reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hejka dziewczyny.

mam pytanko,czy któraś zna się na prawie pracy albo zna kogoś kto jest w tym obcykany????

szybko potrzebuje porady pranej.

jutro i tak idziemy z M do inspekcji pracy .jak bedzie trzeba to będziemy się z jego szefem sądzić,nie popuszczę gnojowi :no::no::no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale jestem nabuzowana:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Witam sie niedzielnie:-):-)
W sumie to nawet nie udalo mi sie dzisiaj popsac:no:Od rana sprzatalam chate a bylo co sprzatac;-):-)W nocy jeszcze pozmywalam sobie wszystkie naczynia:tak::tak::tak:Goscie w sumie nie siedzieli dlugo bo jakos do 23 ale bylo fajnie:tak::tak::tak:Troszke sie popilo i pojadło:tak:Moj szwagier byl juz skonczony i prawie zasypial:szok::-DA jajca byly takei ze na bank slyszeli nas wszyscy sasiedzi:-p:-D:-D:-D:-D:-D

Jeszcze raz dziekuje wszystkim za zyczonka:tak::tak::tak:
 
Witam wieczorkiem już:-)
U nas za to słonecznie aż żyć sięchce ale zimnawo. Już sama nei wiem czy wolę mróz czy wiosnę. Wymroziłoby przynajmniej te wszytkie zarazki:crazy:
Liduś Ty to masz urwanie głowy...zdrówka dla Krystianka!!!!
Agnes nie pomogę, nie wiem o co loto ale na pewno macie powody. coś na rzeczy jest niestety. Kciuki, żeby sprawa zakończyła się pomyślnie dla Was!!!
Beatko bardzo mi przykro:-:)-(
Dowikla, no i super, że imprezka udana!!!!! Głowa dzisiaj nie boli:cool2::cool2::cool2:???
 
hej kobitki Bartek śpi mąż z rodzicami sobie gada a ja wskoczylam na bb:-)byliśmy dziś na spacerku było mroźno ale tak fajnie:-)poszliśmy do Bartka prababci i tam dał mi Bartek wycisk.jestem zmęczona.
 
witam w walentynki:-):-):-)

matko kochana piereszy raz jestem pierwsza na BB:szok::szok::szok:

własnie kawke z meżem pije maksiu w szkole no i by sie dzisiaj spóznił obudził mnie rano budzik wyłaczyłam go i poszłam dalej spac dobrze ze maksiu sie obudził o 7.30 i przyszedł nas obudzic z krzykami mama czemu mnie nnie ubierasz do szkoły:szok::szok::szok:matko kochana ale zążył maż sie szybko ubrał ja maksia i pojechali heheheh mąz odrazu pojechał do miasta bo ma mi wkoncu gniazdko zrobic do kuchenki no i wrócił z walentynka dla mnie i dla Lenki:-):-):-):-)
spadam narazie bo musze mu pomóc :tak::tak::tak:
 
Witam i ja :-):-):-)
U nas piękne słonko świeci i choć na dworze -11st.C to jakoś tak wiosnę czuję :-D:-D:-D
Wszystkiego co najlepsze życzę w dniu walentego, przede wszystkim dużo miłości :tak::tak::tak:
My wczoraj na wieczór wróciliśmy od teściowej i już nie zaglądałam bo jakoś głowa mnie rozbolała :baffled::baffled:
A jutro czeka mnie Mai szczepienie, oj chyba będzie płacz bo przeżywa to szczepienie bardzo :szok::szok::szok:
Iwcik ja też bym wiecznie zasypiała jakbym budzik wyłączyła dlatego ja co 5 min mam przypomnienie i tak przysypiam po kilka razy aż zaskoczy mnie godzina :-D:-D
 
dużo miłości kobietki wam życzę:-)
m pojechal do pracy a ja z Bartusiem szalejemy:-)
słoneczko piękne świeci -8st jest teraz więc może później będzie trochę cieplej to wyjdziemy z Bartusiem na mały spacerek:-)
 
reklama
Kochane z okazji WALENTYNEK Życzę ogromnie dużo miłości !!
images
images
images
 
Do góry