reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Dwa dni przed terminem dostałam plamien wieczorem, następnego dnia coś tam było a wczoraj i dziś drobne plamienia. Nigdy tak nie mialam:(
A może to nie miesiączka, robilas moze powtórny test? Ja miałam tak przez 4 miesiace w ciazy z córką

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
A może to nie miesiączka, robilas moze powtórny test? Ja miałam tak przez 4 miesiace w ciazy z córką

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
Wczoraj robiłam wieczorem test, rano też i nic. Dzisiaj poszłam na betę 40 zl zapłaciłam :szok: no i też nic.. <2.0 . Nie będę snula domysłów. Pierw umowilam się na czwartek ale po rozmowie z ginem mam wizytę w poniedziałek na 20.
 
Andzelika bardzo dobrze idz do Gina..ja kiedys pol roku nie mialam @
Nie strasz mnie kochana. Teraz raz dziennie biorę aspiryne, żeby może coś ruszyło. Niby byłam u gina na koniec grudnia. Mówił, że wszystko wporządku jest, cytologia też książkowa, żadnych zrostów po cc, tylko jakieś torbielki na jajniku ale powinny się wchłonąć i że na spokojnie mogę starać się o drugą dzidzie, a tu klops, organizm odmawia posłuszeństwa.
 
reklama
Do góry