reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Moja mysza teraz łapie jak zwykle pół godz. drzemki a potem rozrabiamy i idzie spać zwykle koło 22. Później pobudka między 4 a 5 na cysia i śpimy do 8. Nawet zaczełam się wysypiać hehe bo kiedyś próbowałam ją kłaść koło dwudziestej i od 6 rano byłyśmy na nogach :).
Dziewczyny czy któraś z was ma taki wózek i jak się sprawuje ? http://www.bazarek.com/product_info.php?cPath=21_22&products_id=76 bo my sprzedałyśmy się z deltima i teraz mamy niezły dylemat - mam nadzieje że to dobry wybór bo już się zamówiłam :D. Pozdrawiamy
 
reklama
Agnieszka25w-wa niestety nic na temat tego wozka i jego uzytecznosci i funkcjonalnosci to nie powiem ale fajnie wyglada. Daj znac jak juz bedziecie sobie jezdzic.
 
ja mam 3 kolowy wuzek ale przednie kolo nie jest ruchome. Moja sasiadka ma taki podobny i mowize sie prowadzi suuuper wiec mysle ze to dobry wybor. Mo przeszkadza tylko to ze nie da sie zmieniac uchwytu tzn nie mozen bo przekladac i slonce czasami swieci po oczkach malemu
 
nie ogladam wyborow...dla mnie nuda :p

a ja juz wiem czemu nerwa mialam ostanio...........szlak........@@@@@@@przyszla cholera jedna! czemu tak szybko ???

ide na kolacje glodna jak wilk estem ;D maly spi, taty nie ma :) odpoczne hihi

milego wieczorku
 
a , widze ze skladanie jest takie jak u mnie,fajnie bo mozna go zlozyc do naprawde malutki rozmiarow takich ze miesci sie w bagazniku toyoty yaris, a on naprawde jest malutki
 
Hej wieczorem. Moja pchełka jeszcze marudzi ale zaraz się pocycujem i wreszcie błoga cisza :). Wózek przywiozą mi w poniedziałek więc od razu będziemy testować hehe, na razie mamy krótkie spacerki na kangurka w nosidełku hehe - krótkie bo mój kręgosłup po półgodzinnym wędrowaniu z kluską odmawia posłuszeństwa.
A jesteśmy z Ursynowa - tego bliżej Aleii Kasztanowej - głównego miejsca naszych spacerków.
 
reklama
gyd myrning.......qrcze wreszcie komp dziala, jakos ;) zobaczymy jak dlugo....gdzie sie wszystkie podzialy?? gdzie jest Mija, Mordziulka i inne???
 
Do góry