reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Mnie wieczorami tez mdli caly czas mimo ze 15tc leci mam nadzieje ze tak nie bedzie do konca.

U mnie na lutowkach sa dwie dziewczyny karmiace w ciazy ale u jednej dziecko sie samo odstawilo po 20tc bo ponoc mleko wtedy znienia smak. Z tego co wiem to mozna kiedy ciazy nic nie zagraza . Osobiscie uwazam ze to spore obciazenie organizmu.

Ja mieszkam w malutkim miasteczku ( prawie wies) i tak mi dobrze Jak Jade do miasta to wracam z bolem glowy :p
 
Happymama dokładnie mam tak samo, to nie taka super wieś, malutkie miasteczko i do Częstochowy jadę jak musze boli też z bólem głowy wracam. Jak jadę do mamy do Rybnika to już nie podoba mi się ten gwar miasta.
 
Hej. Podczytuję Was od niedawna, bo jak dobrze pójdzie to od jutra będę mamą trójki. Bardzo mnie podnosi na duchu, że są takie grupy jak ta, bo w moim otoczeniu jestem zupełnym wyjątkiem i nikt nie chce uwierzyć jak mówię, że trójka była zaplanowana (a i jest trochę osób, które robią dziwne sugestie). No bo kto to widział... I jeszcze takie małe różnice (18 i 22 m-ce). Na więcej raczej się nie odważę (szczególnie, że teraz będę mieć trzecie cc) ale nigdy nie wiadomo ;-)

Poziomki - w sumie to jestem tym mitycznym Yeti, bo karmię nieprzerwanie od 3,5 roku - najpierw córkę, potem dwójkę i teraz w ciąży też. Jakbyś miała jakieś pytania czy coś to daj znać :-) Generalnie ani nie polecam ani nie odradzam. Przy córce to na pewno była dobra decyzja. Syna pewnie lepiej byłoby w międzyczasie odstawić, nawet było blisko, ale zaczął chorować i wyszło jak wyszło. Co do wskazań to oczywiście ciąża musi być prawidłowa i wyniki względne (choć ja łapałam za każdym razem lekką anemię). Gin trochę krzywo patrzył na taką decyzję, ale powiedział, że póki wyniki są dobre i nie odczuwam skurczy w czasie karmienia (oksytocyna) to mogę.
 
Zuzanka witaj ;-), moja serio masz mała różnice wieku, super ze karmisz szczerze podziwiam.
To dziś szczęśliwy dzień ;-), powodzenia, masz parke wiem domu a dziś co urodziłas?


Miłego dnia
 
hej

Ania ja też nie lubię remontów, zwłaszcza jak się remontuje i mieszka,
tragedia

poziomki, Ania ale macie odwage na następne, ja na pewno nie,
definytywnie zakończyłam, panicznie boję się ciązy

Doris super że "mamusia" wróciła do siebie,
ja jutro wybieram się do fryzjera, musze kolor odświeżyć

Dorota my O zostawiamy jeszcze rok w zerówce mimo, że jest bardzo zdolny,
ale ja znam dzieci które w zerówce i 1 klasie super się uczyły a pożniej był problem,
ten rok to bardzo duzo u dzieci

poziomki współczuje mdłości,

ja mieszkam w bardzo małym miescie, taka wioska prawie, ale bardzo lubie jechac do miasta,
mieszkac bym w mieście nie chciała, ale jechać tak, na chwile bardzo lubię

U nas po straremu, czas szybko ucieka, z O jezdzimy nadal po lekarzach, mały jest dalej grzeczny,
spi, je, gaworzy śmieję się, średniak szaleje energii mu nie brakuje i tak nam leci, Najstarszy wyjechał do Niemiec.
 
hej
Nie wiem co komu...ale no ja tu nowa trochę :p
Doris odpoczywaj kobieto :d noi relax cd....fryz nowy?
Ja jak narazie odpukać....na 100 bedzie kobitka ,wczoraj bezwstdnica malutka pokazała co nieco hehhe....więc równowaga w domu będzie.....Wyniki ok -afp ok czego się bardzo bałam...noi nerwówka bo w pon 2 genetyczne.....boję sie okropnie...
 
reklama
Venicee, tak delikatnie przyciemniłam włosy, bo do mojego blondu dodałąm ciemniejsze pasemka :-)
Masz zdjęcie z usg? Wstawiaj :-)
So happy, moja teściowa ma przyjechać 6 marca, bo ma kontrolną wizytę u ortopedy. Ale juz mam nadzieję, że przyjedzie na krócej! Pokaż swojego najmłodszego :-)

Gdzie Reszta mamuś?
 
Do góry