reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja rowniez witam sie w nowym roku:tak::tak::tak:

Imprezka byla udana,wszyscy zadowoleni:tak::tak::tak:Balowalismy niedlugo bo jakos po 2 bylismy juz w domku:tak::tak::tak:Dziewczynki w miedzyczasie popadaly ale nie ruszalo Ich nic;-):-D:-D:-D
Wlasnie zjedlismy sniadanko i mlodzi szaleja a ja marze zeby sie polozyc hehe;-):-)
 
witam w NOwym roku:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
wyspana,ubrana:-D
dziewczyny sie abwia a chłop jeszcze w łózu chrapie.




Witajcie Kochane kobietki.

Dziewczyny mam nadzieję, ze po tak długiej przerwie przyjmiecie mnie Znów do Waszego grona. Korzystam z neta w telefonie i ciagle mnie odrzuca. Albo nie mogę się zalogowac albo nie mogę się do was dostać. Kochane może Wy wiecie jak można korzystać z neta z komórki na komputerze:-) bo chce być ciągle z wami a są tak małe literki ze jakąś lupę muszę chyba zakupićc:-)

witamy spowrotem

Aleksiaaaaa WITAJ!
Cieszę się, że udało Ci się w końcu do nas dotrzeć.
Najprościej to podłączyć telefon do kompa poprzez USB, ale ryzykujesz tym rozwalenie sobie telefonu.
A może zajrzyj do salonów z netem, teraz pełno jest świątecznych ofert. Lepiej dołożyć troszkę pieniążków i klikać normalnie, z klawiatury, niż potem wydać na okulistę ;)
e tam zaraz rozwalic
ja prawie rok tak sie bawiłam z przekladaniem karty i podlaczaniem tel do kompa i nic mu nie jest:-)


Ja też chcę się przywitać. "Siedzę" w domu z dwoma skrzacikami, ostatnio nawet bardzo dosłownie siedzę. Starszą dopadł jakiś wirus:oczka zropiałe, z nosa leci, ale i tak ma 100% energii na szaloną zabawę :)A młodsza mi tu gaworzy i kopie po prawej ręce gryząc kocyk :). Witam wszystkie mamusie i życzę Wam wszystkiego dobrego w NOwym Roku, dużo miłości!

witamy i najlpeszego

Cześć dziewczyny!!
miałam już dawno się odezwać (tzn.przed świętami) ale miałam tyle na głowie, że szok:wściekła/y:. Chłop mi się połamał. Dosłownie, złamał rękę i skręcił nogę więc mam w domu dziecko i kalekę :sorry2:. Po za tym święta przebiegły spokojnie. Dobrej zabawy w wieczór sylwestrowy życzę i pozdrawiam:-)

zdrowka dla chłopa!!!!!!!!!!!!!

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Niech będzie lepszy: spokojniejszy, zdrowszy, weselszy i bogatszy!

:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
oby oby:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Witajcie Kochane kobietki.

Dziewczyny mam nadzieję, ze po tak długiej przerwie przyjmiecie mnie Znów do Waszego grona. Korzystam z neta w telefonie i ciagle mnie odrzuca. Albo nie mogę się zalogowac albo nie mogę się do was dostać. Kochane może Wy wiecie jak można korzystać z neta z komórki na komputerze:-) bo chce być ciągle z wami a są tak małe literki ze jakąś lupę muszę chyba zakupićc:-)
witam my się jeszcze nie znamy ;-):-):-)
Ja też chcę się przywitać. "Siedzę" w domu z dwoma skrzacikami, ostatnio nawet bardzo dosłownie siedzę. Starszą dopadł jakiś wirus:oczka zropiałe, z nosa leci, ale i tak ma 100% energii na szaloną zabawę :)A młodsza mi tu gaworzy i kopie po prawej ręce gryząc kocyk :). Witam wszystkie mamusie i życzę Wam wszystkiego dobrego w NOwym Roku, dużo miłości!
witamy w naszym gronie:tak:
Cześć dziewczyny!!
miałam już dawno się odezwać (tzn.przed świętami) ale miałam tyle na głowie, że szok:wściekła/y:. Chłop mi się połamał. Dosłownie, złamał rękę i skręcił nogę więc mam w domu dziecko i kalekę :sorry2:. Po za tym święta przebiegły spokojnie. Dobrej zabawy w wieczór sylwestrowy życzę i pozdrawiam:-)
no to masz wesoło:sorry2:
ale ci znalazł czas na łamignaty:sorry2::-D

witam sie z wami m jeszcze odsypia czarek wstał o 12 a ja o 11 juz miałam chalupke posprzatana:tak::tak:
 
