reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Hej :) mój maluszek cały dzień marudny i tylko cyc i na rączki..ledwo żyję teraz czekam aż mój wróci z pracy..miałam zrobić ciasto z brzoskwiniami ale już mi się nie chce może jutro rano zrobię :)
 
reklama
No chce zakładać kolejnego wątku, więc się tu spytam. Dziecko od kilku dni strasznie trze oczy, aż ma zadrapania, nie widze jakich kolwiek zmian, troche mnie to martwi. Czy moze przez tv, bo jak siedzi na dole o tesciow to tesc ciagle tv oglada, a syn z nim. Potrzebna jest konsultacja okulistyczna?
 
No chce zakładać kolejnego wątku, więc się tu spytam. Dziecko od kilku dni strasznie trze oczy, aż ma zadrapania, nie widze jakich kolwiek zmian, troche mnie to martwi. Czy moze przez tv, bo jak siedzi na dole o tesciow to tesc ciagle tv oglada, a syn z nim. Potrzebna jest konsultacja okulistyczna?
A nie ma czerwonych ? Nie kicha ? Moze alergicznie , od ilu dni dokladnie je trze ???

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry