reklama

Mamy w Sligo

Temat na forum 'Mamy z Irlandii' rozpoczęty przez evelynka, 17 Styczeń 2012.

 1. evelynka

  evelynka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam mamy ze Sligo. Jestem mamą 2,5letniego synka a obecnie w trzecim miesiący z drugim maleństwem :tak:. Druga ciąża skutecznie opóźniła mój powrót do pracy, bo rozważając wszystkie za i przeciw pojęliśmy decyzję, że zostaję w domu. No i mając trochę wolnego czasu tak sobie myślę żeby zebrac kilka mam z małymi dziecmi i zorganizowac dla nich cos w rodzaju klubu zabaw. My-mamy spotykałybyśmy się może raz w tygodniu na kawkę a nasze dzieci miałyby okazję pobawic się razem. Poza tym możnaby wspólnie pospacerowac, spotkac na placu zabaw, czy umówic się w Happy Days. Możliwości jest dużo, a wszytatko zależy od chęci. Takie kluby z powodzeniem działają w Polsce, więc czemu i u nas nie spróbowac:-D. A może są też babcie, które po powrocie mam do pracy opiekują się tu wnukami i też by chcialy wyskoczyc gdzieś na kawkę i poplotkowac. Byłoby miło.
  Pomyślcie drogie mamy, popytajcie inne mamy lub babcie i może coś wspólnie zorganizujemy :-) Pozdrawiam i czekam na wieści.


  [​IMG]

  [​IMG]
   
 2. Jushka

  Jushka Zaciekawiona BB

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam ze Sligo, odnawiam temat mam z tych okolic. :) Jesteście tutaj?
  Ja jestem mamą 4-ro miesięcznej Kornelii. Jeszcze jestem na urlopie macierzyńskim, a do pracy wracam pod koniec września.
   
 3. reklama
 4. ela.88

  ela.88

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Oj widze, ze cos cicho w tym naszym Sligo :(
   

Poleć forum