reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Hej dziewczyny. Przedstawiałam się tutaj jakiś rok temu ale wtedy była cisza więc mało zaglądałam.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
Nasza rodzinka to dzieciaki
Córka 6lat i bliźniaki syn i córka 2lata. No i ja 33 i mąż. Właśnie się przeprowadzilismy na wieś do domu bo wcześniej mieszkaliśmy w dwóch pokojach w bloku. Trochę uczę się nowych realiów i od 1.08 zaczynam nową pracę :)
 
reklama
Hej. Mieszka się w sumie dobrze. Dzieciaki zachwycone przestrzenią w domu i podworkiem. No i dziadkowie blisko także pełnia szczęścia dla nich. Martwię się jedynie starsza bo zaczyna nową zerowke w szkole i mocno się tym stresuje a.tu juz tylko miesiąc został.
 
Hej hej. My się urlopujemy z familia. Niestety nie bede jeszcze poczworna mama bo @ zawitała w terminie... Trochę mi smutno ale też nie nastawiałam się że odrazu się uda
 
hello
jak ja lubię weekendy. Spędzam teraz dni tylko z Wiktosiem, Starsi wybyli z Dziadkami w góry. Dzisiaj wracają, ale tylko na jeden dzień, Igor potem wraca z nimi w góry, a Alicja z moją Mamą jedzie na 3 dni do Krk. Korzystając z luzu jednego dziecka, pojechaliśmy do ZOO, super było. I lenimy się w domu.
Co do wycięcia migdałków, to przechodziłam z Najstarszym + drenaż uszu, tylko on faktycznie był nonstop chory. Zobaczymy jak będzie, bo Wiktor drugi dzień nieładnie kaszle.
Kamiladon witaj.
Anieok gdzie urlopik? Już się swojego nie mogę doczekać.

miłego dnia
 
Część dziewczyny.
Witj Kamiladon i rozgosc się u nas[emoji4]
U nas pogoda od rana dopisuje. Wynurze się zaraz z łóżka i wypije kawę na tarasie. Zacznę dzien od samych przyjemności może i przyjemnie go zakoncze.
Życzę również i Wam miłego dnia.
 
reklama
Do góry