reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Poziomki gratulacje super chłopak szkoda ze nie piszesz juz u nas na forum trzymaj się cieplutko zdrówka dla dzieciaczków a w szczególności dla Bruna
 
Poziomki napewno jak dla mnie za krótka przy 2 no w sumie 3 bo mąż jak dziecko to co u ciebie dopiero.Ale za parę lat jak wszyscy podróżna będziesz miała więcej czasu i wspaniały widok swoich dzieci jeszcze raz pozdrawiam całuski dla Bruna i Wesołych radolnych przede wszystkim zdrowych świat
 
poziomki niezła waga. Mój Max na 4m wazyl 5900 :)

ja zyje ale doba i u mnie za krótka. Po za tym chorujemy non stop jak nigdy :/

wesołych świąt wam wszystkim życzę!

ps. Slodka jak się czujesz? Na kiedy termin?
 
Poziomki, musi byc wielki chlop zeby zapanowac nad tymi wszyskimi babami ;)

Happymama, wspolczuje chorob. Zawsze mnie to wykanczalo psychiznie. Ja czuje sie dobrze termin mam na polowe czerwca. Dzis mam wizyte u gina. Dzieciaki zadal nie wiedza o ciazy. Nie chce im mowic narazie bo ostatnio bardzo przezli strate. Z reszta aly czas opowiadaja ze maja jeszcze jednego brata, a jak ktos nie w temacie to zupelnie nie rozumie co oni mowia ;)
 
Szczęśliwego Nowego Roku. Oby spełniły się Wasze największe marzenia
received_1416353638389137.jpeg


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • received_1416353638389137.jpeg
    received_1416353638389137.jpeg
    74,9 KB · Wyświetleń: 952
reklama
Dziewczyny, co z Wami???? Nasze forum znika :-(, chyba tego nie chcemy!!!
Stefaa, pisz co u Ciebie?
Poziomki, jak synus???
Dorota 123, gdzie jesteś? Co u Ciebie????
Słodka Owsianka, czemu nic nie piszesz? Który masz tc? JAK SIE CZUJESZ?
Lenka, happymama, świstak, Milla, ivi....czemu Was nie ma???
Kiedyś tak gwarno tutaj było


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry