reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Lenka stare dobre powiedzenie mówi "umiesz liczyć licz na siebie" ;)

Kate moze cos zjadł i mu zaszkodziło?

Jagoda wczoraj przywaliła w stolik i nad okiem ma śliwę. Na szczęście krew poszła i tak aż nie spuchło.
 
reklama
poziomki jakiś wirus go złapał, wczoraj juz było ok, dzisiaj ma lekki stan podgorączkowy,
został w domu ze mną
 
Dorota - miłego urządzania i mieszkania :-)

Kate - dziękuję za życzenia dla dziewczyn :-) oby małemu szybko przeszło.

Poziomki - problem mam dość duży z opracowaniem pomysłu. Początkowo chciałam wejść w ciuchy, ale próbuję sprzedać te po dzieciakach i kiepsko.... Szukam. Myślę, że do września coś opracuję, bo wtedy kończy mi się macierzyński ;-)

A ja wczoraj miałam samotny wieczór z likierem w ręce ;-) wygnałam całą moją czwórkę z tatusiem na czele do spania i w samotności obchodziłam moją trzydziestkę... Nadal mi ciężko w nią uwierzyć ;-)
 
Misiarska 100 lat dla dziewczynek u nas za niedlugo 2 latka WOW poprostu ja swietnie sie czuje nic mnie nie meczy I az sie boje :szok: I dla ciebie tez 100 lat ja obchodzilam swoja 30 w ciazy :-) nic nie poswietowalam
Poziomki ja sprzedaje dzieciowe zeczy w spolce z kolezanka ale chyba oddam jej to w cholere bo mnie juz to meczy okrutnie tzn ludzie mnie mecza :-D
 
Kate ważne ze gorączki nie ma. Zdrowka

Misiarska 30 to dopiero początek!! Wszystkiego naj naj

Ciuchy to teraz kiepski pomysł bo cieżko w jakiejś rozsądnej cenie sprzedać.


Mama poczekaj jeszcze moze Cie dopaść ;) (oby nie)
Ludzi mozna mieć dość, mam pare lat doświadczenia na karku wiec mnie to nie przeraża ;)

U nas dzis pada, tylko spac mozna:/
 
Poziomki mi chyba sie skonczyla cierpliwosc do ludzi:-) a na ebay mam stalkera normalnie mnie baba przesladuje nie mam dnia zeby mi wiadomosci nie pisala :-)mam duze problem ze snem co u mnie normalnie jest niemozliwe:-) nie moge zasnac czesto sie budze taki dziwny objaw:-)
 
hej hej,
Mama290 - GRATULACJE! :tak:ile tym razem będzie? :laugh2:

ja to zazdroszę Wam - Kate, Poziomki, Mama - tej adrenaliny porodu. serio tego mi będzie brakować


edit:
chcecie zobaczyć moje Szczęście?
 
Ostatnia edycja:
LENKA I KATE zdrowka dla dzieciakow

MISIARSKA 100 LAT DLA Ciebie i Dziewczynek ,a jak sie roczek udal ?

U mnie ok ,rozpakowywyujemy sie i caly czas cos robie a konca nie widac ,oliwka ze szkoly zadowolona ,Alan chory mi sie robi ,oby bardziej sie nie rozchorowal .

LENKA a ja od dawna chcialam do domku , a ze tu sie fajnie trafilo to jestesmy tu :-).

MAMA oby ciazowe przykre dolegliwosci Ciebie nie dopadly ,

KATE a jak Ty sie czujesz ?
 
reklama
Do góry