reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

hej!uzywam calgelu na zabkowanie a czasami nawet calpolu jak widze ze bardzo sie meczy!granulki tetha tez sa dobre z natura.oj!musze sie za jakies sprzatanie zabrac!mala zasnela wlasnie ,wczesnie mi wstawac zaczela ok 6 a do niedawna spala do 7-7.30 wiec musze sprobowac ja troche przetrzymac dluzej wieczorem. teraz kawka!milego dnia! a ty w basildon jestes czasami?
 
reklama
hej ja tez jak widze ze maly bardzo sie meczy to podaje mu calpol:tak: aja mam akurat chwilke dla siebie bo maly spi obiadek juz zjedzony i posprzatane wiec moge sobie poleniuchowac:-) niestety w basildonie jestesmy rzadko wprawedziesz to bylam raz jak jechalam na porodowke:-D no moj osttanio to roznie wstakje np wczoraj wstal juz o 5 nad ranem ale zwielismy go do siebie do luzka i spalismy do 10 a disiaj juz okolo 8 pobudka byla;-) a o korej tak wieczorem kladziesz mal spac? bo ja swojego tak 8.30 pozdrowaiam
 
Hej!do tej pory Julia ok 7 chodzila spac ale bede chciala jej to przestawic na 8!zobaczymy co z tego wyjdzie!kurcze nie wiem co mnie dzis napadlo ale cala chate posprzatalam!uff!jakis przyplyw energi!a teraz maly relaks bo mala spi po spacerku!obiad z glowy!pierogi jeszcze mamy!zapraszam nastepnym razem!alez sie narobilam wczoraj i to w dzien kobiet!pierogow mi sie zachcialo! a ty swojego piotrusia karmilas piersia?julia ma 9 miesiecy i raz dziennie daje jej cyca choc chyba jej na tym nie bardzo juz zalezy!mysle ja calkowicie odstawic!x
 
no to troche wczesnie chdzila spac mysle ze jak uda ci sie ja przestawic na 8 to rano dluzej sobie pospi:-) chociasz ja pamietam jak moj maly tez byl wieku to tez chcial tak wczesnie chodzic spac;-) a u nas juz pawie do konca sie rozpakowalismy ale zostalo jeszcze pare rzecy do rozlozenia:dry: a na pierozki z mila checia sie skusze bo bardzo je lubie:-pnie stety nie karmilam piersia malego prawie wogue:dry: ale mysle ze mala juz jest natyle duza ze spokojnie bedziesz mogla ja odstawic od cyca:-) a doi twoj smoczka? bo moj o ma az 4 i nie wiem jak mam go odzwyczaic:dry:
 
Hej!julia nie ma smoczka!i jakos nie chciala go zaakceptowac!nie zaluje jednak.mielismy tez smoczek termometr ale tez sie nie sprawdzil.nie chciala tez pic z butelki jak chcialam ja dokarmiac myslac ze budzi sie z glodu!
dzis mam luzny dzien bo po tym wczorajszym sprzataniu musze odpoczac!ide tylko z julia do wazenia i musze zapytac o mycie zabkow bo kurcze zapomnialam zapytac mojej dentystki!a ty kiedy zaczelas piotrusiowi myc zabki?
myslisz ze ktos tu jeszcze dolaczy?pozdrawiam odwiedzajacych i klikajcie!a co sie stalo z arafafka!?milego dnia!
 
Witam! a to masz fajnie ze mala nie chciala doic smoczk abo mojego pewnie bedzie ciezko odzwyczaic. ja ze swoim malym dopuki nie skaczy roczku to tez chodzilam na wazenie i to co tydzien ale teraz jakos mi sie juz niechce niby powinnam chodzic raz w miesiacu ale u nas wazenia sa o 14 moj maly akurat w tym czasie spi sobie wiec nawet nie chce mi sie go budzic zeby isc moze jak bedzie cieplej to wroce na wazenie ja pamietam maly zaczal myc zabki zanim jeszce rok skaczyl bardzo wczesnie bo jak sie urodzil to dostalam tam taka probke pasty i teraz tez mu kupuje ta sama paste a maly myje ze 3 razy dziennie zabki bo bardzo to lubi i najchetniej to by caly czas chodzil z szczoteczka do zebow w budzi:) wiec mysle ze tez juz mozesz zaczac myc malej zabki:) mam taka cicha nadzieje ze znajdzie sie wiecej mam z naszych okolic ale jak narazie to cisza nawet arafafka raz sie pokazala i zniknela:( a ja dzisiaj zrobilam sobie z rana zakupy na dwa dni bo jutro spotykam sie ze znajoma i jej mala coreczka bo na weekend mala bedzie u mnie bo jej mamusia musi isc do pracy a ja chcem sobie troszke dorobic i dalam ogloszenie ze zaopiekuje sie jakas dzidza na pare godzin dziennie narazie bede pilnowac wlasnie nicoli ale tylko chyba co 2 weekend ale i tak lepsze to niz nic zawsze troche kasy wiecej w domowym budzecie a ty planujesz dlugo siedziec z mala w domu czy chcialabys pojsc do pracy? alez sie rozpisalam:) pozdrawiam milego dnia:)
 
Hej!wlasnie wrocilysmy!ale pochmurno!mala ladnie przybiera na wadze!no i musze jej szczoteczke do zebow kupic!pewnie bedzie zabawa!a co do pracy to tylko kwestia opieki nad jula!po prostu nie wiem jak to zorganizowac!wrocilabym do pracy bardzo! tak z czystej ciekawosci wiesz moze ile dziewczyny sobie licza za opieke?nawet nie wiem czy sie oplaca wrocic do pracy. a ty nie wrocilas do pracy?pracowalas w essex?
 
hej super ze mala dobrze przybiera na wadze. a za opieke nad dzieckiem roznie dziewczyny biora ja sie zgodzilam pilnowac za 3.50 £ za godzine ja ja bylam w ciazy to sie zwolnilam z pracy a pracowalam u nas w grays i tak czasem sobie mysle zeby wrocic ale tez sie zastanawiam bo ja na agencji bym zarabiala ok 6£ na godzine a niania okolo 3.5£ wiecv chyba zabardzo sie nie oplaca:(
 
Wow!myslalam ze trzeba wiecej zaplacic ale z drugiej strony to tylko dorabianie sobie.co innego wykwalifikowana i zajerestrowana opiekunka.moja kolezanka liczy sobie 10.50 plus tax ale ona juz dlugo pracuje jako opiekunka i ma wszystkie papiery.choc chyba gdzies na ogloszeniu widzialam ze 3.50 dziewczyna z papierami.no to teraz to juz powaznie musze zastanowic sie nad powrotem do pracy!dzieki za te infor!spadam bo dzis sa moje urodzinki i czekam tylko jak jula wstanie i wychodzimy!pozdrawiam i milego dzionka zycze!
 
reklama
wszystkiego naj naj z okazji urodzin:-):-):-) a u nas tez sa takie nianie za 10£ ale ja sie zgodzilam na nizsza sawke bo ja dopiero ak od nie dawna zaproponowalam ze mogla bym sie opiekawac jej corka ale mysle ze jak juz bede chciala dluzej tak opiekowac sie dziecmi to bede musiala tez jakis papier sobie na to zrobic to wtedy bede mogla zarabiac wiecej:-) narazie to zobaczymy czy sobie dam rade tk z jeszcze jednym dzieciatkiem w domu:-pmilego dnia i jeszcze raz wszystkiego najnaj.....:-):-)
 
Do góry