reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
Mnie wnerwia ta pogoda. Srodony snieg zalamal mnie :(. Chcialabym juz przyszykowac jakies ubranka, ale chcialabym je wysuszyc na balkonie, a pogoda temu nie sprzyja.
Jeszcze 8 tygodni przed nami
 
Aj tam średnio ;) raz lepiej raz gorzej. WOGULE biegam po lekarzach. Oczywsixe mam cukrzycę ciążowa bo miałam też w 3 ciąży. Więc póki co dieta i mierzenie cukru. amoja kochana teściowa po świętach do mnie z tekstem czu w ciazy nie jestem
Póki co zaprzeczylam. Sama się z tym natazie muszę uporać. I wydaje mi się ze każdy mi wmawia ta ciąże a ja tego nie czuje. Wiem. Jak zacznie kopac to się opamietam. :) taka mam nadzieję. Narazie mam komunię syna w czerwcu i nie bede dokładać sobie stresu . Bo teściowa to tesciowa. nie od razu wszystko musi wiedziex prawda ??
 
Oj tak[emoji23] moja jeszcze nam nie gratulowała a własnego syna nazwała dzieciorobem.
Wspolczuje cukrzycy ale juz wiesz co i jak.
Zajmij sie Komunia i czym musisz i przez ten czas spokojnie zleci Ci pierwszy trymestr i burza hormonow. Idzie lato(mam nadzieje) i słoneczne endorfiny nas pozytywnie zasila-mam nadzieje.

Nabyłam lustrzankę i jedna z mam "z rocznika Bruna" uczy mnie co i jak bo nigdy nie używałam takiego aparatu. Nakręciłam sie bardzo. [emoji16]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hello Dziewczyny

Strasznie dawno mnie nie było, ale zamieszanie za zamieszaniem u mnie.
Wiadomo odkąd pracuję doby brakuje jeszcze bardziej, ale powoli, powoli jakoś wszystko chwytam. Mila podziwiam Cię i często myślałam o Tobie, jak przychodziło mi do głowy, że nie dam rady.
Lenka pracuję w firmie spedycyjnej. Mam najlepszego Szefa ever, nie wiem czy wspominałam :-) :)Zresztą już kiedyś był moim szefem.
W skrócie u nas to tak - przeszłam mój zabieg, wszystko poszło zgodnie z planem, a nawet ciut lepiej, bo mój Pan Doktor powiedział, że gdybym chciała jeszcze mieć dziecko, to jak najbardziej, oczywiście byłaby to ciąża podwyższonego ryzyka, raczej okupiona leżeniem, ale nie jest wykluczona zupełnie (jakoś mi milej z ta myślą:tak:) Oczywiście jeśli za kilka miesięcy moje wyniki będą ok, bo to też bardzo ważne.
W między czasie przeżyłam istny horror - Igor miał wypadek na nartach. Był z B, niestety jest teraz w okresie wiecznej rywalizacji z tatą, a mój B mu nie odpuszcza:baffled: Alicja i Wiktor byłi w tym czasie w sanatorium z moją Mamą. Byliśmy 2 tygodnie w moim znienawidzonym szpitalu (niestety nie miałam wpływu, bo tam go przywiózł helikopter). Młody miał wstrząs mózgu i złamany oczodół, uwiązł mu w tym złamaniu mięsień oka, więc musiał być operowany (co w sumie okazało się wyszło "na plus" - bo kości były przemieszczone, wiec krzywo by się zrosły). O warunkach w naszych szpitalach nie będę nawet wspominać:wściekła/y:
Z dobroci, to jestem właśnie po urlopie, wakacje były boskie:-) :) Z racji, że mieliśmy mega problem, żeby znaleźć coś dla naszej rodziny (w końcu mieliśmy 2 pokoje) zarezerwowałam nam już wyjazd na wakacje letnie.
I jeszcze tadadadam - za niecały miesiąc będziemy mieli szczeniory:tak::-) :)
Jeszcze tego pewnie pożałuję, ale teraz jestem podekscytowana:-) :);-) ;)

Doris jak ten czas leci. Jakie masz możliwe rozwiązania po Twoim powrocie do pracy? Kiedy to przypada?

Dorota jak wyniki badań?

