reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

W consultatiebureau na 3 lata jest badanie wzroku. W Polsce każdy wczesniak ma skierowanie do okulisty od razu. Nie wiem czy ta wada związana jest z wczesniactwem. Zapytam u okulisty następnym razem.
Tak w Polsce to wszystko odrazu robione jest A tutaj zawsze czekają. W sumie ja też się urodziłam z wada i nie została ona długo wykryta tylko że ja urodziłam się w terminie. [emoji106]
 
reklama
Byłam dzisiaj u położnej i mój cuudak dalej nie jest odwrócony główka w dół..zaczynam się trochę martwic,choć położna mówi że ma czas do 36tygodnia..a wasze maluchy w których tygodniach się odwróciły?
 
Byłam dzisiaj u położnej i mój cuudak dalej nie jest odwrócony główka w dół..zaczynam się trochę martwic,choć położna mówi że ma czas do 36tygodnia..a wasze maluchy w których tygodniach się odwróciły?
Hej no u mnie to już była odwrócona w 30 tygodniu ciąży i nadal jest i już jest w kanale rodnym. Jest mega aktywna dzisiaj chyba nic tam w tym brzuchu nie śpi. [emoji33]
 
Byłam dzisiaj u położnej i mój cuudak dalej nie jest odwrócony główka w dół..zaczynam się trochę martwic,choć położna mówi że ma czas do 36tygodnia..a wasze maluchy w których tygodniach się odwróciły?
Moje dzieciaki też dość szybko były ustawione w kanale. Córka to już na "połówkowym" miała główkę schowaną pod moją miednicą i musiałam jeszcze raz mieć robione ECHO.
 
Dziewczyny mam pytanie czy zamierzacie karmić piersią czy mlekiem modifikowanym bo ja chce karmić mlekiem mm ale jak będę miała trochę swojego mleka na początku go chce to podać mojej córce może macie doświadczenie w tym albo jakąś podpowiedź?
 
Dziewczyny mam pytanie czy zamierzacie karmić piersią czy mlekiem modifikowanym bo ja chce karmić mlekiem mm ale jak będę miała trochę swojego mleka na początku go chce to podać mojej córce może macie doświadczenie w tym albo jakąś podpowiedź?
Dlaczego niechcesz karmic piersia ? Ja pirewsze dziecko karmilam 4 miesiace tylko cycem a drugie zaledwie 3 tygodnie i bylo mi z tego powodu bardzo ciezko nieumial lapac i strasznie ulewal a pozniej wyszla alergia na mleko krowie
 
Ja uważam że mlekiem mm bede miała większą swobode mój T będzie mógł karmić A ja za ten czas bede mogła 100 innych rzeczy zrobić. Zastanawiam się tylko nad tym żeby te pierwsze mleczko która napewno mi się pojawi to podam małej A później już będę chciała zahamować laktacje .
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy zamierzacie karmić piersią czy mlekiem modifikowanym bo ja chce karmić mlekiem mm ale jak będę miała trochę swojego mleka na początku go chce to podać mojej córce może macie doświadczenie w tym albo jakąś podpowiedź?
Ja karmiłam piersią i uważam, że to najlepsza inwestycja w zdrowie dziecka. Jak bardzo ci zależy żeby twój M też karmił to ściągaj mleko laktatorem i niech karmi twoim mlekiem. Poczytaj sobie hafija.pl
 
Do góry