reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

reklama
Ja chyba bym bała sie takiego maleństwa zostawić w osobnym pokoju na całą noc..ale w sumie sa teraz te nianie i wgl.a ty zadowolona jestes z krammzorgu?
Tak może być s sumie nic ciekawego nie robiła, jedyne co zrobiła to wymasowla piersi, następnym razem bym wzięła tą mniejszą ilość godzin napewno. Miałam kramzorg kajtek
 
Hej dziewczyny,chciałam się was Zapytac czy mialyscie wykonywanie badanie GBS?i w którym tygodniu jesli tak?ja jutro zaczynam 37 i sie zastanawiam czy polozna zapomniala dac skierowanie na badanie czy poprostu tutaj nie robia?
 
Hej dziewczyny,chciałam się was Zapytac czy mialyscie wykonywanie badanie GBS?i w którym tygodniu jesli tak?ja jutro zaczynam 37 i sie zastanawiam czy polozna zapomniala dac skierowanie na badanie czy poprostu tutaj nie robia?
Ja miałam tylko MRSA takie badanie ale to na początku, a to przez to że pracuje w fabryce z cielęciną tzn na początku ciąży miałam kontakt z mięsem , później już się to zmieniło .
 
reklama
Aha kurczę to teraz sie nie pokoje..nie wiem czy moja polozna ominela badanie..czy dopiero da mi skierowanie..przecież to wkońcu wazne badanie..
 
Do góry