reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

A i przypomniało mi się. Zrobiłam okna szamponem-w prawdzie mialam tylko timotei kids ale tez dziala-sprawdziłam
 
reklama
witam
ja jakos czasu nie mam, a nic nie robie
siedzialam na allegro i pgladalam ubrania dla sewka bo robilam mu dzis porzadek i on nie ma ciuchow
poza tym ogarnelam jak codzien chatke
a jeszcze wystawialam ubrania
i zlecialo mi to jakos
dzieci mi spia
 
hej mamuski!!!
ja tak na sekundkę.
chcalam tylko napisac ze zyję ale cała moja rodzinka jest,kichajaca,smarkajaca i kaszląca:wściekła/y::wściekła/y::-( wiec w domu mam szpital i marudzenie 24h na dobe!!!:wściekła/y:
odezwę sie jak sie lepiej poczuję.

pozdrawiam was wszystkie!!!:-)
 
AS z Twojego opisu o suszarce brakowało tylko na końcu " i zjeśc z musztardą":-D:-D:-DAle baardzo ciekawy sposób!:tak::tak::tak:

A ja dziewczyny po spacerku, do tego mam niusa!
Zadzwoniła do mnie pani i od poniedziałku zacyznamy turnus:-):-) Także jutro pakowanie bo w nocy musze wyjechać..matko trochę się boję takiej trasy. Sama z 3 miesięcznym dzieckiem 8h autem i to całą noc:no::no::no:Ale muszę dać rade bo jaki mam wybór. M dzisiaj oswiadczył, że do domu nie wraca bo jakeis poprawki znowu muszą zrobić:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nie wiadomo w ogóle czy jutro wrócą ale w niedziele jak coś to wsiada w autobus i przyjeżdża do nas. ale my się tylko miniemy:sorry2: i kolejne tygodnie osobno:sorry2::sorry2:
super kochana dasz radę:tak::tak:
witam
ja jakos czasu nie mam, a nic nie robie
siedzialam na allegro i pgladalam ubrania dla sewka bo robilam mu dzis porzadek i on nie ma ciuchow
poza tym ogarnelam jak codzien chatke
a jeszcze wystawialam ubrania
i zlecialo mi to jakos
dzieci mi spia
śliczny avatarek:tak:;-)
hej mamuski!!!
ja tak na sekundkę.
chcalam tylko napisac ze zyję ale cała moja rodzinka jest,kichajaca,smarkajaca i kaszląca:wściekła/y::wściekła/y::-( wiec w domu mam szpital i marudzenie 24h na dobe!!!:wściekła/y:
odezwę sie jak sie lepiej poczuję.

pozdrawiam was wszystkie!!!:-)
zdrówka zdrówka i jescze raz zdrówka;-)

AS no ciekawy ten sposób tylko czy małe dziecko tyle wysiedzi z tym smalcem:sorry2:
ale warte wypróbowania:tak::tak:

m wrócił
ja kokardkuje mlody oglada happy feet mała spi dzien jak codzien:sorry2:
tylko ta cisza:dry:
 
hej mamuski!!!
ja tak na sekundkę.
chcalam tylko napisac ze zyję ale cała moja rodzinka jest,kichajaca,smarkajaca i kaszląca:wściekła/y::wściekła/y::-( wiec w domu mam szpital i marudzenie 24h na dobe!!!:wściekła/y:
odezwę sie jak sie lepiej poczuję.

pozdrawiam was wszystkie!!!:-)
zdrowka Wam zycze :tak::tak:
śliczny avatarek:tak:;-)
dziekuje bardzo
a my happy feet mamy na plycie wiec sewi juz na pamiec zna :-D

witam wieczornie
ale tu pustki ja cie nie moge :szok::szok::szok:
niki spi, sewi oglada bajke
ide zaraz z psem i musze aukcje czatowac bo kupuje sewkowi ubrania :tak:
 
A ja sięboję...oj boję jak małe dziecko. teraz na gg gadałam z dziewczyną z takim problemem i powiedizała,ze jak pojechałą na turnus do Dziekanowa to po dwóch godzinach wróciła do domu:sorry2: podobno warunki koszmarne:sorry2::sorry2::sorry2: i weź jedx pół dnia po to żeby wracać...cholera mam nadzieje, że nie jest aż tak tragicznie. Sklepów w pobliżu nie ma, baru niet..no bedzie ubaw po pachy albo jeszcze wyzej:baffled::baffled::baffled:
 
A ja sięboję...oj boję jak małe dziecko. teraz na gg gadałam z dziewczyną z takim problemem i powiedizała,ze jak pojechałą na turnus do Dziekanowa to po dwóch godzinach wróciła do domu:sorry2: podobno warunki koszmarne:sorry2::sorry2::sorry2: i weź jedx pół dnia po to żeby wracać...cholera mam nadzieje, że nie jest aż tak tragicznie. Sklepów w pobliżu nie ma, baru niet..no bedzie ubaw po pachy albo jeszcze wyzej:baffled::baffled::baffled:
a moze wcale nie jest tak tragicznie jak pisala...
mam nadzije ze sie mylila...
no ale z drugiej strony jak jest tak faktycznie to przeciez nie mogli by dopuscic do tego zeby bylotam tak tragicznie...:sorry2:


natalineczka a co zamierzasz zmieniac w swoim image :baffled:
ja planuje wlosy zrobic dekoloryzatorem i potem moze na rudo :sorry2::-D
 
super kochana dasz radę:tak::tak:

śliczny avatarek:tak:;-)

zdrówka zdrówka i jescze raz zdrówka;-)

AS no ciekawy ten sposób tylko czy małe dziecko tyle wysiedzi z tym smalcem:sorry2:
ale warte wypróbowania:tak::tak:

m wrócił
ja kokardkuje mlody oglada happy feet mała spi dzien jak codzien:sorry2:
tylko ta cisza:dry:
Jak Kuba był mały to mu dawałam zabawki do łózka i spokojnie wysiedział.:tak::-):-)

A ja sięboję...oj boję jak małe dziecko. teraz na gg gadałam z dziewczyną z takim problemem i powiedizała,ze jak pojechałą na turnus do Dziekanowa to po dwóch godzinach wróciła do domu:sorry2: podobno warunki koszmarne:sorry2::sorry2::sorry2: i weź jedx pół dnia po to żeby wracać...cholera mam nadzieje, że nie jest aż tak tragicznie. Sklepów w pobliżu nie ma, baru niet..no bedzie ubaw po pachy albo jeszcze wyzej:baffled::baffled::baffled:
Kerna skontaktuj się z dziewczyną z BB o nicku FraniowaMama .Na pewno znajdziesz ją tu,bo to jej wątek.
https://www.babyboom.pl/forum/wczesniaki-f20/franus-31-tc-1010kg-30655/index20.html#post6285411
Przeczytaj historię Franka ,a zobaczysz ile daje turnus.
Myślę ,że po skontaktowaniu z nią będziesz nastawiona bardziej pozytywnie.
Pozdrawiam
 
Witam wieczornie. Młoda cos zasnąc nie oze, Piciu wybywa do pracy a ja zostaje sama , ech...
Jutro do brata tapetować.
I szczęscie ze dziś wpracy nei byłam, bo bym chyba ch...ry jasnej dostałą. Skończyliśy robic perfumy, od dzis były kremy. Szefowa podała stawkę 8,40 za karton, który najszybsza zrobiłą w 4h! No masakra jakaś 2zł za godzinę? W moim przypadku jeszcze mniej:baffled:
Ludzie się zbuntowali i poszli do domu , więc podniosła stawke na 10.08:-DNo koń by się uśmiał:-D
Jutro nikt nie idzie, mamy iść w poniedziałek i zobaczymy co zrobi. A tak w ogóle, to z racji kryzysu w zakładzie od grudnia zero nadgodzin, zero premii, za nadgodziny tylko wolne( jesli juz taowe będą) ale obiecała nikogo nie zwalniac, to było we wtorek, a dziś poleciały dwie soby. Pryzszły do pracy a gdy się przebierał przyszł akadrowa z wypowiedzeniami. Masakra normalnie. Ciekawe jak długo Piciu am pooracuje, ale nawet jesli, to ja sobie tego nie wyobrazam, bo pensję bedzie mial mniejszą niż nasze rachunki, a gdzie jesc??? Strach mi o tym nawet mysleć Do kiedy to potrwa, nie wiadomo, mże 3 mieś może rok. Nastały piękne czasy:baffled:
As tak , przeczytałam, pisałyśy w jednym czasie, tylko ja z przerwami, bo jakos nie moge sie obrobić, cały tydzień zrobić w jeden dzień.
Sposób wygląda na godny uwagi, na prawdę, tylk chyba nie na moja gangrenę uparciucha, oststnio jest tak marudna, ze szok. Wczoraj na cały dziń wypiła pół butelki dośc gestej kaszki , dzis jedną butelke i pięc łyżek rosołku. I się dziwi, ze ona nie ma siły... Mam syropek dla niejadka, kupiłąm rok temu chyba i jeszcze nawet ne iotworzyłam, musze sprawdzić czy nie przeterminowany i zacznę jej podawać.
No i nadal ten suchy duszący kaszel. Nic lepiej. :-(

Kerna wspaniałe wieści, trzyma kciuki za turnus, za drogę, bo troche ej jest i powodzenie tego przedsiewzięcia&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
ja tylko na minutke....
no czasu tatalnie brakuje mi na wszystko jak sie ogarne to powróce

Kerna-ja ze swoim młodym do Dziekanowa na rechabilitacje jeździlam...jeśli o warunki chodzi to nie podpowiem bo ja miejscowa ale sa tam naprawde dobrzy rechabilitanci...mili ....fakt w około tylko las i las.....ale jak bedziesz autem to zupełnie niedaleko są łomianki i ful wypas....sklepy i co tylko chcesz...także nie powinno byc tak tragicznie.....trzymam kciukasy...bedzie dobrze :)głowa do góry:)
 
Do góry