kwekac:sorry2:
mlody jeszcze sie bawi zaraz do spanka i mama bedzie miala spokoj chyba ze mala mi da popalic:sorry2::-D:-D:-D:-D
rano posprzatalam sobie wiec jako taki porzadek mam ino u czarka rozpiździaj no ale tam to mi sie nawet sprzatac nie oplaca:sorry2:
ok spadam zupe wstawic;-):tak:
 
witam , wpadam się wprzywitać , ja mam trochę zabiegania... i nie za bardzo wchodzę...
zdąże na majówki bo na samej górze... i tam odpisze a tu już tylko czytam was....

ale jak unormujemy wszystkie sprawy z kasą , rybkami..:/ roczkiem Vi , i wogóle to będę znów wchodizła regularnie jak do tej pory:tak:
jeszcze tylko troche....


miłego dnia dziewuszki... jutro D ma wolne więc może będę miała chwilę dłuższą zeby poczytać i wam popisać conieco...

buźka dla was...:)
 
Dzieki kobitki :tak::-)

Mój brat wpadł, bo obiecał mi, że tujki poprzesadza, bo to już osatni gwizdek, a ja przez lato zmieniłam zdanie co do ich położenia :-p:-D Zrobił to w 15 min :eek: ciekawe co z tego będzie :confused2:

Anka, w sumie nic tym klockom nie dolega, ale my mamy duplo i w porownaniu to tandeta :eek: Spodziewałam się czegoś lepszego :sorry2: aczkolwiek, mojej Helenie nic nie przeszkadza :-D:-D:-D
 
A ja niedawno wróciłam z tesco - taki dłuższy wypad sobie zorganizowałam i kupiłam Mai super czapkę na zimę i rękawiczki takie ekstra cieplusie :tak::tak::tak:
Jak Maja wróci z przedszkola to zrobię jej zdjęcie i wam pokażę bo jestem super zadowolona z tego zakupu :tak::tak::tak:
Dowikla to możemy sobie ręce podać co do naszej nerwowości bo ja też ostatnio wysiadam :eek::eek:
Wiolami witam nową mamusie i zapraszam do pisania :tak::tak::tak:
Anka i jak tam prasowanko? Ja muszę pralkę nastawić ale od wczoraj jakoś mi nie po drodze :-p:-p
Natalineczka jak tam wyprawa z dwójką rozrabiaków?
 
czesc kobietki!!!
ale u nas w rzeszowie jest piekna złota jesien.:tak:słoneczko od rana swieci i jest cieplutko.oby tak było jak najdłuzej.oczywiscie spacerek juz mamy zaliczony.teraz moje dzieci spia,krystian koloruje a ja zasiadłam z kawka przed kompem.obiadek mam juz zrobiony(dzis barszcz czerwony z uszkami)a dla krystiana mialam nalesniki bo on barszczu sie :no::sorry2:nie tknie.a mojego krystka cos choróbsko dopada :wściekła/y::-(od wczoraj ma chrypkę i dzis mi kaszlec zaczoł,mam nadzieje ze mu to minie i nie rozwinie sie z tego jakies cholerne choróbsko.:wściekła/y::-(

anaconda-czekamy na fotki.:tak:

mh-życze zdrówka.:tak:

wiolami-witaj!!!!:-)

dowiklus-to widze ze mega urodziny szykujesz!!!:tak:
super!!!dominik bedzie zadowolony.

ania-i jak???udało Ci sie poprasowac??;-)


natalineczka-na długo twój m wyjechał?:confused::confused:
 
Witam i ja
Wlasnie wrocilam z zakupkow i popijam sobie capucinko:tak::tak::tak:Bez ciacha:szok: i zamiast ciacha zjadlam sobie jogurcik o smaku pieczonego jabluszka:tak::tak::tak:Mlody zaraz bedzie odrabial lekcje to bede miala chwilke dla siebie:tak:
Dzisiaj pani od angielskiego oddawala Ich sprawdziany i Dominiki dostal 14/14 punktow a wiec zaliczyl ten sprawdzian w 100% pozytywnie:tak::tak:No jestem mega dumna:tak::tak::tak:
Na zakupkach nic szczegolnego nie kupilam bo w sumei to nic nei bylo hehe az tak fajnego:no:No i bylam z siora a Ona sie z lekka spieszyla:tak:Dziewczynkom kupilam w h&m rekawiczki hello kitty ale takie z jednym paluszkiem bo te pieciopalcowe to same duze byly,tzn za duze na moje dziewczynki:tak::tak::tak:Ale te sa fajne bo ocieplane w srodku polarkiem:tak::tak:

