reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

Angela super, teraz przynajmniej sie wychoruje a jak będzie dzidziuś to już bedzie fajnym starszym bratem. :)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
każdy z nich to musi przejść. Ja walczę z małym i już wychodzę z siebie bo chce się mu 2-jke a nie chce mi siąść na nocnik.. wrrrr.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,musze sie pozalic bo sie martwię ... bardzo delikatnie próbowałam odpieluchowac moje synka.. nic nie dawało rezultatu.. W końcu pow. że wyrzucam pieluchy i było pięknie i ładnie aż do momentu kiedy się zablokował i nie chce mi zrobi. kupki.. ma mega potrzebę a udaje że nie.. nie bawi się nie biega, bo jak tylko zacznie to od razu czuję to. wkurzona sie bo tak się cieszyłam a z drugiej strony bałam się tego jak ognia.. jeszcze najgorsze jest to udawanie przed teściowa ze wszystko jest w porządku, bo ona by id razu panowała i robiła z tego większy problem niż jest.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
to piszcie co tam u Was.. :) przed nami odprawianie urodzin.. kurze ile kasy na to idzie, masakra jeszcze na dwa razy to musze zrobić bo nie mam jak ich pomieścić i tysiąc bedzie jak nic..

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ewka łoo matko! Nie lepiej zrobić raz a porządnie?

U nas Madzia chodzi za rączki , idą trójki więc same wiecie.
Bylyśmy w lidlu po bluzę i rajtki.


Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No właśnie ze nie mamy miejsca a ze oś. dorosłych jest 18 + 6 dzieci to ciężko to ogarnąć w jednym pokoju. z dziadkami mam już sobą teraz zostały siostry z mezami i dzieci:)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry