reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

reklama
witam się i ja
Weekend był wyjazdowy i intensywny, ale było miło. Wiktonio w końcu nie chciał jechać, smutno mi było, ale tak bywa...
A dzisiaj znowu praca, na szczęście 3 dni i wolne.
Annaoj kce mój najstarszy z września 2013:blink:
Ja to się zastanawiam jak się odnajdę we wrześniu z jednym dzieckiem w domu bo córka idzie do przedszkola :rolleyes2:
Szybko ;) Pamiętam, że miałam wyobrażenie, że jak będę z Wiktoniem w domu to będę miała mnóstwo czasu, poczytam, TV poogladam, a potem w wirze codzinności wcale tak różowo nie było. Chyba teraz nawet mam więcej czasu.
Ale często chodzi mi po głowie, że fajnie byłoby mieć jeszcze takiego maluszka.

Lenka sama się zastanawiam kiedy tak urosła, a przed wszystkim kto mi ukradł tą słodką małą istotę i podminił na takiego wyszczekańca

miłęgo dzionka, uciekam pracować
 
Annaoj może się jeszcze skusicie na jedno ;) ja nie mówię nie i nie mówię tak, fajnie by było mieć jeszcze jedno a z drugiej strony trzeci dał nam tak popalić że hoho:sorry2: pożyjemy zobaczymy ;)
 
Annaoj może się jeszcze skusicie na jedno ;) ja nie mówię nie i nie mówię tak, fajnie by było mieć jeszcze jedno a z drugiej strony trzeci dał nam tak popalić że hoho:sorry2: pożyjemy zobaczymy ;)
Jak trzeci dał Wam popalić to teraz powinno być lepiej.[emoji1]u mnie się sprawdziło[emoji38]
 
Tak w ogóle część dziewczynki. Wpadłam tylko na chwilkę ale niestety musze zmykam, bo mam średniaka w domu równie wyszczekanego co dziecię u annaoj kce[emoji4]właśnie mnie strofuje, ze siedzę na telefonie wiec musze kończyć, bo mnie dziecko do porządku przywołuje[emoji23]
 
reklama
@Sopek
Wszystkiego najlepszego!

@annaoj kce
Widzę, że nie tylko ja mam chrapkę na jeszcze jednego maluszka. Wiem, że Elżbietka ma dopiero 4 miesiące ledwie, ale mi zawsze zależało na dłużej rodzinie. Tym bardziej, że mamy warunki i myślę, że moim dzieciom niczego nie brakuje. Może trzeba coś pomyśleć w tym kierunku :-D
 
Do góry