reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Ewka ,a które urodziny u Was i kiedy?

Madzia chodzi jak ją poprowadzimy za obie Rączki:) uwielbia chodzić. Mieszkamy w Polsce, urodzinki 07.09;)

Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
A to musiałam pomylić z inna dziewczyną którą tu pisała. U nas już 3-cie urodziny, dokładnie dziś 17.08 .

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeszcze nie robiłam bo wydaje mi się że za szybko i nic pokaże jeszcze ciąży tak samo jak na takie objawy też wydaje mi się za szybko
Ja zrobiłam testy, co ci zależy. Ja ostatnio reż miałam takie objawy jak ciąża, ból brzucha, piersi, nie dobrze mi było ale testy nic nie wykazały a co bedzie dalej to zobaczymy jak z miesiaczka.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja zrobiłam testy, co ci zależy. Ja ostatnio reż miałam takie objawy jak ciąża, ból brzucha, piersi, nie dobrze mi było ale testy nic nie wykazały a co bedzie dalej to zobaczymy jak z miesiaczka.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No tak ja też chyba właśnie zrobię i będę czekać na miesiączkę.;)
 
reklama
Do góry