reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ooo prypomniało mi się ...
meduska wszystkiego naj naj najlepszego :)
Może tonery się pomieszały , albo co niektóre pozasychały???
Może masz kijowej jakości papier? Sama nabijałaś tonery? Zamienniki oryginałów tonerów masz? Więcej szczegółów proszę .:tak:;-):-D
super :-) już mówię szczegóły..
wiec tak papier jest ok bo jak miałam drukarkę podłączoną do mojego laptopa to na tych samych papierach tymi samymi kolorkami wychodziły idealne zdjęcia:tak:
komp się popsuł i drukarka stała..
a teraz po miesiącu podłączyłam ją do lapta męża bo musze wydrukować zdjęcia do albumu który chc mu dać na świeta ...
więc tonery (czy jak tam zwał) są te same... a jak się pomieszały to co robić?? l;ub jak pozasychały bo to może być możliwe po miesiącu... :zawstydzona/y:
a drukarkę mam HP:-p to też taki mały szczegół;-)
myslałam nawet że to może wina ustawień kompa i stąd takie kolory choć na kompie jak oglądam zdjęcia to są normalne ... a po wydrukowaniu wyglądamy sini jak trupy:dry:
 
reklama
helo;)

Wiktoria potrzebny jest wzrór...pod wzór podkłada sie dane i rozwiazuje równanie...wzór na gęstość.

I ja isę witam i znikam. tak tylko zaglądnęłam, poczytałam i zapomniałam. taki mam burdel w głowei że nie wiem jak się nazywam. dziękuję kochane za wsparcie...AS buziaki ogromne od Laurki:tak::yes:
My niedizele przesiedzieliśmy w domku..jak nigdy.
Nadal czekam na M...zjawi się dopiero w środę i tym sposobem nie widzieliśmy sie meisiąc, Oby zdążył na wigilie....
choinkę dzisiaj ubrałąm....na biało z lampkami koloru fuksji:-) nawet fajnie..
Posprzątałam chatkę, jutro wpadnie koleżanka z ławki jeszcze z podstawówki bo przejęła się naszą Laurą....fajnie, szkoda tylko że w takich okolicznościach.
Zapaliłam sobie kadzidełko, pusciłam smenta i się dołuje.....
Myślę co zrobić na święta do żarcia ale nawet nie pamiętam co się je w wigilie:no::eek: ja chyba zaczynam wariować.
Nie chce mi się iść nigdzie na wigilie..najchętniej spędziłąbym ją w czwórkę...w końcu razem. Ale mój jest nad wyraz obowiązkowy no i mus musem cza iść i gadać w kółko macieju o tym samym....
dzisiaj jak ćwiczyłam Laurę to byli moi rodzice i stiwerdzili że jej robię krzywdę, że za mocno, że nie tak...że może przez to łokieć jej się przesuwa...nosz....
A żeby było śmieszniej odczytałam teraz maila z fundacji gdzie napisałą mi babka że konto powinno być wpisane inne.....no jak mnie nie szczeli to będzie git. Jutro dopiero mają czynne od 13tej więc od razu zadzwonięczy jak ktoś mi przelał kasę na tamto konto to będzie się liczyć czy przepada...
a ja nadal się amrtwię bo Laura nadal nie tyje a do tego jej kupki chyba zaczynaja się robić dziwne...
No to tyle marudzenia idę lulu. Całuję wszytkie:happy2:

nie przejmuj sie tym co mowili rodzice
sama wiem ze to zboku wyglada jakbys chciala dziecko polamac:-p:-p:-p:-D
a tym kontem to oni majaj jaksi bajzel w fundacji bo powinni Ci od razu podac dobry

Witam i ja :-):-):-)
Weekend minął rodzinnie i dość pracowicie :tak::tak::tak:
W piątek mąż był na wigilii w pracy i okazało się ze dostali paczki i koperty, więc za to co było w kopercie kupiliśmy sobie oto taki aparacik

doskonały aparat FUJI FinePix S1800 HD (1375583479) - Aukcje internetowe Allegro
No więc mam teraz nową zabawkę do opanowania :-D:-D:-D
W sobotę pojechaliśmy najpierw na zakupy a potem ubieraliśmy choinkę, no a wczoraj z Mają piekłyśmy pierniczki :tak::tak::tak: tylko jeszcze dzisiaj mus dywan wyprać i mogę czekać na święta :tak::tak::tak:
A co do tego jakie mają być święta to mam nadzieje ze jednak chlapy nie będzie :no::no:
]


fajny prezencik


Witam przy capucinko:tak:
Posprzatalam sobie dzisiaj cala kuchnie i ogarnelam cala chate:tak::tak::tak:Wiec pozniej zostanie mi tylko dopieszczenie:tak::tak::tak:
Wlasnei skonczylam pakowac te prezenty ktore mam juz kupione:tak::tak::tak:I tak jakos milo mi sie zrobiło;-):-)
Jak dziewczynki wroca z przedszkola to bedziemy ubierac choinke:tak::tak::tak:

A ja na 99% w tym tygodniu zostane ciocia u Patyczaka:tak::tak::tak:Wlasnie wyszla od ginki i ma rozwarcie na 2 cm i szyjke prawie w calosci skrocona:tak::tak::tak:

to czekamy na wisci od Patyczaka:-)
to juz drugie dziecko tak?czy jeszcze pierwsze?bo sie pogubilam:baffled:

ooo prypomniało mi się ...
meduska wszystkiego naj naj najlepszego :)

super :-) już mówię szczegóły..
wiec tak papier jest ok bo jak miałam drukarkę podłączoną do mojego laptopa to na tych samych papierach tymi samymi kolorkami wychodziły idealne zdjęcia:tak:
komp się popsuł i drukarka stała..
a teraz po miesiącu podłączyłam ją do lapta męża bo musze wydrukować zdjęcia do albumu który chc mu dać na świeta ...
więc tonery (czy jak tam zwał) są te same... a jak się pomieszały to co robić?? l;ub jak pozasychały bo to może być możliwe po miesiącu... :zawstydzona/y:
a drukarkę mam HP:-p to też taki mały szczegół;-)
myslałam nawet że to może wina ustawień kompa i stąd takie kolory choć na kompie jak oglądam zdjęcia to są normalne ... a po wydrukowaniu wyglądamy sini jak trupy:dry:

ja tez mam HP
a moze najprosciej bedzie odinstalowac drukarke i zainstalowac ja jeszcze raz na laptopie skor nie ruszalas na pewno zadnych funcji

u mnie dzienznow pracowicie i tak sie zapowiada do konca tygodnia
dzis ogarnelam rozne *******i,jutro biore sie za mycie i pastowanie podlog,za parnie franek i zaslonek oczywiscie po pracy
p ma w dzien poscile zmienic:-)
w srode choinka,kurze,pieczenie ,gotowanie
w czwratek lazienka jak w srdoe nie zdaze,slataki i mam chec zrobic taka napoleonke na herbatnikach jak sie uda:-):-):-):-):-)

no i zupke na jutro juzzrobilam:tak::tak::tak:
jeszcze pare prlake bedzie ale to norma:-)

no a po weekendzie i masci witaminowej mje rece wygladaja o niebo lepiej:-):-):-)
 
ooo prypomniało mi się ...
meduska wszystkiego naj naj najlepszego :)

super :-) już mówię szczegóły..
wiec tak papier jest ok bo jak miałam drukarkę podłączoną do mojego laptopa to na tych samych papierach tymi samymi kolorkami wychodziły idealne zdjęcia:tak:
komp się popsuł i drukarka stała..
a teraz po miesiącu podłączyłam ją do lapta męża bo musze wydrukować zdjęcia do albumu który chc mu dać na świeta ...
więc tonery (czy jak tam zwał) są te same... a jak się pomieszały to co robić?? l;ub jak pozasychały bo to może być możliwe po miesiącu... :zawstydzona/y:
a drukarkę mam HP:-p to też taki mały szczegół;-)
myslałam nawet że to może wina ustawień kompa i stąd takie kolory choć na kompie jak oglądam zdjęcia to są normalne ... a po wydrukowaniu wyglądamy sini jak trupy:dry:
jak pozasychały to trzeba kupic nowe:tak:

