reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy tu kogos z potwierdzonym wynikiem covid19?

Cześć dziewczyny ❤️ jestem na kwarantannie, normlanie pracuje i teraz sanepid nałożył kwarantannę. Jestem w ciąży, gdzie zgłosić by miec 100 % wynagrodzenia?
 
reklama
Cześć dziewczyny [emoji3590] jestem na kwarantannie, normlanie pracuje i teraz sanepid nałożył kwarantannę. Jestem w ciąży, gdzie zgłosić by miec 100 % wynagrodzenia?
Jeśli normalnie świadczysz pracę zdalnie to masz 100% płatne. Są to uzgodnienia między Tobą a pracodawcą.
 
Niex, nie chodziło mi o to, że teraz jestem na kwarantannie nie pracuje zdalnie. Chodziło o to, że nie jestem na l4
Musisz dostać oficjalnie zwolnienie zla z kodem b lub zaświadczenie o ciąży. Łatwiej jednak zla. Nie ma znaczenia jaki lekarz ale pewnie najłatwiej będzie od gina
 
Właśnie wróciłam od pani kardiolog. Powiedziała, że trafia do niej teraz sporo młodych ludzi, którzy przeszli Covid w październiku/listopadzie i mimo że teoretycznie zdrowi, to okazuje się , że serducha uszkodzone. Proszę , dbajcie o siebie ❤️
 
reklama
Do góry