reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Hej dziewczyny:) jestem, jestem. Andżelika gratulacje :) super,może będzie 1-wszak dziewczynka:) u nas były same dziewczyny przez 12-lat, potem dopiero pierwszy chłopczyk.
U nas przełom, bo mały chodzi bez pieluch, w końcu.. długo walczył o mimo że wolał to nie chciał ubierać majteczki.. trzymał po 5 h czasem i uparcie twierdził że nie ma potrzeby soku.. aż pewnego dnia marudzi że nie chce przebrać pieluchy z 2-jka i po godzinie pow. ze ma całą na puści i ze wszystkie pieluchy wyrzucam. pojechaliśmy po majteczki i pięknie studia co pol godziny, z 2'też sobie radzi, w nocy też trzyma.. uffff już po 1,5roku sie udało.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny:) jestem, jestem. Andżelika gratulacje :) super,może będzie 1-wszak dziewczynka:) u nas były same dziewczyny przez 12-lat, potem dopiero pierwszy chłopczyk.
U nas przełom, bo mały chodzi bez pieluch, w końcu.. długo walczył o mimo że wolał to nie chciał ubierać majteczki.. trzymał po 5 h czasem i uparcie twierdził że nie ma potrzeby soku.. aż pewnego dnia marudzi że nie chce przebrać pieluchy z 2-jka i po godzinie pow. ze ma całą na puści i ze wszystkie pieluchy wyrzucam. pojechaliśmy po majteczki i pięknie studia co pol godziny, z 2'też sobie radzi, w nocy też trzyma.. uffff już po 1,5roku sie udało.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie dziekuje:D jestem przed pierwszą wizytą;) no moj nie chce bez pieluch jeszcze. Zniechecilam go. Bo chcialam wszystko na szybko:/
 
Dzisiaj bylamw przedszkolu. Mlody zachwycony, ale byl tylko ba chwile. Wydaje mi się ze nie powinno byc problemu. Wpisowe 300, czesne 490. Z wyzywieniem itd. Pieluchy nie problem, dadzą rade. Jutro ide zaniesc papiery i mlody chwile tam pobedzie.:)
 
reklama
Do góry