reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

Darua gratulacje. Spokojnej ciazy.

Ja z dziecmi wrocilam po3 tyg do NL. Tesknilo mi sie juz za domem .
 
reklama
Patii ja jestem z Olsztyna czyli Warmia i Mazury. Koło moich rodziców na wsi mam dom i byliśmy tam na tydzień przed świetami i po świetach. Chciałam poodwiedzać znajomych bo tęsknie za niektórymi. Choroby troszkę pokrzyżowały plany ale wkoncu sie udalo [emoji16]
Mimo ze tam fajnie to jednak tu czuje się lepiej. Wiecej możliwosci kontaktu z ludzmi itp.
A ty skąd pochodzisz?
 
To pewnie odpoczeliscie, taki urlop mi się marzy Super zazdroszczę Mazur, moje Marzenie żeby kiedyś tam się wybrać :)
Ja z nad morza dokładnie Kołobrzeg, a tu w Holandii pracujesz czy siedzisz jeszcze z małym w domku?
 
Troche odpoczełam , mama troche pomogla przy synku wiec oderchnelam ale dopadlo nas chorobsko wiec sporo utknelismy w domu.
Tutaj narazie siedze w domku i planuje cos zaczac robic. Moj maly ma dopiero 19 miesiecy wiec nie mam zbyt opcji co z nim zrobic.
 
Super gratulacje widzę oby dwie grudniowki :) gdyby to samo miasto to może byście się na porodówce spotkały hehe :) jak się czujecie mamuśki.?u mnie trwa remont mój z teście robią kuchnie a teściowa rozpuszcza mi małego i będę miała masakre po ich wyjeździe,
Ja to tak średnio rano dokuczają mi straszne miłość. Jestem z Vlaardingen ale w lipcu myślę nad powrotem do Polski.
 
Hej dziewczyny, jak tu jest z badaniami krwi ?
Wizytę u położnej mam 20.5 będzie to 11 tydzień, zlecają jakieś badania?
 
Hej dziewczyny. Ja za tydzień wracam do PL agencja w której pracuję niestety wysyla mnie do takiej pracy gdzie kobietą musi dźwigać a mój partner ma rezerwy...
 
Hej dziewczyny. Ja za tydzień wracam do PL agencja w której pracuję niestety wysyla mnie do takiej pracy gdzie kobietą musi dźwigać a mój partner ma rezerwy...
jesteście ma prywatnym czy agencji mieszkaniu? Nie lepiej ci zejść na chorobowe? Jeszcze z niego odlozysz..
 
reklama
Do góry