reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

Hej!hej!ale dzien!zaczelo sie w nocy jak Julia o 1.30 miala dziwna akcje niespania.sama nie wiem czy to zeby!ale jak zostalam z nia w pokoju to sie uspokoila.mam nadzieje ze dzis bedzie lepiej.i jakos w ogole czasu nie mialam dzis dla siebie.kolezanka wpada wieczorem na paznokcie z czego strasznie sie ciesze bo tesknie za tym.wiec ja tylko na chwilke zyczac milego wieczoru i do jutra. x
 
reklama
Witam! mysle ze julci dokuczaja zabki i przez to budzi sie w nicy oby dzisiejsza noc byla lepsza:-) a ty robisz paznokietki? bo ja wlasnie sie zastanawiam czy cobie tpisow czasem nie zrobic:-D a u nas dzin mija dosc spokojnie rano szybkie sniadanko pozniej ibiadek i P w praci Piotr sobie spi a ja mam chwile dla siebie:-) Pozdrawiam i rowniez zycze milego dzionka:-D
 
hej!no ja tez mysle ze to zabkowanie choc z drugiej strony jade do tego children centre na konsultacje w piatek.jak jezdzilysmy w kazdy piatek to spala mi rewelacyjnie cala noc a od 3 tyg juz tam nie bylysmy bo przesypiala nocki wiec nie bylo powodu!moze ona potrzebuje tych wizyt.miejmy nadzieje ze znowu bedzie dobrze!a co do twojego pytania to tak robie paznokcie!sztuczne to nie najlepsze wyjscie!nie wiem czy kiedys nosilas sztuczne paznokcie!w kazdym badz razie ja polecam everlasting!zel kolorowy albo french!jestes w stanie zapuscic swoje paznokcie po dwoch zabiegach!bez wypeniania i tipsow co 3 tyg zmieniasz kolor!rewelacja! tym czasem zycze milego dnia!piekna pogoda!my dzis na basen idziemy!yoopie! x
 
Witam:-) jak tam malutka juz lepiej sypia w nocy? a u nas ostatnio fajnie cieplutko i maly by tylko caly dzien chcial siedziec na ogrodzie. dzisiajez kupilam takie naklejki na sciane i ustroilam malego kacik kolo luzeczka tylko jeszcze planuje mu kupic jakas fajna lampke na sciane tylko nigdzie zadniej fajniej nie widzialam:dry: a mogla bys cos wiecej napisac o tych paznokciach co ty robisz?? bo jak kiedys mialam tipsy i jak dla mnie nie sa ona zabardzo wygodnie. a bardzo chcialabym sobie zrobic ladne paznokcie:-pcos tak ostatnio cicho na naszym fatku:cool2:poz i milego wieczoru :-)
 
Hej dziewczyny, czy moge sie do Was wkrecic. Za jakis czas bede mieszkala w Basildon i nie macie pojecia jak sie ciesze, ze sa tam jakies Polskie mamy.
Mam dwie coreczki Maya 2,5 i Lily 9 miesiecy. Ogolnie w Uk jestesmy juz 7 lat, jak narazie mieszkamy w Ilford ale pewnie w ciagu 3 miesiecy czeka nas przeprowadzka do Basildon.
 
Witam Cie Dominiko!uff!a myslalam ze ten watek z niedlugo padnie!
jadka12!gdzie sie podziewasz? wiem,wiem,sliczna pogoda to pewnie w parku! pozdrawiam i odezwij sie co tam u ciebie!
Dominiko moja cora tez ma 9 miesiecy!fajnie ze jestes!
 
wiesz co ja robilam baby massage jak byla mlodsza! a teraz chodzimy na basen!jezeli chodzi o playgroup to jest tutaj ich mnostwo choc ja nie korzystalam!
 
reklama
Bede musial cos poszukac jak juz sie przeniesiemy, mam nadzieje ze znajde cos blisko domu. A ten manicure to b. ciekawa sprawa. Jak do tej pory zawsze mialam tipsy zelowe ale po nich plytka paznokciowa taka cienka sie robi, ze masakra.
 
Do góry