reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
U mnie też męskie grono ;) 4 synów [emoji16]
Ale nie mam żadnego parcia na zdobywanie kolejnych"sprawności" w postaci posiadania córki ;) na 4tego ciężko było męża namówić, ale odkąd kupiliśmy 7os auto to on się śmieje że jakby co to jeszcze jedno miejsce jest [emoji23][emoji23] nie spodziewałam się tego po nim ;)
Na razie jestem wykończona, bo najmłodszy ma 2 miesiące, kolejny 1,5 roku a starsi w szkole (9 i 7), ale trzeba ich gonić do lekcji, sprzątania, kąpieli itd ;)
 
U mnie też męskie grono ;) 4 synów [emoji16]
Ale nie mam żadnego parcia na zdobywanie kolejnych"sprawności" w postaci posiadania córki ;) na 4tego ciężko było męża namówić, ale odkąd kupiliśmy 7os auto to on się śmieje że jakby co to jeszcze jedno miejsce jest [emoji23][emoji23] nie spodziewałam się tego po nim ;)
Na razie jestem wykończona, bo najmłodszy ma 2 miesiące, kolejny 1,5 roku a starsi w szkole (9 i 7), ale trzeba ich gonić do lekcji, sprzątania, kąpieli itd ;)
Coś o tym wiem. Choc mam starsze dzieciaczki. Chylę czoła, bo ja chyba padlabym mając dwa takie maluszki w domu jak Ty. Mój 13 latek juz samodzielny i ułożony chłoptaś ale rękę musze trzymać mimo wszystko na pulsie. Maluch 4 miesiaczny...prawie 4 miesieczny[emoji38]tez bez narzekania...dziecie idealne ale mój 6 latek to egzemplarz nie do zdarcia[emoji6]skąd ma tyle energii nie wiem ale jest go wszędzie pełno jest słodki i kochany ale czasami daje w kość. Nie planuje więcej dzieci. Po ostatniej ciazy rozeszły mi się mięśnie proste brzucha. Podczas cc miałam je zszywane teraz powinnam ćwiczyć ale jakoś mam problem żeby się zebrać w sobie. Brzuszek mam wystający po tej ciazy tak jak w 4 miesiącu albo nawet 5. Wcześniej był płaski wiec jak na ten moment dla mnie nie do przyjecia[emoji23] Czy Wy też tak mialyscie?
 
Witam Cię @Halszka_00 niestety u progu stoję tylko ja
emoji38.png
nikt tutaj konwersacji nie prowadzi. Dziewczyny gdzieś pouciekały. Kompletnie nic tutaj sie nie dzieje...odpowiada jedynie echo
emoji848.png
spadamy w takim razie na nasz wątek?
emoji38.png

Cóż, widzę że od mojego ostatniego posta namnożyło się kilka nowych. Może będzie jakaś tendencja wzrostowa?

Mój absolutnie jest na nie. Mi tęskno za maluszkiem, a jakby była dziewczynka to już w ogóle . Ale lepiej dla nas wszystkich jeśli zostanie tak jak jest. W sumie czas jeszcze mam bo dopiero stuknie mi 31 jeden więc kto wie :)

Jeszcze masz trochę lat na kolejne, jeśli przekonasz męża.

Coś ciężko to idzie

Halszka widzę ,że po dwóch chłopcach doczekaliscie się córeczki :)

Happy mama jak się czujesz? Na kiedy masz termin?


Jak widać wreszcie był traf na dziewczynkę, która była dla mnie specjalnym prezentem, bo urodzona w moje 25.


U mnie też męskie grono ;) 4 synów [emoji16]
Ale nie mam żadnego parcia na zdobywanie kolejnych"sprawności" w postaci posiadania córki ;) na 4tego ciężko było męża namówić, ale odkąd kupiliśmy 7os auto to on się śmieje że jakby co to jeszcze jedno miejsce jest [emoji23][emoji23] nie spodziewałam się tego po nim ;)
Na razie jestem wykończona, bo najmłodszy ma 2 miesiące, kolejny 1,5 roku a starsi w szkole (9 i 7), ale trzeba ich gonić do lekcji, sprzątania, kąpieli itd ;)

Mój najstarszy zacznie swoją edukację w szkole od września i trochę się obawiam. Zobaczymy jak to będzie.

Coś o tym wiem. Choc mam starsze dzieciaczki. Chylę czoła, bo ja chyba padlabym mając dwa takie maluszki w domu jak Ty. Mój 13 latek juz samodzielny i ułożony chłoptaś ale rękę musze trzymać mimo wszystko na pulsie. Maluch 4 miesiaczny...prawie 4 miesieczny[emoji38]tez bez narzekania...dziecie idealne ale mój 6 latek to egzemplarz nie do zdarcia[emoji6]skąd ma tyle energii nie wiem ale jest go wszędzie pełno jest słodki i kochany ale czasami daje w kość. Nie planuje więcej dzieci. Po ostatniej ciazy rozeszły mi się mięśnie proste brzucha. Podczas cc miałam je zszywane teraz powinnam ćwiczyć ale jakoś mam problem żeby się zebrać w sobie. Brzuszek mam wystający po tej ciazy tak jak w 4 miesiącu albo nawet 5. Wcześniej był płaski wiec jak na ten moment dla mnie nie do przyjecia[emoji23] Czy Wy też tak mialyscie?

