reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

No chce zakładać kolejnego wątku, więc się tu spytam. Dziecko od kilku dni strasznie trze oczy, aż ma zadrapania, nie widze jakich kolwiek zmian, troche mnie to martwi. Czy moze przez tv, bo jak siedzi na dole o tesciow to tesc ciagle tv oglada, a syn z nim. Potrzebna jest konsultacja okulistyczna?

Moze wlasnie alergia? Moj syn tez trze oczy, ale ma zaczerwieniona dolna powiekę, a nie ma przekrwionych oczu? Jakies zapalenie?Albo wysuszona śluzówka? Moze sola fizjologiczna zakroplic? Synek miał kiedys ciemieniuche w brwiach i tez sie tam drapał, profilaktycznie mozna troche nawilżyć okolice oczu. A zauważyłaś, zeby mruzyl oczy jak na cos patrzy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Natala a jak laptop mi kiedyś Marysia wodę wylala ale szybko został wysuszony i dziala do dziś
 
reklama
Moze wlasnie alergia? Moj syn tez trze oczy, ale ma zaczerwieniona dolna powiekę, a nie ma przekrwionych oczu? Jakies zapalenie?Albo wysuszona śluzówka? Moze sola fizjologiczna zakroplic? Synek miał kiedys ciemieniuche w brwiach i tez sie tam drapał, profilaktycznie mozna troche nawilżyć okolice oczu. A zauważyłaś, zeby mruzyl oczy jak na cos patrzy?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie nic z tych rzeczy. Spojrzałem mu na powieki dolna i Górna i nic nie widze
 
Do góry