reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domu. Nowy początek!

reklama
Moja mala znow marudna chyba ta pogoda tak zle na nia wplywa

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
Boberus za 1000 może nie ale znam takich co za 2000 żyją naprawdę. Ale chciałam tylko powiedzieć, że ja patrzę z perspektywy innej wypłaty poprostu
 
Hej:)
Mi Starszak juz nie spi od paru miesiecy w dzien, wiec juz nie ma chwili oddechu w ciagu dnia. Młodszy spi w dzien około 2 h. Za to chodza spac o 19.00 i spia do 7.00-8.00. Na szczescie juz odpieluchowany starszy w 100 %, wiec jedno z głowy, chociaz ciezko było.
Ja mam epizod 3 letni w swoim życiorysie mieszkania za granica, super wspominam ten czas, teraz juz by mi sie nie chciało chyba nigdzie wyjeżdżać :)

Tez tak u Was strasznie wieje? Nie mogłam sie przebić przez ten wiatr jak szlam do sklepu[emoji54]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej:)
Mi Starszak juz nie spi od paru miesiecy w dzien, wiec juz nie ma chwili oddechu w ciagu dnia. Młodszy spi w dzien około 2 h. Za to chodza spac o 19.00 i spia do 7.00-8.00. Na szczescie juz odpieluchowany starszy w 100 %, wiec jedno z głowy, chociaz ciezko było.
Ja mam epizod 3 letni w swoim życiorysie mieszkania za granica, super wspominam ten czas, teraz juz by mi sie nie chciało chyba nigdzie wyjeżdżać :)

Tez tak u Was strasznie wieje? Nie mogłam sie przebić przez ten wiatr jak szlam do sklepu[emoji54]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Wieje to mało powiedziane

Wysłane z mojego PSP3505DUO przy użyciu Tapatalka
 
reklama
kinga za 1000zl to chyba nikt w PL nie wyzyje Rachunki to czesto tyle wynosza. A gdzie jedzenie i reszta? Nam 3 tys ledwo starczalo jak Julka byla mala i bylismy w PL (ale mielismy jeszcze kredyt)

Mamaa20 a gdzie w UK mieszkasz? My mamy tutaj tylko ChB szalone 82 funty miesiecznie :D
Ja z Bradford a Ty skad?
 
Do góry