witam wieczornie juz w nieco lepszym chumorze
choc nie powiem zebym była anielsko szczęśliwa:dry:
wyrzyłam sie na mieszkaniu najpierw sprzątnęłam a później sie za pastowanie podłóg wzięłam właśnie zaraz skończe i położe sobie dywan:tak:
 
No to d* blada Kamcia. Chyba tonery zaschły.
A może odwrotnie papier wkładasz? Tzn. nie tą prawidłową stroną. Jedna strona powinna być troszkę chropowata, druga płaska i równa. Ale na której trzeba drukować to niepamiętam ;/. Może przejdź się do jakiegoś sklepu z drukarkami, do marketu. Tam pracownicy podpowiedzą ci co w takiej sytuacji.
 
Witam porannie :-):-)
Od rana zastanawiam sie co tu na obiad wymyśleć i pustka w głowie :confused::confused::confused:
A poza tym jeszcze do sklepów muszę skoczyć i dokupić składników do ciast :tak::tak:
A po Nowym Roku mus się zabrać za siebie i 5kg schudnąć już sobie tego nie popuszczę :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
ViKamcia ja też stawiam, że tusze powysychały :tak::tak:
 
Witam z ranca
Mlody odtswiony do szkoly:tak:Na szczescie szedł na 9;15 bo jada do jakiegos muzeum:tak::tak:Mlode siedza przy mnie wiec zaraz bede szykowala sniadanko:tak::tak:Klaudia daje mleczko z cyca swojej lalce bo twierdzi ze ma cyce ale takie male hehe;-):-)
Wczoraj wieczorem dzieci ubraly choineczke a ja dokonczylam zakladajac lancuch i czubek:tak::tak::tak:Nawet ładnie Im wyszla:tak::tak::tak:
Na dzisiaj zadnych szczegolnych planow nie mam:no:Czyli powiedzmy ze laba,no chyba ze cos mi sie napatoczy hehe

ANABUBKA
Super ze rece juz lepiej:tak::tak::tak:No i widze ze czekaja Cie teraz mega pracowite dni:tak::tak:
A Patyczak to juz czeka na duga dzidzie:tak::tak::tak:


 

Załączniki

  • P8200073.jpg
    P8200073.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 34
Witam się,

Ja ledwo żyję po 3dniowej sesji płaczu prawie non stop i na przygotowanie świąt mam zerowe siły:dry: W ogóle nie czuję atmosfery świąt. Jeszcze się okazało,że jeden z prezentów niestety nie dotrze w porę może przed nowym rokiem się uda:wściekła/y:
 
Drogie mamuśki, nasza Laura potrzebuje pomocy ! Gdyby potrafiła mówić ,pewnie sama by o sobie opowiedziała , a tak za pośrednictwem swojej kochanej mamusi liczy na naszą pomoc. Wspólnymi siłami pomożemy i uda się pomóc Laurze !
A Ty kerna trzymaj się !
Historia Laury : FSR - Historia Laury Ziobro
napewno sie uda :tak::tak::tak:
Witam :happy2:
Justa dziekuję za rozgłos:tak::tak:
No jakostak nam sięnazbierało tych problemów że nie bedę Wam tu przynudzać...narazie cel-duużo kasy:-(
Pozdrawiam wszsytkie;-)
kochana jak dam rade to pomoge, choc u mnie ciezko z kasa, ale mysle ze dla Laurki da rade cos wyskrobac, zycze cierpliwosci, uda Wam sie :tak::tak::tak:
hej mamuski!!!
ja tak tylko na chwilke wpadam zyczyć wam miłego weekendu.:-)
u mnie ciąg dalszy porządkow świątecznych wiec nie mam czasu na nic.
z moim gardłem troszke lepiej wiec mam nadzieje ze na świeta bede zdrowa.;-)

pozdrawiam.
zdrowka ;-);-)
Wiktoria potrzebny jest wzrór...pod wzór podkłada sie dane i rozwiazuje równanie...wzór na gęstość.

