reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Aha. No u mnie to po calym kraju porozrzucani:) od pomorza az do tatr:)tylko rodzice pod nosem moi no i tesciowie:) zaluje ze mi w uk nie wyszlo:/
 
reklama
@Ewka789 co słychać? Jak młody?Miałam iść do pracy od 5 czerwca na5/8 etatu, no i zrezygnowałam ze względu na młodego, jakos tak nie potrafię go zostawić. Jak Mi wyzdrowieje choć trochę, wezmę go do przedszkola do którego mam nadzieję że pójdzie od wrzesnia:)
 
@Ewka789 co słychać? Jak młody?Miałam iść do pracy od 5 czerwca na5/8 etatu, no i zrezygnowałam ze względu na młodego, jakos tak nie potrafię go zostawić. Jak Mi wyzdrowieje choć trochę, wezmę go do przedszkola do którego mam nadzieję że pójdzie od wrzesnia:)
No coś Ty:) jak mi się marzy iść do pracy.. [emoji14] a to kto miał być z małym i co z planami o ciąży? może prze wakAcje mógł by czasem chodzić z Tobą do przedszkola na zajecia żeby się oswoić z sala i paniami? U nas nadal umorzył ale mały mnie zaskakuje ze dużo na pliku siedzi a wiesz jak on miał z wyjściem.z domu, nawet z wyjazdami jest lepiej. Ale do przedszkola jeszcze nie pójdzie niestety. nie jest gotowy..

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No coś Ty:) jak mi się marzy iść do pracy.. [emoji14] a to kto miał być z małym i co z planami o ciąży? może prze wakAcje mógł by czasem chodzić z Tobą do przedszkola na zajecia żeby się oswoić z sala i paniami? U nas nadal umorzył ale mały mnie zaskakuje ze dużo na pliku siedzi a wiesz jak on miał z wyjściem.z domu, nawet z wyjazdami jest lepiej. Ale do przedszkola jeszcze nie pójdzie niestety. nie jest gotowy..

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Teściowa miała z nim siedziec rano na przemian z tesciowej siostrą apo poludniami moja mama, plany o ciazy musze przelozyc na jakis czas, chyba ze sie trafi:p a takie zajęcia w przedszkolach organizują?
 
My akurat chodzimy do żłobka na takie zajecia adaptacja do przedszkola. A jak pisałam do przedszkola to kobieta mi mówiła żeby pytać czasem jest możliwość. Ja z córką od siostry tez chodziłam, 2,3razy ale zawsze coś. tylko to były prywatne placówki. w każdym przedszkolu tak powinno być, widzę jak mój mały chętnie chodzi na zajęcia a niektóre dzieci w maju nawet już same zostały.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeśli chodzi o małego to rzeczywiście ciężko z opieką jeśli nawet tam ta ciocia by musiała być. Ja wcześniej zostawiłam małego teściowej i pracowałam ale nie byłam zadowolona i zrezygnowałam z pracy ale to było dawno temu. A dzidziuś (andzela) bedzie jak przyjdzie czas:)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jeśli chodzi o małego to rzeczywiście ciężko z opieką jeśli nawet tam ta ciocia by musiała być. Ja wcześniej zostawiłam małego teściowej i pracowałam ale nie byłam zadowolona i zrezygnowałam z pracy ale to było dawno temu. A dzidziuś (andzela) bedzie jak przyjdzie czas:)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Czy ja wiem czy ciężko z opieką, tylko mam jakąś wewnętrzną blokade żeby nikt inny oprócz mnie nie wychowywal go po swojemu. Kuba właśnie ma iść do prywatnego przedszkola, wolę go wozić pare km więcej niż dawać go w swojej okolicy gdzie przedszkole pod względem opieki jest tragiczne. Jak wyzdrowiejemy to się przejedziemy i dopytamy.:)
 
reklama
Do góry