reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy w Holandii

No ja jakoś znoszę ale siedzę całymi dniami w domu i dopiero w środę planuję wyjść bo jutro jeszcze gorzej niż dzisiaj . [emoji29] oby jeszcze te 4 tygodnie i mam nadzieję że mała będzie chciała już pojawić się NA świecie [emoji7]
 
reklama
reklama
Ja tez slyszalam ze usg jest w 30tyg ciazy,ale nie wiem czy to prawda,jutro mam polozna to pewnie sie dowiem.niestety strasznie malo tutaj usg..naszczescie wlasnie jutro zaczynamy urlop i jedziemy do Pl planuje zrobic usg 4d tak na pamiatke,plus badanie moze szyjki w jakim jest stanie co i jak bo tutaj nie badaja a mnie jakos to meczy mimo ze mnie nic nie boli..wole miec pewność ze jest wszystko ok.. 16tygodni macierzynskiego to zdecydowanie za krotki czas,potem jedynie zostaje zasilek lub pociągnąć chorobowe jesli da rade ,jeśli nie to jedynie praca na part time,a wy jak to dziewczyny planujecie?
Hej jak tam urlop minął? Masz jakieś zdjęcia maluszka , ? Jak tam badania wszystko okej?
 
Do góry