reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hej

ja z przerwami tak wpadam....u mnie kłpotów milion pińcet nie wiem jak je poogarniać....młody do przedszkola powrócil i mam nadzieje ze troche tam pochodzi...

amalie -zdrówka życze....

Bodzinka - śliczniaste te maskoty...boziu ale masz talent....super...

kawe pije...myśle i juz łeb mi pęka...trzeba jakis obiad skombinowac...chyba krokietów narobie...
 
Witam
U nas noc tragiczna 3 pobudki w tym ostatania od 4.10 do 6.15 cale szczescie wtedy Ł sie nim zajal bo ja padalam:sorry2:o 8 wyszlam na miasto, zaplacilam rachunki, zrobilam wieksze zakupy.Ł tak w dzien pilnowal malego, ze Bartek wygryzl dziure w smoczku wielkosci palaca, teraz przed spaniem szybko z nim wyszlam kupic bo bez smoczka u nas armagedon.
Fanta ja dzis mam jeszcze lepiej teciowa podala przez Ł obiad i salatke;-)wiec mam z glowy:-D
Koralikowa pialas kiedys ze chcialaby kupic malemu pudlo na zabawki, ja dziw w biedronce kupilam za 22 zl cos takiego Pojemnik na zabawki SKRZYNIA duży! 4 kolory ! na Bazarek.pl
 
Hej.
Ja dziś miałam zebranie w pracy......
:-(
I niestety umowy normalnej NIE dostaniemy,na grudzień,i połowę stycznia agencja pracy tymczasowej,a potem na normalną w firmie.
Jedno jest pewne że od 17 grudnia do 7 stycznia firma ma przestój,więc agencyjni nie będą mieli umów,bo pracy nie będzie,i zostaje mi wtedy prysnąć na zwolnienie.
Muszę przemyśleć wszystkie za,i przeciw.
Mam kijowy nastrój,miłego popołudnia.
 
No u mnie po angielskim,byla siora z synem,bo zadania na lige matematyczna mu rozwiazywalam i tlumaczylam:)
Wogole walnelam dzisiaj goscia na parkingu,byl nowiutkim Roverem,,samochodem i to drogim(widac bylo nówka),,az blada bylam,,od 12 lat prawka nie nie zrobilam nigdy,a dzis bek i w auto kogos,,na szczescie nic a nic mu sie nie stalo i kazal mi jechac...ufff kamien z serca..bob ym sie nie wyplacila...

amalie nowy avatarek..superr...wiesz moj wie ze tu pisze i bez Bb zyc nie moge,,ale jak jest to staram sie nie zajmowac Bb tylko nim..bo tylko 2 dni jest,,wiec mało..a bB mam na okragło...aaa wiesz ja zaczelam czytac ze twoj A przyniosl ci różyczke,wiesz chorobe:shocked2::-D...zem se pomyslala...

asiulka oj wspolczuje,skad ja to znam...grrrrr

Justa no to wypad udany,,boskie foty....co sie z toba dzieje,,hmm,co za sprawy,,,,wracaj,wygadaj sie...

anula dzieks kochana jestes,,,wybiore sie jutro moze po to do biedrony:))
 
Pół dnia sprzątałam dziś w płytach. Po jakiego ja to kiedyś zbierałam?
confused.gif
Jak nie płyty z muzyką , to od groma z bajkami.
Wczorajsze kino super wypaliło.
yes2.gif
Amelka nie bała się a wręcz przeciwnie , była bardzo zszokowana pozytywnie z obrazu 3 D.
laugh.gif
Machała łapką chcąc coś złapać. No a głośność i ciemność też przeżyła. Dyskoteka na koniec bajki była.
laugh.gif


Wybaczcie moją małą frekwencję tu, na otwartym. Mam taki mały problemik w życiu osobistym, o niczym innym nie myślę od 2 tygodni, trudno mi się na czymkolwiek skupić.... ;-)
Chorowitkom zdrówka życzę, a wam miłego wieczoru!
Widać ,że wypad udany .

trzymam kciuki ,żeby kłopoty minęły.

U nas zakręcony dzień na maxa.

mała spała 2 x po 10 minut i 2 razy po pół godzinki :baffled::baffled::-p:-p
Oj dała dziś nieźle popalić :-D:-D:-D

Nie mam co narzekać ,bo sam chciałam ,więc już milczę .
A moja młoda tylko komentuje .
Jak się chciało to się ma i nie narzekaj na los ,bo szczęściarą jesteś .:tak::tak:
Ech kocham teksty mojej Klauduśki .
Karolcia waży już 8400,więc znów ładnie przybrała :tak::tak:

Kuba za to dziś mega narozrabiał w szkole .
Wszedł kilka razy na metalowe szafki i chciał taki słupek z 3 szafkami przewrócić na kolegę z klasy.
3 nauczycieli go trzymało ,a on i tak im uciekł i wlazł na te szafki i tam siedział.
Potem wkurzony faktem ,że jest ostatni do wejścia do klasy ,położył się na podłodze ,zatkał uszy i tłukł nogami w drzwi.
Huk podobno na całą szkołę szedł od tego kopania....
Czasami to już sił brak i ręce opadają z bezsilności :sorry2::sorry2::sorry2:
Dobra już nie smęcę
pozdrawiam i uciekam z psami na spacer ;-)
 
Dobryyyyyyyyyyyyyyy
As nooo fajną wage ma Karolcia.
Miałam coś jeszcze ale dostałam @ i głowa mnie boli a tabletek nie mam, kasy tez nie.To znaczy na koncie,więc kupie tebletki dopiero jak po Lolka będe szła..
 
reklama
Do góry