reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej moge do Was dołączyć??
u Nas pogoda także do bani jak wszędzie chyba....leje i leje ...szaro brzydko i ponuro....do tego starsze dziecie w domu mam bo kaszle i chrycha i glut do podłogi z resztą młodsze nie lepsze...poł dnia w kuchni przesiedzialam to teraz czas na relaks z kawą i czymśtam
 
hejco

tak malo napisane,,pustooo....???

mamaola napisz cos,,na wychowawczym jestes czy jak...czy ne bezrobociu....dzieci w przedszkolu czy nie...

U mnie tez brzydko...ale jakos w normlmie,,pizga tylko...
 
Koralikowa - ja w domu z dziećmi jestem ale od niedawna prowadze własną działalność zeby conieco dorobic...starsze dziecie to przedszkolak pełną gębą...niestety dopadło go jesienne przeziębienie i w domu teraz siedzi przez tydzien- musze go podleczyc...młodszy synek dopiero od przyszłego roku idzie do przedszkola i ahhh...doczekac sie nie moge...

Amaliee- ale Ci mama powiedziała..dajcie spokuj...to przeciez jeden jedydny taki dzień w roku...eh...

u mnie chłopaki już spią ja mam lussss....
 
reklama
heja :)

ale pizga u nas ;/
czekam na panów z elektrowni bo mi 1 faza w domu ginie. moze mi znowu pompe od wody spalic ;/ mają o 7 przyjechac.


Amelie to mama dala popis z urodzinami wnuka. ja z tych wrednych i w jej urodziny bym nic nie robila. ani zy czen ani nic. jakby zapytala lub coś wspomniala ze to jakies jej swieto.. to wtedy tekstem ze "eeeeee i tak za jakis czas nie bedziesz pamietac, a i pieniedzy na duperele szkoda".

moj malzon ma 20-go urodziny.niemam pomyslu na pfrezent, myslalam o nowej torebce dla siebie :D hahahaha sądzicie ze ucieszyłby sie :D ??

paraoetówe planujemy zrobić za tydzien w sobote. bo! 10 nie mozemy ( rodziców moich rocznica slubu), potem 12-go ja mam imieniny, Ł 20-go urodziny wiec mozna lącząną popijawe zrobic, zeby dwa razy kaca nie miec :)Ostatni łykend tez odpada bo do mamy na urodziny. tak wiec co sobota picie ;/ oj... moja wątroba nie wytrzyma.

i witam sie z nowa mamą :)
 
Do góry