reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

reklama
Witam wszystkie forumowiczki!
Mimo to że już długo tu nikt nie zaglądał, to mam nadzieje że ktoś się odezwie.
Wraz z mężem i 7 miesięczną córką od 3 miesięcy mieszkamy w Basildon. Szukam polskich mam które tak jak ja siedzą w domu i chciałyby się spotkać czy to na kawie czy jakiejś playgrupie.
Pozdrawiam
 
Cześć!
Za kilka miesiecy przeprowadzam sie do Basildon z mężem i dziećmi. Jestesmy w trakcie kupowania domu na Kirby Road. Czy sa jakies mamy mieszkające w pobliżu? Jesli tak to prosze o kontakt.
Pozdrawiam cieplutko.
Ewa.
 
Cześć!
Za kilka miesiecy przeprowadzam sie do Basildon z mężem i dziećmi. Jestesmy w trakcie kupowania domu na Kirby Road. Czy sa jakies mamy mieszkające w pobliżu? Jesli tak to prosze o kontakt.
Pozdrawiam cieplutko.
Ewa.

Witam. Cieszę się że ktoś się w końcu pojawił. Mieszkam w pobliżu. Mam nadzieję, że e-mail dotarł do Ciebie. Pozdrawiam
 
witam:) jestem mama 7 latka i 15 -sto miesiecznego szkraba:) przeprowadzilismy sie z Londynu :)od miesiaca mieszkamy w Purfleet kolo Grays :) chetnie poznam mamy z tych okolic:) pozdrawiam:)
 
Ostatnia edycja:
Hej witam serdecznie. Niedługo tzn. w grudniu przeprowadzamy się do UK w okolice Basildon, czy znajdę tam może jakieś polskie książki? Jestem miłośniczką książek, ale moja kolekcja zostaje w PL, więc szukam za wczasu księgarni; znalazłam internetową: rewolucja.co.uk - ale czy tak jak piszą mają tanie książki, bo nie mam niestety rozeznania w cenach?
 
reklama
Do góry