Ania remont skończony? Marcelka tez już 3 lata, a pamiętam jak byłaś w ciąży. Idzie we wrześniu do przedszkola? Trzymam kciuki za starania, oby szybko poszło
Poziomki co tam u Ciebie? Jak dzieciaki w Szkole, przedszkolu? Jak Gosia? Mały jest przecudny.
Meżatka będzie dobrze, na pewno. Ja to nawet troszkę zazdroszczę, pewnie też bym ryczała, ale przynajmniej by było "pozamiatane". Daje sobie jeszcze 2 lata, jeśli się nie zdecyduje tojuż pewnie nie będzie 4 i szkoda mi trochę
Słodka trzymam kciuki. Na pewno będzie dobrze.
Happymamam co u Ciebie? Jak Młodsze, i Starsze? Ale Maxiu jest inny od Fabianka, słodziaki obaj.
Stefaa odezwij się. Biznes chyba kwitnie z tego co fb widzę. Jesteś zadowolona?


pozdrawiam każdą i mam nadzieje, że będę częściej
 
Hej dziewczyny!

W końcu i ja tutaj dotarłam uff! Doba moja stanowczo za krótka! Ogólnie potrzebowałabym jeszcze z 3 takie osoby jak ja,to może i czas bym znalazła ;)

Ogólnie u mnie to po staremu, dzieciaki rosną jak na drożdżach! Nastarszy ma już 11 lat! Z N trochę już kłopotów mamy takich no wiecie spowodowanych wybuchem hormonów, cieszę się, że tylko jedna ona hiihi. Interes się kręci, lubię to co robię, wiec nie czuje się zmęczona, prowadzenie swojego biznesu w fazie rozwoju to 24h na dobę, ale ten kontakt z ludźmi, te cudowne dzieciaczki, które wszystkie sa przeze mnie wycałowane i wytulone, Jako najlepsza ciocia na świecie działam w każdy możliwy sposób na rozwój dzieci. Uświadomiłam sobie, że gdybym wybrała odpowiednie studia już na początku to teraz pewnie pisałabym doktorat i swoją metodę pracy z dzieckiem miałabym już opracowaną! Ale jeszcze wszystko przede mną!

Annaoj az mi ciarki przeszły!!!!! U nas jest identycznie, T oczywiście nie odpuści a chłopaki muszą dorównać tatusyiowi, byliśmy na Słowacji na nartach na tydzień i jak widziałam te prędkości na snowtrack to nóż w kieszeni mi się otwierał! Moja wyobraźnia widziała wszystko! Naszczęście odpukać nic się nie stało, ale jak tylko przeczytałam Twój wpis od razu była to przestroga dla T, ze słowami "a nie mówiłam" !! Dobrze, że już wszystko wporządku, zazdroszę tego wygrzewania kości, dosłownie! Podglądam fotki na fb i yhmmmm o kawie to już nie wspomnę:p Allle, jest plan zwojowania twojego lokalnego rynku, wiec może wtedy się nam uda :)

Ania uwielbiam Twoje remonty! już widzę ta wille na wsi z kurami i kozami :) hihi działaj i o wynikach od razu poinformuj!

Poziomki! nie poznałam Cie ost, jaka ty zmienna jesteś, ale każda ciąża służy ci bardziej! Bruno cudowny!

Lenka już po komuni??? Chłopaki takie duże szok! Jak plany domu?

Doris ja jestem! starasz się o jeszcze jedno ?

Obiecuję tu zaglądać cześciej jak wy też to obiecacie :p

buziaki dla wszystkich brzuszkowych, dziewczyny skąd jestescie ? Musicie wybaczyć ale przegapiłam moment kiedy do nas dołączyłyscie :D
 
Cześć, Mamy wielodzietne :) Mam na imię Sonia i za jakieś dwa miesiące zostanę mamą już trójki dzieci :) Trudno mi w to uwierzyć, bo jakoś sobi,e nie wyobrażam, jak sobie poradzę z trójką. Za mała różnica między maluchami :)
 
reklama
hello

nie powinnam tutaj być teraz:-D, tyle mam roboty:baffled:, ale musiałam chwilę przerwy mieć.
Postanowiłam dotrzymać obietnicy bycia częściej, Stefaa teraz Ty:p
Chociaż widzę, że od mojej ostatniej wizyty mały ruchy;)

Dziewczyny gdzie Wy?

Stefaa dawaj na kawę, aj niektóre dni w domu pracuję, więc koniecznie się musimy zgadać. Fajnie, że biznes daje Ci tyle frajdy i tak fajnie się rozkręcił.

Soniador dasz radę. W jakim wieku maluchy? Poziomki, Mila to moje bohaterki w organizacji i dawaniu radę, jak napiszą zaraz uznasz, że 3 to "pikuś";)

Uciekam robotać:baffled:
 
Do góry