• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Mamy siedzace w domu ;-) Filmik

reklama
hmm ... filmik zabawny owszem, ale w sumie to nie wiem co mam o tym myśleć ... czy chodziło tylko o zabawę i dobry humor z przymrużeniem oka, czy wykpienie mamy która twierdzi, że zajmowanie się dzieckiem to nie taka prosta sprawa, wg tego filmiku wygląda na to że tylko udajemy przed naszymi mężami jak nam ciężko, żeby łaskawie dali nam chwilę spokoju ;-)
 
no w sumie nie o to mi chodzi, ja oczywiście biorę to jako dobry żart i zabawny filmik, chodzi jednak o to co było prawdziwym założeniem twórców ... "cała prawda o kobietach na urlopie macierzyńskim", myślę że 90% mężczyzn odbierze to w taki właśnie sposób i to jest przykre, czy chodziło o to aby wywołać uśmiech czy się naśmiewać ...
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry