reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
POZIOMKI JESZCZE RAZ WIELKIE GRATULACJE!!! Jest prześliczny:-) :) Mała zazdrosna? Jak qw ogóle dziewczynki reagują?

Nie mogę się kompletnie ogarnąć. Praca, szkolenia i dom i czuję się jak pies goniący swój ogon.
Mam nadzieje, że z czasem jakoś sobie wsio poukładam.
Stefaa widzę, że też ostro działasz
Wesoła cudny jest. Rozpłynełam się

pozdrawiam wszystkie i lecę pracować
 
1477301703-b3wsck.jpeg

1477301735-av0bmn.jpeg

1477301757-2lousf.jpeg


Aniela powoli przetrawia brata, juz jest duzo lepiej. Dziewczyny zachwycone rozpływają sie nad nim[emoji5]
Mamy teraz tydzien ferii wiec nie trzeba rano wstawać ale musze pilnowac zeby mi chaty nie rozniosły.

Annaoj daj sobie chwile i wszystko sobie poukladasz[emoji8]


http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
Poziomki Bruno jest przepiękny, fajnie że jesteście w domku i macie już możliwość powrotu do "względnej" normalności :) Dzeiwczynki ogarną, spokojnie.. A jak Ty się czujesz?

Dziewczyny która z was ma Fabiana? Z ciekawości - czy kiedykolwiek spotkała was (albo małego) jakaś nieprzyjemność z powodu imienia? Ja jestem tak nakręcona na to imie właśnie, a mój mąż nie chce o nim słyszeć z uwagi na przezwiska:( :(

Ja się kulam, na ostatnich nogach, ale wiadomo jak jest - mogę urodzić dziś, jutro, za tydzień albo za 4 tygodnie :/ Tylko sił coraz mniej na kulanie się w ciągu dnia, ogarnianie dzieicaków i domu.. Troche już mam dość :)
 
Poziomki słodziak. Jak sobie radzisz? Jak się czujesz?
Ivi kolega mojego Igora to Fabian i nigdy nie słyszałam, żeby go przezywali. Wesoła ma Fabianka, malutki jeszcze.

Zaczynam jakiś tam rym łapać, a bynajmniej tak mi się zdaję. Mam nadzieje, że z czasem będzie lepiej. Teraz mam długie wolne, bo poniedziałek sobie wolny robię, więc do środy lenistwo, chociaż już planów całe mnóstwo.

Dziewczyny co słychać??
 
reklama
No własnie nie wiem co mojemu odbija że na Fabiana taki źle nastawiony :( Heh. Twierdzi że imie łądne ale nie do polski.. bo kojarzy mu się tylko z .. małpką człekokształtną ;) To mu mówię że jak sobie Tymka wymyślił to isę nie martwił żadnymi przezwiskami a młodego co raz ktoś "Tymianek" woła.. No ale z facetem nie wygram, chyba że odpuści ;)

Ja się zbieram na wizytę, zobaczymy jakie szanse na spojrzenie młodemu "prosto w oczy" ;)
 
Do góry