reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Aby zapomnieć i nie myśleć o straniu spędzają więcej czasu z synkiem, żyj naturalnie, wieczorami weź ciepłą kompiel zrelaksuj się bo jak jesteś spięta to nic nie wyjdzie, właśnie jakaś kolacja wieczorem sam na sam z mężem może jakieś winko i wtedy się poprzytulac nie myśląc co będzie, i nie kochać się z myślą muszę zajść i koniec.

Ja robiłam ten błąd jeszcze tak to pezezywalam że miałam pretensje do mojego że to jego wina ze nam nie wychodzi a potem miałam wyrzuty sumienia, ale jak se odpuscilam i przestało mi zależeć żyłem bez zmian zajmowałam się domem dzieckiem i jakos wyszło.

Więc nie zalamuj sie i sie tak tym nie przejmuj, trzymam za was kciuki [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110] więcej relaksu [emoji140] [emoji140] [emoji140] [emoji126] [emoji126] i będzie dobrze
 
reklama
zyczenia-z-okazji-dnia-kobiet.jpg


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • zyczenia-z-okazji-dnia-kobiet.jpg
    zyczenia-z-okazji-dnia-kobiet.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 203
Hej wszystkiego najlepszego :) u mnie dzisiaj okropna pogoda deszcz nawet na spacer nie mozna wyjsc: ( zaraz zjem obiad i bede szukac maty edukacyjnej dla malego :)
 
Hej mamuśki co tam u Was?:)jak mija dzień ?:) u mnie piękne słoneczko:) dzisiaj zaliczyłam pierwszą od dawna jazdę na rowerze i przy okazji dentystę borowanko i trzy zęby zrobione na jednej wizycie:)
 
U mnie nie ciekawe zimno i pochmurno. W dodatku syn gorączkuje [emoji45][emoji45][emoji45][emoji45][emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry