reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

Cześć dziewuszki ja też już jestem rozpakowana od 30 października mam swoją Malwinke wazyla 3375 i 48 cm
Jeśli chodzi o kraamzorg ja miałam super babeczke holenderke i naprawdę koło nas latała itd
Mam problem z kp teraz tylko odciągam laktatorem i daje jej ż butelki co ile wam jedzą dzieciaczki??
 
reklama
Super, gratuluję :),karmie na zadanie mój mały w dzień je częściej ok co dwie trzy godzinki, w nocy wytrzyma cztery pięć, ja nie wybudzam na początku wybudzalam to na chama wciskałam mu cyca to i tak nie chciał.. a budził się godzinkę później... Ogólnie wasze dzieciaczki w dzień są dużo aktywne czy więcej przesypiają?
 
Super, gratuluję :),karmie na zadanie mój mały w dzień je częściej ok co dwie trzy godzinki, w nocy wytrzyma cztery pięć, ja nie wybudzam na początku wybudzalam to na chama wciskałam mu cyca to i tak nie chciał.. a budził się godzinkę później... Ogólnie wasze dzieciaczki w dzień są dużo aktywne czy więcej przesypiają?
Moja mała ma 8 tygodni i dużo śpi i w nocy i w dzień dopiero powoli poznaje świat już więcej aktywna w dzień dużo się uśmiecha i jest super oby tak dalej , ale jeżeli chodzi o moja córeczke to naprawdę spokojna [emoji7]
 
Dziewczyny czy waszym maluszka też wyskakują krostki na buzi, któraś wie co to może być? I jak temu zaradzić?
 

Załączniki

  • IMG_20181111_163137.jpg
    IMG_20181111_163137.jpg
    653,8 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny czy waszym maluszka też wyskakują krostki na buzi, któraś wie co to może być? I jak temu zaradzić?
Tradzik niemowlęcy...moja miała 4 tygodnie i raz lepiej raz gorzej, kazano mi woda przygotowana myć buzię i dopiero po 4 tygodniach zaczęłam kąpać w emolium i używać tego ,kremu specjalnego, i było lepiej teraz już praktycznie nie ma tego trądziku, [emoji2]
 
A można wiedzieć jakiego kremu? Bo ja widzę z dnia na dzień coraz więcej krosteczek..
Musisz to przeczekać, naprawdę daj narazie 2 tygodnie przygotowana woda buzię
emolium specjalny krem
Ja dopiero później go zaczęłam stosować jak zmiany troszkę ucichly to normalne , ile już te zmiany trwają?
 
Wiesz od paru dni najpierw jedna krosteczka, potem druga aż coraz więcej się pojawia.. Ja troszku zielona w temacie, mam nadzieję że to ten trądzik a nie uczulenie na mleko.. A krwawil ci pępek małej? Bo mojemu odpadł bardzo szybko ale do tej pory nieraz ma czerwone strupki..
 
reklama
Wiesz od paru dni najpierw jedna krosteczka, potem druga aż coraz więcej się pojawia.. Ja troszku zielona w temacie, mam nadzieję że to ten trądzik a nie uczulenie na mleko.. A krwawil ci pępek małej? Bo mojemu odpadł bardzo szybko ale do tej pory nieraz ma czerwone strupki..
U moich raczej prawidłowo się goiło i nic nie krwawilo
 
Do góry