ANACONDZIA
Ja tez czekam na fotki zakupkow:tak:

KUpilam sobie jakas herbatke uspokajajaca-to jest mieszanka ziolek,jestem ciekawa czy bedzie dzialala:tak:

LIDUS
Zdrowka dla Krystina:tak::tak::tak:Oby nic sie z tego nie wyklulo

Witam nowa mamusie i zapraszam do pisania:-)

NATALI
I jak tam zakupki z dwojka dzieciaczkow:confused:
ja pamietam ze jak moje dziewczynki byly takie male to moglam zakupy robic bez problemu:tak::tak::tak:One sie najdaly i spaly pozniej jakies 5 godz bez wzgledu na wszystko:tak::tak::tak:Tylko tylko ze musialam cala trojke ciagnac ze soba
 
Dziekuje za mile przyjecie kochane :)

ja tez mam 3 pralki prasowania :/ i tak mi sie chce :/

Mi tez się nie nudzi z dziećmi wręcz przeciwnie czasem nie wiem w co ręce włożyć ....
 
reklama
Witam i ja
Wlasnie zjadlysmy sniadanko:tak::tak::tak:Humor mam dzisiaj do dupy a do tego pogoda fatalna:no::no:Wieje i pewnie bedzie padalo:wściekła/y:
Dziewczynki od dzisiaj w srody beda chodzily na 12 do przedszkola bo najpierw beda mialy rytmike:tak::tak::tak:Takze dzisiaj czeka Je debiut:tak::tak::tak:
W piatki maja tez angielski ale na razie Ich nie zapisalam bo w sumei One umieja cosik po angielsku:tak::tak:Napewno po angielsku licza lepiej niz po polsku hehe;-):-)
Dominik konczy o 12;25 wiec jak Go odbiore to chyba skoczymy na jakies zakupki tak na poprawe humoru:-);-)

ANACONDZIA
Wspolczuje porannych ekscesow:no:
Ale moj Dominik tez co rano doprowadza mnie do szalu:wściekła/y::no:Co dzien wyje nie wiedzac o co,wymysla jakies cuda ze co to On by chcial lub czego nie chce:no:Albo nie moge Go dobudzic,albo wstaje po 6 i robi taki halas ze szok:no:No juz mnie pomalu szlag trafia:wściekła/y::wściekła/y:Co ja sie Go nawyzywam dzien w dzien ,poznije tego zaluję no ale moja cierpliwosc do Niego sie juz dawno skonczyla:no::no::no:Wieczorami potrafi byc milutki,grzeczny i Kochany ale wyjscie do szkoly to istny koszmar:no:
Albo sie grzebie jaks slimak ze poznije jestemy na ostatnia chwile,albo zasuwa tak ze sie za Nim kurzy ,no i dzisija zalozyl letnia czapke,bo stwierdzil ze ta na teraz ma w rekawie drugiej kurtki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No to sie wygadalam

ANKA
Widze ze Ty jednak poprasujesz dzisiaj:tak::tak::tak:Ja na bank nie hehe
Tak wogole to najpierw musze posciagac pranie z balkonu bo stoja tam dwie suszarki i pewnie juz dawno to pranie jest suche:szok::-DNie mowiac o tym ile prasowania mam w pufie:eek:
Ale mam takiego lenia ze szkoda gadac

MH
Zdrowka dla dziewczynek
Oby nic sie z tego nie rozkrecilo

Ja wczoraj dzwonilam do sali w ktorej chce robic Dominikowi urodziny i w sumie to wczoraj mialy mi wyslac maila z kosztorysem i scenariuszem tej imprezki a do dzisiaj ni hu hu:szok::wściekła/y:Mam nadzieje ze dojdzie ten mail do mnie dzisiaj a jak nie to wynajde sobie inna salke:-p

