reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

My mamy Nadie i Aleksandra a teraz ma byc Malwinka
Jestesmy w tej chwili na wakacjach w hiszpanii ale ledwo znosze te upaly i chodzenie nogi popuchniete masakra im pozniejsza ciaza tym gorzej nigdy wiecej po porodzie poddaje sie sterylizacji 3 mi wystarczy
Dziewczyny jak u was z powrotem do pracy ja musze wrocic po 10 tygodniach po porodzie ale jeszcze mam z tego roku niewykorzystany urlop bo jestem prawie od poczatku na chorobowym to chce przedlurzyc maciezynskie o 5 tygodni niewyobrazam sobie takie malenstwo zostawic z obca kobieta a ze zlobkami niemam dobrego doswiadczenia a tym bardziej ze mieszkam w malej wiosce
Kiedy wkoncu zamierzasz wrócić do pracy , ? Ja też muszę po 10 tygodniach wrócić no ale myślę że na początku pół dnia i też chce moje maleństwo oddać do żłobka bo nie mam innego wyjścia a do pracy trzeba wrócić [emoji17]
 
reklama
Kiedy wkoncu zamierzasz wrócić do pracy , ? Ja też muszę po 10 tygodniach wrócić no ale myślę że na początku pół dnia i też chce moje maleństwo oddać do żłobka bo nie mam innego wyjścia a do pracy trzeba wrócić [emoji17]
Po maciezynskim mam jeszcze 4 tygodnie urlopu wracam po urlopie i jeszcze maz miesiac z mala bedzie siedzial czyli od 1 kwietnia mala pojdzie do opiekunki juz znalazlam 5 km od pracy takze jak cos to na karmienie bede jezdzic do niani
 
Po maciezynskim mam jeszcze 4 tygodnie urlopu wracam po urlopie i jeszcze maz miesiac z mala bedzie siedzial czyli od 1 kwietnia mala pojdzie do opiekunki juz znalazlam 5 km od pracy takze jak cos to na karmienie bede jezdzic do niani
To kupa czasu ja też mam 4 tygodnie urlopu zaległego więc będę wybierać go godzinowo. Tzn będę mniej pracować po to by mała nie siedziała całymi dniami w żłobku . A żłobek mam 600m od pracy więc w ogóle pełen wypas [emoji3]
 
Dziękuję. Na szczęście nigdy nie miałam problemów, ale kciuki zawsze mile widziane.
Dobrze, że pogoda się poprawiła dla was. Takie upały muszą być mega męczące w końcówce ciąży.
No napewno cieszę się że już nie ma tych upałów i wróciła holenderska pogoda [emoji16] Ty pracujesz ?
 
No mam termin na 13 listopada a ty kiedy juz niedlugo? Jakie imie wybraliscie
Tak ja 8 września mam termin i córka będzie miała na imię Natalia [emoji7] także od jutra będzie ciaza dowodzona skończony 37 tydzień . Ale w 36 tygodniu mała wazyla 2450 więc wolałabym żeby jeszcze te co najmniej 2 tygodnie sobie grzecznie siedziała i nazbierała dodatkowych gramów. [emoji5] [emoji307]
 
reklama
Do góry