reklama

Mamy w UK z terminem na styczeń 2014:)

Temat na forum 'Mamy z UK' rozpoczęty przez Nosferatu, 8 Maj 2013.

1. Nosferatu

Nosferatu Zaciekawiona BB

Czy są jakieś mamy mieszkające w UK, które w styczniu 2014 roku spodziewają się dzieciątka?

Razem zawsze raźniej byłoby przejść przez ciąże i można się wymieniać doświadczeniami:tak:

2. weela18

weela18 Początkująca w BB

Hej! Tak ja spodziewam się dzidziusia na 15 lutego 2014 roku. Jestem pełna obaw, bo na razie jeszcze mieszkam w Polsce, ale w pażdzierniku wyjeżdzamy z narzeczonym do Bury St Edmunds, strasznie sie martwie i jestem poirytowana, gdyz moj angielski jest bardzo slaby, za slaby na to aby dogadac sie z angielskimi ginekologami i poloznymi. Szczerze nie mam pojecia jak sobie poradze... Jestem wrecz rozpaczona.

3. reklama
  4. aleksiel

aleksiel Fanka BB :)

hej dziewczyny,
    gratulacje przede wszystkim!

zapraszam takze na ciezarne na wyspach tam piszemy niezaleznie od stopnia zaawansowania ciazy.

5. Verita

Verita Fanka BB :)

weela zapraszam na nasz watek luty 2013, zapoznaj sie z dziewczynami i regulamiem, i jeszcze jedno tutaj jest bardzo dobra opieka medyczna bez porownania z polska wiec masz duze szczescie ze przyjdzie ci prowadzic ciaze tutaj a nie w polsce
    a w ogole to mamy nasz watek mamy z uk i ciazarne na wyspach to tez zapraszam
    nosferatu ja bede mila didzie w styczniu a w zasadzie pod koniec, termin na luty ale juz znam date bo chce cc. tez zaparaszam na watek styczen 2014

Poleć forum