reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
To jest syrop czy do pryskania? Bo pryskam to jej tymsalem przedtem tantum verde ale slabo dziala, oprócz tego septolete zestaw witamin i paracetamol bo ma gorączkę
 
Co się dzieje?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Z mężem miałam spine. trzykrotnie zwracałam Kubie uwagę żeby nie podnosił i nie dzwigal kostki brukowej, przecież to jest ciężar jeszcze przepukliny się nabawi, mąż miał radoche ze dołącz rośnie. Za czwartym razem podeszłam i powiedziałam stanowczym głosem dość bo zrobisz sobie ku ku a mąż do mnie ze ja to tylko potrafię ryja zrzec itd i się zaczęło :(
 
Z mężem miałam spine. trzykrotnie zwracałam Kubie uwagę żeby nie podnosił i nie dzwigal kostki brukowej, przecież to jest ciężar jeszcze przepukliny się nabawi, mąż miał radoche ze dołącz rośnie. Za czwartym razem podeszłam i powiedziałam stanowczym głosem dość bo zrobisz sobie ku ku a mąż do mnie ze ja to tylko potrafię ryja zrzec itd i się zaczęło :(
Jakbym mojego męża słyszała[emoji19] tylko moj jeszcze gada że się czepiam o wszystko .
Co się dzieje z tymi chłopami.
A Twój mąż dziś kostke układał?

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem. Dzieciaki w łóżkach. Mój jest z tych, że ja wyzywam on słucha, zresztą jeżeli chodzi o dzieciaki to musi słuchać bo u mnie jest inna sytuacja ja jestem z nimi 24 na dobę dzień w dzień.
 
reklama
Jestem. Dzieciaki w łóżkach. Mój jest z tych, że ja wyzywam on słucha, zresztą jeżeli chodzi o dzieciaki to musi słuchać bo u mnie jest inna sytuacja ja jestem z nimi 24 na dobę dzień w dzień.
Moja znajoma właśnie mi powiedziała, że u niej tak jest. Ona się dziećmi zajmuje to on się nie wtraca w to jak je wychowuje. Akurat rozmawiałyśmy o jedzeniu dzieci.

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry