reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej :) miałam się odzywać ale zawsze czadu brak ale tak szybko wpadłam się pochwalić 26.07 na świat przyszedł mój pierwszy wyczekany Synek Igor :) Siostry zachwycone a mi się zachciało juz kolejnego :D mały super ciągle śpi jestem zachwycona i bardzo szczęśliwa :) porod wywołany od pierwszego skurczu do urodzenia minęła równa godzina :) wiec za dużo się nie namęczyłam ;) parte 2 minuty jeden skurcz dosłownie :)
 
reklama
no to pięknie. gratulacje!!! a mój Oliś już ma 13 miesięcy i straszny rozrabiacz się z niego zrobił.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka
 
hello Girls

Serdecznie Wam gratuluję dzieciaczków i ciąży (i trochę zazdroszczę)

U mnie co chwilkę coś, ale po wakacjach głównie praca i ogarniam po remoncie, jakoś wolno mi idzie
A już za chwilkę szkoła...

Doris a Ty już wróciłaś do pracy?

pozdrowionka
 
Witam mam 2 dzieci nie planowanych podczas studiów teraz się bronić będę a tu 3 w drodze ja mysle jak tu ogarnąć bardzo chce trójkę ale się boje. mieszkamy z treściami którzy się wracają i mnie do szału doprowadzają wiec nerwów dużo i mało miejsca. Planujemy się wyprowadzić za rok odkładamy jazdy grosz. Reszta się boje jak to będzie córka jest fantastyczna grzeczna się slucha przedszkolak,za to syn ma 1.5 roku i jest dzikim wariatem, małym ucieka awantury robi zanim go poskromie to czasu dużo minie. Obawiam się ze w tych małych 2 pokojach z treściami pod dachem w szał wpadnę albo w depresję bo juz z nimi nie gadam im trzeba ciągle uwagę zwracać bo uważają się za najmądrzejszych i pouczać chcą. I ja juz mam system tryb dnia wypracowany tak ze dzieci nigdy dziadka nie zostawiam zawsze bierzemy je z sobą ale z 2 na początku przyznam tez było dziko ale z czasem tryb dnia był na tip top. Tylko mnie ta sytuacja zamieszkania martwi jak najdalej od teściów. Jak u was z tymi różnicami wieku i mieszka ktoś z treściami ma tak. Bo ja od myśli odechciewa mi się dziecka.
 
jeśli tu ktoś jest mam nadzieje ze tak, proszę o odpowiedz. Dziewczyny jak radzilyscie sobie z trojka i więcej dzieci podczas chorob. mój Syn ciagle choruje a niebawem pojawić się ma Małe Bobo i to mnie przeraza.
 
reklama
Do góry