reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy trójki (i nie tylko) dzieci- tu można pisać "bzdety"

A ja bym chciała do was dołączyć [emoji2]
Jestem Karolina, mam 28 lat. W domu mamy Łucja i Julię z kwietnia 2013r, Zosię z czerwca 2016 i oczekujemy na narodziny lutowego okruszka.

Obecnie jestem na etapie przerażenia komentarzami najbliższych gdy dowiedzą się, że będzie kolejny bąbelek.

Postaram się was trochę nadrobić i poznać. A tymczasem gratuluję Halszka kolejnego maluszka [emoji7][emoji173] niech zdrowo rośnie!
Witamy Cię karolina921. Rozgosc się u nas. Nie przejmuj się gadaniem, bo ludzie zawsze na tapate muszą kogoś wstawić. Widocznie są na tyle inteligentni ,ze nie maja swoich tematów do rozmow wiec szukają u innych źródeł i o innych. Kiedys tez się przejmowalam, a nawet trochę wstydzilam kolejnej ciazy. Dziś w to wbijam. Moje dzieci są zaopiekowane i zadbane. Niczego im nie brakuje. Co innego gdybyśmy ledwo wiazali z mezem koniec z końcem, a bezmyślnie trzaski sobie kolejne dziecko ale tak nie jest.
 
reklama
hello Girls

ja na wakacjach z Młodszymi. Ale jeszcze tylko do soboty, potem Tata do nich przyjeżdza.
Pogoda fajna, więc więszkość dnia na plaży jesteśmy. Zresztą po moich wakacjcach taka pogoda mi pasi
Karolina witaj. Gratulację. Nie przejmuj się, w końcu to Twoje żyvie. Ciąża niespodziankowa czy planowana?
Halszka gratulację. To chyba Twoja ciąża starsza niż na suwaczku?
Chrząszczyk gratuluję ząbka

uciekam na plac zabaw do moich
 
hello Girls

ja na wakacjach z Młodszymi. Ale jeszcze tylko do soboty, potem Tata do nich przyjeżdza.
Pogoda fajna, więc więszkość dnia na plaży jesteśmy. Zresztą po moich wakacjcach taka pogoda mi pasi
Karolina witaj. Gratulację. Nie przejmuj się, w końcu to Twoje żyvie. Ciąża niespodziankowa czy planowana?
Halszka gratulację. To chyba Twoja ciąża starsza niż na suwaczku?
Chrząszczyk gratuluję ząbka

uciekam na plac zabaw do moich
Wypoczywaj i ładuj baterie, bo pogoda sprzyja.
 
Witamy :)
Komentarzami się nie przejmuj. Będą kiedyś zazdrościć ;)
Oj nie wiem czy u nas kiedyś to nastąpi [emoji23] raczej wszyscy uważają, że jedno dziecko jak na te czasy to już luksus [emoji6]
Witamy Cię karolina921. Rozgosc się u nas. Nie przejmuj się gadaniem, bo ludzie zawsze na tapate muszą kogoś wstawić. Widocznie są na tyle inteligentni ,ze nie maja swoich tematów do rozmow wiec szukają u innych źródeł i o innych. Kiedys tez się przejmowalam, a nawet trochę wstydzilam kolejnej ciazy. Dziś w to wbijam. Moje dzieci są zaopiekowane i zadbane. Niczego im nie brakuje. Co innego gdybyśmy ledwo wiazali z mezem koniec z końcem, a bezmyślnie trzaski sobie kolejne dziecko ale tak nie jest.
Ogólnie to może bym się nie przejmowała gdyby nie to, że to najwięcej na pewno będą mieli do powiedzenia nasi bliscy [emoji37]. Dwa w Polsce wszystkie rodziny które mają więcej niż dwoje dzieci to patologia według każdego bo nikt o zdrowych zmysłach nie decyduje się na więcej dzieci. Już teraz nieraz spotykam się z dziwnymi komentarzami na mieście czy placu zabaw, a jak jeszcze jedno dojdzie to chyba będą sensacją na osiedlu już kolejny rok [emoji23]
Najpierw o nas gadali bo między mną, a mężem jest duża różnica wieku. I niby poleciałam na pieniądze. Potem bo dzieci nie mamy i pewnie jesteśmy wygodni, a w końcu bo mamy ich za dużo [emoji43]. Plus tego taki, że za chwilę wyprowadzamy się na wieś i tam może ludzie inaczej do wszystkiego podchodzą [emoji5]. Bardzo na to liczę [emoji38]
 
hello Girls

ja na wakacjach z Młodszymi. Ale jeszcze tylko do soboty, potem Tata do nich przyjeżdza.
Pogoda fajna, więc więszkość dnia na plaży jesteśmy. Zresztą po moich wakacjcach taka pogoda mi pasi
Karolina witaj. Gratulację. Nie przejmuj się, w końcu to Twoje żyvie. Ciąża niespodziankowa czy planowana?
Halszka gratulację. To chyba Twoja ciąża starsza niż na suwaczku?
Chrząszczyk gratuluję ząbka

uciekam na plac zabaw do moich
Hmm ciężko odpowiedzieć na to pytanie [emoji6]. Dwie poprzednie ciąże są z IVF i nikt się nie spodziewał, że może nam się udać naturalnie. Ale ogólnie to rozmawialiśmy o tym i po zakończeniu z tematem wyprowadzki mieliśmy znów zgłosić się do kliniki. No ale życie nas zaskoczyło i dało cud naturalny [emoji7]
 