Cóż, ja całą trójkę urodziłam naturalnie, więc za bardzo się nie wypowiem. Powiem jedynie, że między pierwszym a drugim dzieckiem nie zdołałam zrzucić wagi :-D
 
hello Girls

też mnie daaawno nie było
Tak jak Lenka mówi, kiedyś to była fajny, żywy, wątek, ale iwdzę, że reaktywacja nieźle idzie

HappyMama moję WIELKIE GRATULACJĘ!!!! Tak bardzo pozytywnie Ci zazdroszczę. Jak Dzieciaki przyjęły newsa?
Netką współczuję. Jak się trzymasz?

Hej. Mam na imię Magdalena. Skończyłam w tym roku 41 lat. Mam czworo dzieci. Córkę i trzech synów. Najmłodszy ma 3 miesiące. Przygarniecie mnie na wątek?
cześć :)

Cześć dziewczyny :-D
Zatem ja także dołączam do wątku jako mama trójki. Widzę, że znam tu jedynie chyba @Chrząszczyk 1
Moje dzieciaczki
- Edward Henry Stanisław (28 kwietnia 2013),
- George Edmund Jan (9 listopada 2014),
- Elizabeth Grace Natalie (11 luty 2018)

Szkoda, że wątek nie jest bardziej żywszy, ale trudno. Liczę, że być może się rozwinie.
Twój najstarszy rówieśnik mojego najmłodszego :)

Lenka a co u Ciebie? Poza tym, że dzieci rosną.


Ja już tylko czekam na wakacje w szkole, bo jakoś dość mam

Poza tym duuuużo się dzieje, jak znajdę chwilę to wejdę w detale

pozdrawiam
 
hello Girls

też mnie daaawno nie było
Tak jak Lenka mówi, kiedyś to była fajny, żywy, wątek, ale iwdzę, że reaktywacja nieźle idzie

HappyMama moję WIELKIE GRATULACJĘ!!!! Tak bardzo pozytywnie Ci zazdroszczę. Jak Dzieciaki przyjęły newsa?
Netką współczuję. Jak się trzymasz?


cześć :)


Twój najstarszy rówieśnik mojego najmłodszego :)

Lenka a co u Ciebie? Poza tym, że dzieci rosną.


Ja już tylko czekam na wakacje w szkole, bo jakoś dość mam

Poza tym duuuużo się dzieje, jak znajdę chwilę to wejdę w detale

pozdrawiam


@annaoj kce Jak widać tak :-D Widzę jedynie, że mój jest o kilka miesięcy starsi. A jak Twój ma na imię?
 
hello Girls

też mnie daaawno nie było
Tak jak Lenka mówi, kiedyś to była fajny, żywy, wątek, ale iwdzę, że reaktywacja nieźle idzie

HappyMama moję WIELKIE GRATULACJĘ!!!! Tak bardzo pozytywnie Ci zazdroszczę. Jak Dzieciaki przyjęły newsa?
Netką współczuję. Jak się trzymasz?


cześć :)


Twój najstarszy rówieśnik mojego najmłodszego :)

Lenka a co u Ciebie? Poza tym, że dzieci rosną.


Ja już tylko czekam na wakacje w szkole, bo jakoś dość mam

Poza tym duuuużo się dzieje, jak znajdę chwilę to wejdę w detale

pozdrawiam

Dziękuję. Psychicznie ok. :happy2:
Fizycznie tak się trzymam, że nie poroniłam jeszcze.. Lekarze każą czekać na krwawienie.. Nie ważne, że ciąża obumarła miesiąc temu..

Poza tym syn ma biały tydzień. :happy:
Obskoczylismy w miesiac urodziny najstarszego syna - 14 i młodszego - 9, urodzinki dziewczyn - 5. No i Komunię. :biggrin2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiktor

Najstarszy Igor
Córa - Alicja

Ja właśnie do biura dotarłam:errr:
Nie znoszę urzędów:realmad::realmad:

Alicja <3 Piękne imię i imię mojej najlepszej przyjaciółki.

Dziękuję. Psychicznie ok. :happy2:
Fizycznie tak się trzymam, że nie poroniłam jeszcze.. Lekarze każą czekać na krwawienie.. Nie ważne, że ciąża obumarła miesiąc temu..

Poza tym syn ma biały tydzień. :happy:
Obskoczylismy w miesiac urodziny najstarszego syna - 14 i młodszego - 9, urodzinki dziewczyn - 5. No i Komunię. :biggrin2:

O ja Cię! To wygląda na miesiąc wydatków.
 
Do góry