Ja też chcę się przywitać. "Siedzę" w domu z dwoma skrzacikami, ostatnio nawet bardzo dosłownie siedzę. Starszą dopadł jakiś wirus:oczka zropiałe, z nosa leci, ale i tak ma 100% energii na szaloną zabawę :)A młodsza mi tu gaworzy i kopie po prawej ręce gryząc kocyk :). Witam wszystkie mamusie i życzę Wam wszystkiego dobrego w NOwym Roku, dużo miłości!

witam nową mamuśkę:-)
zdrówka dla dzieci..

Aleksia123 my sie nie znamy więc również witam,...

kurde ja nie miałam jak wpaść z życzeniami noworocznymi bo mi komp nawalił:wściekła/y: to już 2 w tym roku:baffled: chyba mam pecha
mój mówi że tym BB tak zajeżdżam te laptopy:-p:-p:-p
w zeszłym roku też przecież jednego popsułam:sorry2: więc chyba mam pecha:zawstydzona/y:

ale chciałam wam chpociaż życzyć żeby Ten Rok był lepszy od poprzedniego ..
i żeby spełniły się wszystkie noworoczne marzenia :tak:
 
Witam w nowym roku :-D rosołek się gotuje, tylko ziemniaczki obrać i laba :tak: jak Kubek pójdzie spać to ja też się chyba położę :tak: wczoraj czytałam fajną książkę szyfr Jana Matejki :tak: polecam Dziewczynki się uśmiałam jak nie wiem co :-D a moje dziecko w sylwestra się obudziło przed 24 i poszło spać przed 3 :szok: stał przy balkonie i patrzył sobie na fajerwerki :sorry2: idę obiadek kończyć :tak: M ma wolne do 13 stycznia :tak: zajrzę później Laseczki :-)
 
Witam sie i ja niedzielnie:tak:
Niedawno zjedlismy sniadanko:tak::tak::tak:Od rana byla sliczna pogoda i pootwieralam sobie wszystkie okienka:tak::tak::tak:Teraz z lekka sie spindoliła,wiec trzeba ruszyc dupkso i je pozamykac:tak::tak::tak:Planowalam jakis wypad na sale zabaw,ale jakiegos lenia zalapalam i zobacze co z tego wyjdzie;-):-)Jak nie sala zabaw to saneczki i karmienie ptaszkow:tak::tak::tak:
Patyczak jechala rano do szpitala i czekam na wiesci :tak::tak::tak:
 
reklama
hej laski

witam w Nowym Roku :biggrin2::biggrin2::biggrin2:

u mne oki Lenka wyzdrowiala i zadowolona a ja razem z nia :-D:-D:-D

makisu mega happy z prezentow swiatecznych no i zaczał juz nizle smigac na nartach szybko mu nauka jazdy poszła :tak::tak::tak:

sylwestra spedzilismy u znajomych było super dzieci wybawione i zadowolone wrócilismy na 2.30 i maksiu dopiero poszedl spac a rano wstalismy dopiero wszyscy o 12 w południe :-D:-D:-D:-Dna obiad którego nie miał nam kto ugotowac :-D:-D:-D

a dzisiaj znów bede wieczorem siedziec sama bo niestaty mój maż musi dzisiaj w niedziele jechac do roboty:-:)-( no trudno co zrobic sila wyzsza :-:)-:)-(

a i witam wszystkie nowe mauski ktore dołaczyly do naszego grona :happy::happy::happy:
 
Do góry