I ja isę witam i znikam. tak tylko zaglądnęłam, poczytałam i zapomniałam. taki mam burdel w głowei że nie wiem jak się nazywam. dziękuję kochane za wsparcie...AS buziaki ogromne od Laurki:tak::yes:
My niedizele przesiedzieliśmy w domku..jak nigdy.
Nadal czekam na M...zjawi się dopiero w środę i tym sposobem nie widzieliśmy sie meisiąc, Oby zdążył na wigilie....
choinkę dzisiaj ubrałąm....na biało z lampkami koloru fuksji:-) nawet fajnie..
Posprzątałam chatkę, jutro wpadnie koleżanka z ławki jeszcze z podstawówki bo przejęła się naszą Laurą....fajnie, szkoda tylko że w takich okolicznościach.
Zapaliłam sobie kadzidełko, pusciłam smenta i się dołuje.....
Myślę co zrobić na święta do żarcia ale nawet nie pamiętam co się je w wigilie:no::eek: ja chyba zaczynam wariować.
Nie chce mi się iść nigdzie na wigilie..najchętniej spędziłąbym ją w czwórkę...w końcu razem. Ale mój jest nad wyraz obowiązkowy no i mus musem cza iść i gadać w kółko macieju o tym samym....
dzisiaj jak ćwiczyłam Laurę to byli moi rodzice i stiwerdzili że jej robię krzywdę, że za mocno, że nie tak...że może przez to łokieć jej się przesuwa...nosz....
A żeby było śmieszniej odczytałam teraz maila z fundacji gdzie napisałą mi babka że konto powinno być wpisane inne.....no jak mnie nie szczeli to będzie git. Jutro dopiero mają czynne od 13tej więc od razu zadzwonięczy jak ktoś mi przelał kasę na tamto konto to będzie się liczyć czy przepada...
a ja nadal się amrtwię bo Laura nadal nie tyje a do tego jej kupki chyba zaczynaja się robić dziwne...
No to tyle marudzenia idę lulu. Całuję wszytkie:happy2:
mam nadzieje ze m zdazy na swieta,
mysle ze nie powinnas sie tak przejmowac ze Lali nie tyje, a jak robi dziwne kupki idz do lekarza, moze Ci powie co z tym nie tak,
Witam i ja :-):-):-)
Weekend minął rodzinnie i dość pracowicie :tak::tak::tak:
W piątek mąż był na wigilii w pracy i okazało się ze dostali paczki i koperty, więc za to co było w kopercie kupiliśmy sobie oto taki aparacik

doskonały aparat FUJI FinePix S1800 HD (1375583479) - Aukcje internetowe Allegro
No więc mam teraz nową zabawkę do opanowania :-D:-D:-D
W sobotę pojechaliśmy najpierw na zakupy a potem ubieraliśmy choinkę, no a wczoraj z Mają piekłyśmy pierniczki :tak::tak::tak: tylko jeszcze dzisiaj mus dywan wyprać i mogę czekać na święta :tak::tak::tak:
A co do tego jakie mają być święta to mam nadzieje ze jednak chlapy nie będzie :no::no:
Kerna ojejku jeszcze przeprawy z kontem cię czekają, oby pieniążki wpłynęły na to właściwe :tak::tak: a komentarzami na temat jak ćwiczysz Laurę to się nie przejmuj bo w końcu to ciebie uczyli a nie twoja rodzinę i to ty lepiej wiesz jak to poprawnie robić
no wow, sweitny prezent :tak::tak:
dziewczyny mam pilnie pytanko..