Może mały z jakiegoś powodu nie lubi szkoły albo tylko danych zajęć skoro piszesz że czasem to mu się aż za bardzo spieszy:confused:

Witam ,witam
za oknem wypizgawica,ale jeszcze nie pada,obskoczyłam kawke z kolezanką ,ona pojechała a ja szybko miesko na pulpety zarobiłam ,ziemniaki obrałam i teraz raczę sie herbatką z cytrynką:tak:

Kokusia ,no faktycznie mało rozsądnie ,ze sie nie ubezpieczaja ,w końcu wypadki chodzą po ludziach niestety:shocked2:

Ba ,mój m jest obrotny ,pracowity i uparty jak osiołek:-D:-D:-D:-D ale mu nie bronie rozkopywac podwórka ,ma zapał i chęci ,niech równa:tak:

Ja do pracy na 13
" life is brutal and full of zasadzkas":-D:-D:-D

Dowikla ,u mnie prasowanie zalega na dnie szafy,ale nie mam ciśnienia ,ze muszę,jeszcze krótko leży:-D
Co to za impra ,duzogości sie szykuje do Dominika na urodziny ,ze w lokalu robisz??
Mój Ksawek to mała guzdrała,taki jego urok.

To zupełnie tak jak ja:tak:. Ja po praniu tylko składam i segreguje a prasuję dopiero przed założeniem i to też nie wszystko bo jak coś dobrze wygląda to w ogóle nie spotyka się z żelazkiem

MADZIULKA
Ale mi narobilas smaka na herbatke z cytrynka:tak::tak::tak:Musze sobie cytryne dzisiaj kupic bo nawet nie mam:szok:
A te urodziny to dla kolegow i kolezanek no i kuzynostwa:tak::tak::tak:Kawke i torta dla ciotek robie w domku:tak::tak::tak:

No to kroi się niezła imprezka:-)
U nas w tym roku się jeszcze upiekło bo dziewczynki jeszcze niezbyt zgrane. Więc w domu była impreza dla rodzinki a do szkoły Martynka zaniosła cukierki a zamiast tortu babeczki- każda podpisana pierwszą literą imienia danej dziewczynki więc przy okazji miały trochę zabawy z wybieraniem które ciastko dla kogo.

no wlasnie juz drugi dzien nie szaleje bo miala mi wczoraj przywiezc nowe a sie małpa nie pojawila:sorry2::cool:
nie wiem czy zapomniala:eek:
zaraz do niej zadzwonie:tak:

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dzieki za przypomnienie trza cytrynki nakupic i mlodemu herbatke z cytrynka bede robic na wzmocnienie:tak::tak:

o wreszcie od wczoraj nta nie bylo dopiero jak przyszlismy ze spacerku to byl:tak:
zaraz trza jakas zupe wstawic na obiadek
m pojechal dzis o 6:-(
narazie jest spokój zobaczymy co bedzie dalej a dzis podwojny test maminej sprawnosci bo musze sie na jakies zakupy z dzieckami wybrac oczywiscie zalicze same dyskonty bo tam ich do wozka wsadze i bedzie spokój:tak:
chyba:sorry2::eek:
mam nadzieje:tak:
mala zaczyna kwekac:sorry2:
mlody jeszcze sie bawi zaraz do spanka i mama bedzie miala spokoj chyba ze mala mi da popalic:sorry2::-D:-D:-D:-D
rano posprzatalam sobie wiec jako taki porzadek mam ino u czarka rozpiździaj no ale tam to mi sie nawet sprzatac nie oplaca:sorry2:
ok spadam zupe wstawic;-):tak:

Natali i jak tam po zakupach? Żyjesz?

witam , wpadam się wprzywitać , ja mam trochę zabiegania... i nie za bardzo wchodzę...
zdąże na majówki bo na samej górze... i tam odpisze a tu już tylko czytam was....

ale jak unormujemy wszystkie sprawy z kasą , rybkami..:/ roczkiem Vi , i wogóle to będę znów wchodizła regularnie jak do tej pory:tak:
jeszcze tylko troche....


miłego dnia dziewuszki... jutro D ma wolne więc może będę miała chwilę dłuższą zeby poczytać i wam popisać conieco...

buźka dla was...:)

W takim razie czekamy:tak:

Hej, mogę dołaczyc ??


