reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

hej,
@Dominika81 poradzisz sobie napewno! ja tez sie troche stresuje, rodze latem a wtedy moj maz ma urwanie glowy w firmie i nie bedzie go calymi dniami, tak bylo tez jak rodzilo sie piate i chwilami bylo ciezko, mialam okropnego baby bluesa no ale jakos ogarne ;)

@netka. wspolczuje straty :( oby tym razem bylo wszystko w porzadku!

my czekamy na kolejnego chlopca :)
 
reklama
netka współczuje. ja 7 lat temu tez poronilam. ale Bog wynagrodzil mi TE stare dajac Kochanego Synka i Coreczke. takze teraz jestem szczesliwa mama Trojcy: Corcia 10 lat, Synus 6 lat i najmlodsza Iskierka 3 miesiace. Kocham Ich nad zycie. tez marzylam o duzej rodzince zwlaszcza ze ja sama jestem praktycznie jedynaczka( moj brat urodzil sie jak bylam nastolatka wiec praktycznie kontakt jest taki jaki jest- on byl malusi a ja poszlam na studia ) i wiem jak to jest byc samej w domu, nie zycze nikomu.
 
Hej. Mam na imię Magdalena. Skończyłam w tym roku 41 lat. Mam czworo dzieci. Córkę i trzech synów. Najmłodszy ma 3 miesiące. Przygarniecie mnie na wątek?
 
Dziewczyny u mnie lipa. Czekam na poronienie - 11 tc. Podobnie jak w styczniu ciąża zatrzymała się na 7 tygodniu.
No i za dwa tygodnie Komunia młodszego syna.
Pozdrawiam.
 
reklama
Cześć dziewczyny :-D
Zatem ja także dołączam do wątku jako mama trójki. Widzę, że znam tu jedynie chyba @Chrząszczyk 1
Moje dzieciaczki
- Edward Henry Stanisław (28 kwietnia 2013),
- George Edmund Jan (9 listopada 2014),
- Elizabeth Grace Natalie (11 luty 2018)

Szkoda, że wątek nie jest bardziej żywszy, ale trudno. Liczę, że być może się rozwinie.
 
Do góry