reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

reklama
Dziewczyny a jak u was jest z jezykiem holenderskim?my zapisalismy sie na kurs jakies podstawy weszly,bardziej złapał mój niż ja..ale na początek i to dobre, a jak u was z językiem ?jakieś wskazówki?
 
Ja jestem tak jak wspomniałam 6 lat w Holandii i już po roku mówiłam komunikatywnie tylko że przyjechałam bez języka do Holandii teraz obecnie już rozmawiam w miarę dobrze i rozumiem bardzo dobrze, żeby nauczyć się tego języka trzeba przebywać w nim to jest moja wskazówka . Oglądać tv i przebywać z holenderami. [emoji256]
 
I nigdy nie bylam w szkole tylko sama się nauczyłam najważniejsze jest znać czasy i odmienia czasowniki . To już połowa sukcesu
 
Hej dziewczyny dzisiaj byłam na ostatnim usg 4d przed porodem
Moja.Natalia waży 2080g w skończonym 34tygodniu szacowana waga przy porodzie to koło 3100g. [emoji307]
To ostatnie zdjęcia przed porodem następne będzie już jak będzie na świecie [emoji307] [emoji5]
IMG_20180728_1_21.jpg
IMG_20180728_1_8.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180728_1_21.jpg
    IMG_20180728_1_21.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 533
  • IMG_20180728_1_8.jpg
    IMG_20180728_1_8.jpg
    31,5 KB · Wyświetleń: 541
No już tak nie wiele a jednak się dłuży ostatnie tygodnie to chyba się bardzo dluza chciałabym żeby się mała urodziła w 38 tygodniu .
 
Witam jestem z Eindhoven, 5 tydzień ciąży. Trochę mie to wszystko przerasta, pierwsza ciąża - nie wiem co I jak. Kiedy dach znać pracodawcy? Co z ubezpieczeniem? Gzie się udac do GP czy do Midwife? Mam non-alcoholic fatty liver, podniesiony cukier i 80 kg. Ktoś może mi poradzić? Z góry dziękuję!
 
Witam jestem z Eindhoven, 5 tydzień ciąży. Trochę mie to wszystko przerasta, pierwsza ciąża - nie wiem co I jak. Kiedy dach znać pracodawcy? Co z ubezpieczeniem? Gzie się udac do GP czy do Midwife? Mam non-alcoholic fatty liver, podniesiony cukier i 80 kg. Ktoś może mi poradzić? Z góry dziękuję!
W Holandii ciąże zaczyna prowadzi ci położna, a jeśli te choroby, o których piszesz są zagrożeniem dla ciąży to przejmie cię ginekolog. Powodzenie
 
reklama
Do góry