reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja tanio kupilam 3 pary dresow w TESCO po nie cale 20 zl ladne i z kapturem i bez rozne kolory ale to i tak raczej dla dziewczynek ;)kurteczki mamy i kozuszek na zime bo dostalismy to zaraz jak mala sie urodzila.Na szczescie wszystko bedzie pasowac rozmiarowo do pory roku ;D
 
Miałyśmy Deltima Voyager 005 - ogólnie wózek kozacki dla maleństwa i jako spacerówka też z tym że my nie mamy żadnej wózkarni w bloku i musiałam z nim dmuchać do piwnicy, a z dzieckiem na ręku i różnymi torbami hehe otwierać piwnice śmigać po schodach i kombinować jędną ręką ze skoblem to dla mnie była gimnastyka a pozatym 15 kg wózka który mało poręcznie się składa i ponad 9 kg mojej kluski to już wyglądam jak Agata Wróbel hehe.
Właśnie wrzuciłam pycha ciacho do piekarnika mniam mniam aż musiałam się pochwalić :D, jeszcze tylko 40 min i można wcinać ;).
 
Witam u nas pobudka dzis była 8.45- nocka przespana cała ;D
co do ciuchow to tez mamy babcie co wiecznie cos kupuje,i ciocie co daja po swoich malenstwach tagze ja sporadycznie kupuje ale musze bo lubie jak moje dziecko ma duzo zeczy

pogoda wzgledna narazie nie pada ----ale moze zaczac,mały znow spi jak wstanie to zje i spadamy na spacerek
 
joanna@ jestesm jestem i to czesto tylko tu juz zadziej zagladam i nie pisze! hubcio ok nadal cwiczymy i bedziemy jeszcze tak pewnie dlugo! a jakie ewfekty powiem ci za pare miesiecy moze cos sie ruszy! pozdrawiam!
 
Ja zreguły też mam lenia jeśli chodzi o pieczenie ale to ciacho szybko się robi a smakujeeeee mniam. Tyle że w piecu z godzinke siedzi ale to akurat to mi na ręke. Olcia teraz ładnie zasneła więc godzinkę mam dla siebie a jak wstanie to wyfruwamy na zakupki.
Jeśli chodzi o Tesco to też ostatnio przyatakowałam tam super bluzeczki po 5 zeta i super ocieplane spodenki na zime dorwałam na polarku też za piątke. W szoku byłam - za to bluzeczki i na przyszły rok wziełam hehe bo za taką kaskę to i nie szkoda było.
 
A u mnie w bloku teraz jest afera bo moja sasiadka przed chwila przyleciala do mnie zebym zadzwonila na policje bo ona dzgnela nozem swojego meza.Wiecej na razxie nic nie wiem bo nie moge wyjsc na podworko bo nadal jestem w pizamie ::) i z mokra glowa ale wiem ze przyjechalo pogotowie i go zabrali a teraz policja sie kreci
 
o rany!!! bez komentarza!!! chyba bym, padła :(

a u nas byli tescie na obiadku - pierwszy raz :) i chyba im smakowało ;D hehe

teraz mamy miec kolejnych gosci, ale na słodko- kawa i ciastka :)
 
reklama
u nas wczoraj byla imprezka moja kolezanka z chlopakiem przyjechali przed chwila juz pojechali ale goscie potrafia byc meczacy moje dwa robaczki śpią ;) ( mezus i emi)
 
Do góry