zna się któraś na drukarkach ???
chciałam wydrukowac kilka zdjęć... ale niestety wychodza mi zamiast żywe kolorki to takie poszarzałe:baffled: nie wiem czemu...
wcześniej miałam normalne a nic nie zmieniałam w opcjach...jak ustawić kolorki...?
nie znam sie, ja zawsze m wolam :-D
u mnie dzienznow pracowicie i tak sie zapowiada do konca tygodnia
dzis ogarnelam rozne *******i,jutro biore sie za mycie i pastowanie podlog,za parnie franek i zaslonek oczywiscie po pracy
p ma w dzien poscile zmienic:-)
w srode choinka,kurze,pieczenie ,gotowanie
w czwratek lazienka jak w srdoe nie zdaze,slataki i mam chec zrobic taka napoleonke na herbatnikach jak sie uda:-):-):-):-):-)

no i zupke na jutro juzzrobilam:tak::tak::tak:
jeszcze pare prlake bedzie ale to norma:-)

no a po weekendzie i masci witaminowej mje rece wygladaja o niebo lepiej:-):-):-)
a ty jak zwykle zapracowana :tak::-D
Witam z ranca
Mlody odtswiony do szkoly:tak:Na szczescie szedł na 9;15 bo jada do jakiegos muzeum:tak::tak:Mlode siedza przy mnie wiec zaraz bede szykowala sniadanko:tak::tak:Klaudia daje mleczko z cyca swojej lalce bo twierdzi ze ma cyce ale takie male hehe;-):-)
Wczoraj wieczorem dzieci ubraly choineczke a ja dokonczylam zakladajac lancuch i czubek:tak::tak::tak:Nawet ładnie Im wyszla:tak::tak::tak:
Na dzisiaj zadnych szczegolnych planow nie mam:no:Czyli powiedzmy ze laba,no chyba ze cos mi sie napatoczy hehe

ANABUBKA
Super ze rece juz lepiej:tak::tak::tak:No i widze ze czekaja Cie teraz mega pracowite dni:tak::tak:
A Patyczak to juz czeka na duga dzidzie:tak::tak::tak:


fajna chioneczka :-)


witam sie,
m juz w pracy, ja robie krokiety i bede zamrazac, zeby w Wigilie miec wiecej roboty, bo nie wiem kiedy moja mama wyjdzie ze szpitala, bo jak przed swietami to chyba bede musiala isc tacie pomoc zeby troche mame obciazyc jak wroci, bo nie wiadomo jak bedzie sie czuc,
jeszcze potem klatke umyc,
lazienke posprzatac...:tak:
 
witam sie z wami moimi dziopkami
niedawno wróciłam z zakupów dzis musiałam sie zwlec kolo 7 zeby po miesko pojechac a ze rodzice jechali to sie z nimi zabrałam:tak:
odźwigałam się miesą że cho cho:-D
poszłam sie do neonetu zapytac czy daza nam ten tv czy nie okazało sie ze trzeba miec zaswiadczenie o zarobkach:dry:
ale moj tata nam wziął na raty
tak wiec pozniej jedziemy po tv:tak:
umowa juz podpisana tylko odebrac:tak:
chociaz tyle:sorry2:
o takie cacuszko
LE 40 C 550 Samsung LE40C550 - Topmarket
 
reklama
NATALINECZKA-fajny sprzęciorek:-)
Ja już byłam na zakupach dobrze że z rodzicami zabrałam Bartusia z sobą bo dziś jak wyszliśmy nie było aż tak zamno mimo że na termometrze -7 ale za to jak wracaliśmy to wiatr się zrobił :dry:
Bartuś śpi to idę w kuchni ogarnąć
Ja jakoś też do końca nie czuje tej magii świąt ale to pewnie się zmieni jak ubierzemy dziś choinke:-)
A Bartuś wczoraj ja złapał i się ukuł i teraz nawet ja zaczął omijać ciekawe czy jak już będzie ubrana ze światełkami to się skusi znowu ją złapać:-D
to ja kobietki życzę Wam miłego sprzątania i pichcenia i zmykam:-)
 
Do góry