reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Essex/Basildon

reklama
Hej,

A jest tu moze jakas mama z Billericay lub okolic? Jestem w 16 tyg ciazy i planujemy z mezem przeprowadzke do Billericay. Nikogo tam nie znamy i z checia zapoznalabym jakas mamusie :)
 
Czesc dziewczyny! Jest moze ktos z Southened tutaj? Jestem mama 9 tygodniowego Adasia i mieszkam w Westcliff. Moze zaglada tu jakas mama z moich okolic??
 
Hej,
Nie chce nawet patrzeć kiedy ostatnio tu klikałam:-)
Ale i tak jestem w szoku, ze ten temat sie utrzymał.Zalozylam go jak byłam na macierzyńskim prawie 7 lat temu a teraz tez jestem na macierzyńskim tylko z synem:-)
Czesc dziewczyny! Jest moze ktos z Southened tutaj? Jestem mama 9 tygodniowego Adasia i mieszkam w Westcliff. Moze zaglada tu jakas mama z moich okolic??
Ja jestem z Basildon i mam syna 3 miesięcznego i córkę prawie 7 letnia.Westiff i Southend dosyć dobrze znam.

Pozdrawiam dziewczyny, moze kiedyś ten temat ruszy tak z prawdziwego kopyta:-)
 
Witaj Aggi;) jestem Beata! Ja rowniez mieszkam w Braintree, mam 29 lat wiec prawdopodobnie jestesmy w podobnym wieku( bo nie wiem kiedy wystawialas tego posta). Mam miesieczna coreczke Sophia i chetnie wybiore sie z Toba na spacer:) co Ty na to?;) pozdrawiam
 
Czesc,
szukam znajomych na kawe w Braintree. Mam 28 lat i poltora roczna corke. Na ulicy slysze duzo polskiego ale jakos wstyd tak na ulicy zaczepiac, wiec pomyslalam ze moze tu kogos znajde.

pozdrawiam
Witaj Aggi;) jestem Beata, mam 29 lat i miesieczna coreczke;) chetnie wybiore sie z Toba na spacer, wymienimy sie doswiadczeniami;) ja rowniez mieszkam w Braintree. Pozdrawiam
 
reklama
Do góry