reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

Anieok zdrówka! U nas tydzień był spokój i znowu coś się zaczyna, ja już ręce rozkładam na te choroby, aż ryczeć się chce:/ najstarszemu wycinaliśmy trzeciego i przycinaliśmy boczne ale nie ze wzgledu na anginy. Ja jako dziecko we wakacje męczyłam się z anginami:/
 
reklama
hello
przedostatni dzień i urlop:-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :):-) :)
w pracy co prawda krzywo patrzą, że znowu urlop, ale mam to gdzieś

Ja polecam. Córka i syn mieli wycinane. Efekty.bardzo szybko ale oni nie mieli angin akurat. Leżały z nami dzieci z anginami i też efekty mieli.

Teraz najmłdoszy od 3 tygodni ma podawane immunotrofine na migdały, żeby obkurczyc i wzmocnić gorne drogi oddechowe bo chrapie bardzo. Zapytacie lekarza o ten lek może pomoże. Wcześniej trzeba dziecku tarczyce zbadać bo ma ten jod.
Ja też polecam. Najstarszy miał wycicnany migdał i drenaż uszu i od tego czasu jest ogromna poprawa.
W lipcu Wiktoś będzie też miał

Sopek zdrówka dla Was

uciekam, bo chce wcześniej skończyć pracę, lecę paznokcie zrobić i chciałabym popakować więszkość rzeczy
miłego dnia
 
Witam się :) u mas ciężki weekend. Najmłodszą coś rozbiera. W sobotę w nocy miała ponad 40 stopni i mi mdlała. Dzisiaj idziemy do lekarza. Obstawiam anginę. Kolejna w tym sezonie. Niestety kiedy przychodza wakacje moje dzieci maja anginy na okrągło, jedno po drugim. Młoda nie dalej jak 3 tygodnie temu miała antybiotyk a już kolejny się kłania.
Boże to aż tak. Zdrowka dla dziewczyny.
 
reklama
Do góry