A ja bym chciała do was dołączyć [emoji2]
Jestem Karolina, mam 28 lat. W domu mamy Łucja i Julię z kwietnia 2013r, Zosię z czerwca 2016 i oczekujemy na narodziny lutowego okruszka.

Obecnie jestem na etapie przerażenia komentarzami najbliższych gdy dowiedzą się, że będzie kolejny bąbelek.

Postaram się was trochę nadrobić i poznać. A tymczasem gratuluję Halszka kolejnego maluszka [emoji7][emoji173] niech zdrowo rośnie!

Cześć :-D Bardzo dziękuję i gratuluję także.
Nie ma się czym przejmować, jestem tylko 3 lata młodsza od Ciebie, a jeśli chodzi o ilość dzieci to mamy te samo :-D Mój pierworodny Edward także jest z kwietnia 2013.
Życzę spokojnej ciąży
 
hello Girls

ja na wakacjach z Młodszymi. Ale jeszcze tylko do soboty, potem Tata do nich przyjeżdza.
Pogoda fajna, więc więszkość dnia na plaży jesteśmy. Zresztą po moich wakacjcach taka pogoda mi pasi
Karolina witaj. Gratulację. Nie przejmuj się, w końcu to Twoje żyvie. Ciąża niespodziankowa czy planowana?
Halszka gratulację. To chyba Twoja ciąża starsza niż na suwaczku?
Chrząszczyk gratuluję ząbka

uciekam na plac zabaw do moich

Termin mam na 5 marca, więc zgadza się, że dzisiaj zostało równe 8 miesięcy .
 
@Halszka_00 życie jest przewrotne. Pamiętam jak staraliśmy się o pierwsze dziecko to nikt nie myślał, że skończy się u nas aż IVF. Potem byłam tak pochłonięta tym, że się udało i by wszystko było dobrze, że o kolejnej ciąży to nawet nie myślałam. Miałam dosyć i byłam wdzięczna za to co los nam dał. Oboje byliśmy zresztą. No ale chęci znów się odezwały. I znów klinika pomogła chociaż wszyscy mówili, że mamy dwoje, że tyle kasy. Że trzeba się skupić na nich, a nie chodzić z głowa w chmurach. Ale dopieliśmy swego. I kurczę z pary, która praktycznie nie miała szans na dziecko jesteśmy rodziną wielodzietną [emoji5]. Gdyby ktos mi to powiedział 6lat temu to w życiu bym nie uwierzyła [emoji6]
 
karolina921 super! Gratuluje :) wiem co przeżywasz z tymi komentarzami ja też to przeszłam i niestety ale zepsuło mi to radość z ciąży na bardzo długo, nie daj się!:)

Halszka Gratuluje bliźniaków:)
 
reklama
Oj nie wiem czy u nas kiedyś to nastąpi [emoji23] raczej wszyscy uważają, że jedno dziecko jak na te czasy to już luksus [emoji6]Ogólnie to może bym się nie przejmowała gdyby nie to, że to najwięcej na pewno będą mieli do powiedzenia nasi bliscy [emoji37]. Dwa w Polsce wszystkie rodziny które mają więcej niż dwoje dzieci to patologia według każdego bo nikt o zdrowych zmysłach nie decyduje się na więcej dzieci. Już teraz nieraz spotykam się z dziwnymi komentarzami na mieście czy placu zabaw, a jak jeszcze jedno dojdzie to chyba będą sensacją na osiedlu już kolejny rok [emoji23]
Najpierw o nas gadali bo między mną, a mężem jest duża różnica wieku. I niby poleciałam na pieniądze. Potem bo dzieci nie mamy i pewnie jesteśmy wygodni, a w końcu bo mamy ich za dużo [emoji43]. Plus tego taki, że za chwilę wyprowadzamy się na wieś i tam może ludzie inaczej do wszystkiego podchodzą [emoji5]. Bardzo na to liczę [emoji38]
Sama widzisz, że co byś nie zrobiła to będzie źle i będzie powodem do gadania. Nie przejmuj się. Życzę Ci żebyś w nowym miejscu zamieszkania spotkała się z życzliwością ze strony sąsiedztwa.
 
Do góry