Jestem mamą dwojki maluchów siedzacą równiez w domku.

Ja również witam nową domową mamę

A ja niedawno wróciłam z tesco - taki dłuższy wypad sobie zorganizowałam i kupiłam Mai super czapkę na zimę i rękawiczki takie ekstra cieplusie :tak::tak::tak:
Jak Maja wróci z przedszkola to zrobię jej zdjęcie i wam pokażę bo jestem super zadowolona z tego zakupu :tak::tak::tak:
Dowikla to możemy sobie ręce podać co do naszej nerwowości bo ja też ostatnio wysiadam :eek::eek:
Wiolami witam nową mamusie i zapraszam do pisania :tak::tak::tak:
Anka i jak tam prasowanko? Ja muszę pralkę nastawić ale od wczoraj jakoś mi nie po drodze :-p:-p
Natalineczka jak tam wyprawa z dwójką rozrabiaków?

Super że zakupki udane. Ciekawe czy spodobają się Mai?

czesc kobietki!!!
ale u nas w rzeszowie jest piekna złota jesien.:tak:słoneczko od rana swieci i jest cieplutko.oby tak było jak najdłuzej.oczywiscie spacerek juz mamy zaliczony.teraz moje dzieci spia,krystian koloruje a ja zasiadłam z kawka przed kompem.obiadek mam juz zrobiony(dzis barszcz czerwony z uszkami)a dla krystiana mialam nalesniki bo on barszczu sie :no::sorry2:nie tknie.a mojego krystka cos choróbsko dopada :wściekła/y::-(od wczoraj ma chrypkę i dzis mi kaszlec zaczoł,mam nadzieje ze mu to minie i nie rozwinie sie z tego jakies cholerne choróbsko.:wściekła/y::-(

anaconda-czekamy na fotki.:tak:

mh-życze zdrówka.:tak:

wiolami-witaj!!!!:-)

dowiklus-to widze ze mega urodziny szykujesz!!!:tak:
super!!!dominik bedzie zadowolony.

ania-i jak???udało Ci sie poprasowac??;-)


natalineczka-na długo twój m wyjechał?:confused::confused:

Zdrówka dla Krystka:tak:

Witam i ja
Wlasnie wrocilam z zakupkow i popijam sobie capucinko:tak::tak::tak:Bez ciacha:szok: i zamiast ciacha zjadlam sobie jogurcik o smaku pieczonego jabluszka:tak::tak::tak:Mlody zaraz bedzie odrabial lekcje to bede miala chwilke dla siebie:tak:
Dzisiaj pani od angielskiego oddawala Ich sprawdziany i Dominiki dostal 14/14 punktow a wiec zaliczyl ten sprawdzian w 100% pozytywnie:tak::tak:No jestem mega dumna:tak::tak::tak:
Na zakupkach nic szczegolnego nie kupilam bo w sumei to nic nei bylo hehe az tak fajnego:no:No i bylam z siora a Ona sie z lekka spieszyla:tak:Dziewczynkom kupilam w h&m rekawiczki hello kitty ale takie z jednym paluszkiem bo te pieciopalcowe to same duze byly,tzn za duze na moje dziewczynki:tak::tak::tak:Ale te sa fajne bo ocieplane w srodku polarkiem:tak::tak:

ANACONDZIA
Ja tez czekam na fotki zakupkow:tak:

KUpilam sobie jakas herbatke uspokajajaca-to jest mieszanka ziolek,jestem ciekawa czy bedzie dzialala:tak:

LIDUS
Zdrowka dla Krystina:tak::tak::tak:Oby nic sie z tego nie wyklulo

Witam nowa mamusie i zapraszam do pisania:-)

NATALI
I jak tam zakupki z dwojka dzieciaczkow:confused:
ja pamietam ze jak moje dziewczynki byly takie male to moglam zakupy robic bez problemu:tak::tak::tak:One sie najdaly i spaly pozniej jakies 5 godz bez wzgledu na wszystko:tak::tak::tak:Tylko tylko ze musialam cala trojke ciagnac ze soba

Gratulacje dla zdolniachy:tak:


Uf w końcu skończyłam pisać tego posta:tak: Ciągle mi ktoś w tym przeszkadzał:eek:
 
Do góry