reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamy w domu

dla wszystkich wychowujących swoje pociechy i spędzających czas w domu lub na spacerkach :)

mamy w domu

Miasto
Zgierz
Rozwiązania
0
Witajcie mamusie,mam na imię Gosia. Podobnie jak Wy wszystkie czas spędzam w domu ze swoimi córciami - 4 letnią Wiktorią i 5-cio miesięczną Natalią. Pozdrawiam

reklama

pimpi

szczęśliwa mami :)
Rozwiązania
0
Pati :)w domku z synkiem Wiktorkiem prawie 9mies. :)

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
Witam :) mój synek ma prawie dwa latka. Czy jest jakaś mama z Bydgoszczy? Pozdrawiam wszystkie mamy spędzające czas w domu :)

Olka1988

Fanka BB :)
Miasto
Planeta Ziemia
Rozwiązania
0
Witam!!!
Mama Damianka 27.12.2005 (trzy i pół roku)
Mama Nicolki 1.01.2009 (pół roczku)
tak jak i Wy, całymi dniami i nocami jestem z moimi pociechami w domku lub na spacerku.
Są może jakieś mamy z Świętochłowic i okolicy? (woj. Śląskie)

A

azabelka

Gość
:tak:To cudowne byc z dzieciaczkiem caly czas.
Wiadomo; kiedys trzeba zaczac jego/ja puszczac na dyskoteke:szok: ale poki maly-cieszmy sie,ze ma mamusie caly czas przy sobie!

sylcia007

Nadinka i Nataniel ;*
Miasto
Limerick, Irlandia
Rozwiązania
0
Ja rowniez witam kochaneczki :) Nazywam sie Sylwia mam mala prawie 5-cio miesieczna coreczke Nadinke Mieszkam w Irlandii I wlasnie jestem mama siedzaca w domku :) Damiano pracuje i tak nam jest dobrze :) Damian zajmuje sie placa a ja domem dzieckiem i nim :) I kazdemu to pasuje :)) Ale nie ukrywam ze do pracy rowniez sie wybieram powolutku :)) Pozdrawiam Serdecznie mamki :))

hanana5

Majowe mamy'09
Miasto
Wroclaw
Rozwiązania
0
Witam wszystkie Mamy i ich Pociechy:) Jestem mama prawie 10-letniej corki Weroniki i 5-miesiecznego synka Gabriela.Chetnie dolacze do Waszego grona:-)

sylwiob

Mama Huberta :)
Miasto
Puńców
Rozwiązania
0
To i ja witam serdecznie. Jestem mama Huberta prawie 9-miesięcznego i długo juz siedzę w domu :)

reklama
Do góry